Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
То није знао само онај ко је преспавао претходних 5-6 година! Док је брат Остоја ту и екипа око њега имамо загарантовано место прве пратиље. То нам је наша борба кроз институције дала! Ђаволу мало било :pop
Надам се да ће се КРК одржати ове сезоне:buhaha
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.312
koliko mi je krivo zbog Lučića, toliko mi je drago zbog žabara što su pukli! šta ti je karma! njima želim 17. a ćori 18.mesto u EL! ma sa NI JEDAN ne završi u top8 ja PREZADOVOLJAN!
Ovo je nazalost tipican primer kako dobro radi zgadijski spin. Prvo debeli dukljanin Dulo, koji davi igrace a sada zabar ustasa koji izvoljeva sa zahtevima u doba korone... prst na celo... nije nama vucic kriv...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Uzas, koliko god da mi se ogadio tokom predsednikovanja u Partizanu ne mogu ni da pomislim, a kamoli da mu pozelim neko zlo. Nadam se da ce njegova fizicka snaga prevagnuti u borbi sa tim usranim virusom. Nikola pobedi!
 
Top