Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
još jednom ću samo iskoristiti priliku da maksimalno čestitam Luči i Gagiju na pobedi, Janu na sjajnoj utakmici, žabarku kapa dole.

Ostoji Mijailoviću samo da poručim da puši kurac i pati u govnima do kraja života.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Palo mi na pamet da proverim kako ide Vasi Pušici u Sasariju. Tri meča u LBA, prosek 15p, 3a za 21min. Prošle sezone u Pezaru je imao 13-3-3, tako nešto. Tiho se vratio iz Amerike i brzo otišao u Italiju. Kad sam prošle godine poslom bio u Providensu, sa taksistom krene priča o basketu. Ispadne da je veliki navijač Northeastern-a iz Bostona, gde je Vasa tada igrao prvog pleja (17-18p, 5a u solidnoj CAA diviziji). Nije prošlo ni par nedelja, potpisuje za nas. Imao sam osećaj kao da mi je rođeni brat otišao u Partizan, a dečka video samo par puta na ESPN. Koja slučajnost. Međutim, kao što reče mudri taksista, telo mu je najveći problem, i sa tim u vezi, izgubljene lopte. Već je u nekim finim godinama ('95). Voleo bih mlađeg, "domaćeg" pleja, ali izgleda da mu nije suđeno.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Jbt u kakvoj mi crnoj rupi živimo i šta nam rade...
Pustiće nas valjda u šahu da se borimo do samog kraja.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Malo se preteruje sa kritikama na racun Milojevica. Mislim da to nije zasluzio.

Mega je bila win win situacija za njega. Kao pocetnik je imao celosnu slobodu da isprobava sve svoje zamisli, nikad nije imao prioritet rezultata, plus njegov primarni zadatak je bio rad sa talentovanim klincima koje je Misko donosio. Na kraju dosta tih talentovanih klinaca je otislo sto u Evropi, sto u NBA. Koliki je njegov uticaj na njihovu igru, to samo mogu oni da kazu, a vreme ce pokazati.

To sto postoji jedan takav menadzerski klub kao Mega, to nije problem Milojevica.
On svoj zanat uci postepoeno. Prvo rad sa mladim igracima, pa pomocnik u reprezentaciji, usavrsavanje u NBA. Korak po korak.

Dali ce postati dobar trener videcemo za 10ak godina, za sada po mene ide pravim putem..

Jedan je Mr.MVP!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@SpejsNigrutin
To je trener u školi košarke a ne profi trener. Plus je škola menadžerska. A njegov problem jeste što je prihvatio bez problema da trenira klub koji dovodi, rasprodaje igrače u sred sezone, idu u kampove, ne smeju da pobede neki klub da se ne bi zamerili gazdi itd...
Koje zamisli je imao slobodu da ispitava, je l' vezane za garderobu?
Nije imao slobodu za garderobu morao je da nosi ona odela uniformisana.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
A njegov problem jeste što je prihvatio bez problema da trenira klub koji dovodi, rasprodaje igrače u sred sezone, idu u kampove, ne smeju da pobede neki klub da se ne bi zamerili gazdi itd..
И у таквим условима је успио да освоји куп, игра финале плеј офа Аба лиге..

Али ако ти кажеш да је у гардероби проблем, онда је то тако. :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
@SpejsNigrutin
To je trener u školi košarke a ne profi trener. Plus je škola menadžerska. A njegov problem jeste što je prihvatio bez problema da trenira klub koji dovodi, rasprodaje igrače u sred sezone, idu u kampove, ne smeju da pobede neki klub da se ne bi zamerili gazdi itd...

Nije imao slobodu za garderobu morao je da nosi ona odela uniformisana.

Miloje je trener pocetnik i naravno da je svesno izabrao sve te stvari i znao koji klub vodi i koji su ciljevi.
Evo vec dva sata slusam njegov intervju i covek dva sata govori da je jedini cilj bio napredak igraca, a rezultati ako dodju, dodju..
Nije to covek koji se zanosi i prica kako je mega mogla da osvoji Aba ili KLS, vec prica koji igrac kako je napredovao i sta su radili sa njim.

Hteli ne hteli on je radio sa preko 50 igraca koji sada igraju na vrhunskom nivou, on je ucestvovo i njihovom napredku i to donosi veliko iskstvo.
Vec je pomocnik u reprezentaciji i ako ode uskoro u NBA on ce sebe samo nadograditi. Falice njemu i dalje iskustva, ali to ce biti sve dok ne preuzme neki klub. Ali korak po korak, za sada vuce jako pametne poteze za njega.

Njemu je ponudjena pozicija prvog trenera KKP i on je svesno odbio tu poziciju zato sto zna da je to preveliki zalogaj za njega, zato sto on u Megi nije bio trener kakav Partizan trazi. Te price koje prica da nije prihvatio zbog Duleta je samo prica za nase usi. Covek je svestan svojih sposobnosti i nije hteo da bude tek tako potrosen..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
И у таквим условима је успио да освоји куп, игра финале плеј офа Аба лиге..

Али ако ти кажеш да је у гардероби проблем, онда је то тако. :)
Ne znam ko taj kup može da shvati ozbiljno. Sem da je velika sramota Džikića. I bilo koje takmičenje u kom su učestvovali cigani gde je mega služila da pruži “jak otpor”.
@SpejsNigrutin
Sve što si napisao nema veze s poslom prvog trenera.
Mislim može da ima ako baš želi u nekim izuzetcima, al to je kao da mi objašnjavaš da je neki auto dobar jer ima parktronic a nema ni točkove, ni motor ni menjač.
To je kao ono “Miloje voli tranziciju” jok sa onim igračima i klincima što mu je Miško gurao će da igra pozicionu košarku, on svoj pravac nema jer nije prvi trener nikada bio.
I ovo “napravio igrače” mislim da bi bila sramota da od 10ak mladih igrača koje ima svake godine na lageru uz neke rotacije bez ikakve obaveze prema pravilima, igri i rezultatu ne napravi neke igrače.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Kako nema veze, uz sve to sto sam naveo, njegovi timovi su uvek imali prosek godina negde oko 20-21 godinu. Sa tako mladim igracima nikad nije ispao iz lige i uvek je bio u gornjem delu tabele, a par puta se nasao i u playoffu.

Pricajte sta hocete, ali Deki je ispekao neki zanat. Da nema ambiciju ostao bi jos 10 godina u Megi. Tal sa Miskom, on trener + neki mali procenti od prodaje igraca i mogo je tako do kraja karijere da tera.

Ne mogu da garantujem da ce postati uspesan trener, uostalom vreme ce pokazati, ali treba neko malo postovanje da dobije, bar od nas grobara..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa nema biti trener prvog tima je nositi se sa brigama, rezultatima i neuspesima i juriti rezultat, šta je on jurio?
Naser Trajković je jedan od najpriznatijih individualnih trenera, pa to nema veze sa trenerskim zanatom.
Mega nije smela da ispadne to nije dolazilo u obzir, plej of tu i tamo je bio ok. Evropska takmičenja nisu “želeli” da igraju.
Ti klinci su bili većinom najbolji odabrani u Srbiji a ponekad i u Evropi, nešto malo je dovodio ćoravi psiho.
Sve je to ok, ali to nije trenerski posao.
Doduše za ovaj KKP najidelaniji moguć odlično zna kako izgleda da pripremiš jak otpor bez šanse da pobediš.
 
Top