Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.050
Miloje je igrao četvorku.

A za Radonjića kondicionog svi imaju reči hvale.

Trinki je već imao jak CV pre nas.

Još neka dilema? ::)

Tako ti je to kad neko ko je do trenutka kad je konacno oterena stitarska dzukela iz fk, branio istog na temi o fk kao veliku strucnjak u oblasti tog sporta. Sada se presaltovao na teme o kk, iako je kako sam kaze laik, ali ga to ne sprečava da sve ostale na toj temi posmatra kao diletante.
Onaj fazon, ko nije za sebe, nije ni za druge.
A tek sto ima smisao za humor, ala mijatovicev hor beckih decaka.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Trinkijeri vs Obradovic 6:0

I to sa timovima pribliznih kvaliteta. Ovaj Bayern je bara bara sa Zvezdom, ali eto da kazemo da je Bamberg bio malo jaci od Albe.

Dusa me boli za ovog Italijana sto i dalje nije kod nas.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mozemo dodati i Trinkija.
Realan kvalitet Bajerna je donji dom u El.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Lučić sa'ranio Valensiju. 22 poena, 7 skokova, 3/4 za 2, 3/5 za 3, 7/7 slobodna bacanja.

Da nije toliko kuburio sa povredama, kao i pobratim mu Gagi kapiten, njih dvojica bi bili najbolji two way igrači u EL u ovom momentu ubedljivo. I ovako su i dalje pri vrhu, s tim što Dragan baš nema sreće sa povredama.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Otkrio je Šćepanović i da je Partizan mislio na mlade.

“Pratio sam Šiška godinama. Da smo ga uzeli kada je napuštao Primorsku, imali bismo plejmejkera na duge staze. I Simonovića, mog Kolašnca sam pre tri godine hteo u Partizan, pa Dimitrijevića iz Huventuda. I s Petruševim s kojim se nešto izjalovilo, te Tarlaćem koji se nažalost povredio i Radovanovićem, imali biste ozbiljnu budućnost Partizana”.

Što bi rekli neki forumaši tada kad sam pisao, nije on za klub poput Partizana, lako je u manjem klubu pumpati statistiku. :D

@garbaN jel sam ti rekao da smo pregovarali sa Petruševim pa ga nam je Miško preoteo...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.986
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zgrožen sam intervjuom.
On je pošten, predan, niko drugi nije, pasivno sranje po Trinkijeriju i prošloj sezoni, po igračima, svi su protiv njega, loš tim, on je planirao mlade igrače, umesto da ćuti posle blamaža gde nas deru 20 razlike kod kuće borac i francuzi.
Ako je već hteo da se izvlači i demagogiše mogao je da kaže samo “zamenio sam odličnog trenera, njegove cipele je teško popuniti, preveliki je pritisak itd” on sere po svima, i svi su krivi sem njega.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.538
Локација
Beograd
Stvarno sramotan intervju. Naročito ono poređenje sa prošlom sezonom gde nam objašnjava da smo imali iste rezultate u ovo vreme i prošle sezone a eto njega jadnog smenili a Trinkijeriju dovodili nove igrače.Ponasa se kao prva žvala Srbije gde ispljune neku neistinu kako imamo najveći u evropi a neobavesteni narod to proguta a ni ne proveri.
E pa Šcepo jebi ga, ja proverio i slagao si. Prošle sezone imali smo nakon pet kola 5:1, a ti 2:3 i to uz teži raspored i pobedu u derbiju.Na kraju sezone imali smo 18:3 tako da ti je trebala samo serija od 16 vezanih pobeda kako bi bio na nivou debelog Italijana koga si suptilno opljunuo, a o eurokupu da ne pričamo gde si nas doveo na ivicu ispadanja već nakon 4 kola, a prošle sezone smo bili ubedljivo prvi u još jacoj grupi.
Sada vidim da su te zbog ovakvog nadmenog stava i izbusili igrači.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Scapanovic nas ukanalio, potpuno. I to ne samo rezultatima, vec od samog pocetka kad je preuzeo tim, bilo je jasno da on nije neko ko moze.
Ja sam mislio da je prirodno da on nasledi Trinkija, da se nastvavi kontinuitet.
Nazalost, ocito je bila velika greska.
Filipovski sad ima ozbiljan posao i treba mu vreme. Da je pobedio i Zadar i Cibonu sa po 40 razlike, to opet ne bi mogli pripisati njemu, jer trenerski posao i rad sa grupom uopste zahteva odredjeno vreme. To nisu 2 utakmice. Oni najbolji to vreme skrate, ali 2 meseca je minimum.
Scepa sada prica sa pozicije razocaranog coveka, jako mu je tesko i emotivan je. I kako se nije dobro snalazio dok je vodio tim, nastavio je tako i sada.
Hteo je najbolje, posten je covek.
Mislim da da treba dati vremenu da ucini svoje, a mi kao navijaci bar neko vreme prestati da pricamo o njemu, vise nije tu.
Hteo je najbolje, radio je vrednk koliko je znao, rezultat se vidi. Ja mu kao coveku i Grobaru ne zameram nista.
Drzim do toga da trener moze biti svako ko ima harizmu, strast i ko zna da kontrolise grupu. Sve ostalo se nauci.
Scepa mi ne uliva u tom smislu poverenje, mada sam ubedjen da je kosarkaski pismen, u suprotnom ne bi radio sa Trinkijerijem godinama.
Savo Milosevic trenutno nije sjajan trener, ali on ako zeli to moze postatit, nemam nikakve sumnje.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Докле бре више да нижем разочарења у бивше играче?! Владо је био један од омиљених играча моје младости. Годинама сам спавао испод његовог постера на зиду као клинац. Велико разочарење овај интервју! Човек се пореди ни мање ни више са Дулетом. Ужас.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Zgrožen sam intervjuom.
On je pošten, predan, niko drugi nije, pasivno sranje po Trinkijeriju i prošloj sezoni, po igračima, svi su protiv njega, loš tim, on je planirao mlade igrače, umesto da ćuti posle blamaža gde nas deru 20 razlike kod kuće borac i francuzi.
Ako je već hteo da se izvlači i demagogiše mogao je da kaže samo “zamenio sam odličnog trenera, njegove cipele je teško popuniti, preveliki je pritisak itd” on sere po svima, i svi su krivi sem njega.

A, čoče, zar si mislio da može on da bude kriv za bilo šta :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kako te nije sramota nazvati bivseg igraca i trenera tom recju?
Dajte malo dostojanstva i kulture neke osnovne, Vlado nije zasluzio takvo vredjanje. Na stranu kvaliteti trenerski, u sta smo se to pretvorili kad tako neke svoje bivse igrace nazivamo?
 
Top