Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
Pa sam taj dogadjaj, ovo sto rade ti momci, nezavisna produkcija, dovedes gosta i pricate najopustenije, samo sto se snima. To je podkast.
ne znam bas da li moze bukvalno da se prevede
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.532
Локација
CyberSpace
kao radio emisija samo amaterski i na internetu
isto kao što je filmski/serijski maraton postalo "bindžovanje"
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Danilo Andjusic i sin :)
Mali ima sve preduslove da postane pravi grobar.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Lično meni jedan od omiljenih Amerikanaca plejmejkera.
Govori posebno o Duletu.
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Kotur legenda, vredi poslusati.



Zamisli da uzmes pare od uprave, da gadjas stolicama igrace kluba za koji navijas...
Ne znam ko mi je u toj varijanti odvratniji, Siske Colovic, ili grobari po zadatku...

Tuga.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Jedna opcija manje za licitiranje. Ili dve. Svaka čast, hvala na svemu, ali...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.532
Локација
CyberSpace
'ajde što su ovi "novinari" neobavešteni, ili namerno prave te "greške", ali mi bi ovde trebalo da znamo razliku između trener Jovanovića i čovketovog "trenera" Jovanovića
obojici je ime Vladimir, ali je ovaj naš VladE ( čačanski koreni) a onaj je VladA
 

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
Nenad krstić opet dominira. Ko je njega iz kluba prevario pa sad ne 9ropušta šćpriliku da bude "objektivan"?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ponoviću svoj post od pre koji mesec.

"Mogu sebi da priuštim taj gušt da igram iz ljubavi za Partizan! Meni je čast i uvek će mi biti čast da budem deo Partizana!"

Grobarčino sve najbolje kako na privatnom planu tako i u budućem poslu ti želim!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Velikan, nazalost, i veoma posteno od njega sto se nije vratio jer kaze ne moze da da maksimum... dosao je kad je bilo najteze da pomogne, nazalost nije uspeo da nas vrati u El , al uz Tepica, Sasu, Gagija sigurno jedan od najvecih legenda, oni su poginuli za Partizan te sezone, moja najdraza generacija.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Jedan mali detalj vezan za njega. Imao sam priliku da razgovaram sa njim, tokom one 1/2 finalne serije ABA lige 2015 godine, konkretno pre treće utakmice, koju smo mi bili domaćini, a u seriji je bilo tad 1:1. Brat je bio “u gasu”, kao bilo ko od nas da je tada igrao, koliko je igranje za Partizan, za njega bila velika stvar.
 
Top