Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mačvan iz mog nekog ugla pre svega ima ljudske vrednosti za bavljenje košarkom i posle kraja aktivnog igranja, voleo bih da ga vidim u klubu.
A odluka je kao i cela njegova karijera, poštena i dostojanstvena.
Niko nije prokomentarisao, ali meni je ovo sjajno.
Otprilike prvi igrač koji nije igrao koji je jasno i glasno rekao, "moja je krivica".
Poštovanje za Žanisa.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
122
Reaction score
493

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Drago mi je zbog njega, imao je odlicnu sezonu u Andori. To smatram jednom od gresaka , sto ga nismo zadrzali, on je dusu dao igrac za rotaciju i za nekih 15 do 20 minuta na utakmici.

On u ekipi od prosle sezone bi jos bolji bio, skok, odbrana, strana pomoci, a jos ovakav karakter miran i kulturan decko, verujem od Pejnersa jeftiniji.

Mada sada sve to vise nije bitno, njemu sva sreca u karijeri neka uziva u Spaniji.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Žofri Lovernj presao iz Fenerbahcea u Zalgiris.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Eto koliko nas je unakazila korona, losa pozicija u drzavi i jos gora pozicija u kosarkaskom kartelu.
Ladno je mogao kod nas da igra Evroligu. Sve je islo ka tome da se poklope kocke.


Lauvergne igra za fucking Zalgiris...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Sa srećom Žo, pa da se po isteku ugovora gledamo ponovo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
"Fucking zalgiris" ???
Na stranu što mi je muka od svih velikih Partizanovaca koji jedva čekaju da se vrate ali im trenutno nije realno, pričamo o bivšem evropskom prvaku koji igra najjače takmičenje i ima 15 000 ljudi u hali konstantno.
Fucking je zenit, bayern, zvezda
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Secam se price jednog Litvanca da su i Ritas odnegovali, otprilike ko i nas sto je neko odnegovao, ili je to bar percepcija navijaca.

Off je, ali cisto kad pricamo o negovanju i Litvaniji.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Pa, kad baš pričamo o negovanju i Litvaniji...

Žalgiris je osnovan 1944. godine i uvek je bio Žalgiris. Ritas je osnovan 1997. na ruinama KK Statiba, a koji je osnovan 1964. Da bude još interesantnije, Statiba se prve godine po osnivanju zvala - Žalgiris Vilnjus... engleska stranica Vikipedije čak izričito navodi:

... In 1997, the club was purchased by Lietuvos rytas newspaper's owner Gedvydas Vainauskas. He denounced Statyba and its history claiming that his club is not related to Statyba and renamed the club to Statyba-Lietuvos rytas in 1997 and then to Lietuvos rytas in 1998...

In 2011, Statyba's fans, players and coaches re-established the club and claimed to be the successors of the old club.
In 2017, under new ownership, Lietuvos rytas took back the history of Statyba...


... samo meni zvuči poznato? A te iste famozne 2011. osnovali su novu Statibu koja je ubrzo prestala da postoji posle dve godine...
 
Top