Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Dobro je odigrao srpski dvojac u ekpi Kahasola Milenko Tepić - Luka Bogdanović.
Tepić je u prošlom kolu ubacio 20 poena, dok je u meču sa Valensijom za 25 minuta postigao 13 poena (4/6 za dva, 1/1 za tri, 3sk, 1as). Luka Bogdanović je bio najefikasniji u svom timu pošto je postigao 19 poena (3sk, 1as) uz odličan šut iz igre - 4/4 za dva, 3/6 za tri.


http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=12&dd=17&nav_id=566556

Добро је да је Тепић коначно почео да приказује оно што зна,очигледно да је учинио праву ствар одласком из Атине,треба нам прави Тепић у државном тиму а и Лука није за бацање...
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
И други "наш" клуб ноћас у акцији. Пекмен против Иљасове поново.
Минесота - Милвоки
Почело пре 10ак минута.
Ево линка:
http://time3hd.blogspot.com/
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Pekovic za 4.30 min 2p. Nerealno mala minutaza za najboljeg evropskog centra uz Krleta
Veselin 22,23 min 8 poena. Za debi,solidan ucinak uz naravno al aj ap kucanje
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jan Veseli pevao srpske narodnjake, Ameri u čudu
Jan Veseli, bivši košarkaš Partizana, ne zaboravlja Srbiju ni u Vašingtonu.

news_56096.jpg


U Americi je običaj da svaki tim tera rukije da animira tim na način na koji on to izabere, kako bi podigao atmosferu u ekipi. Ted Leonisis, bivši vlasnik Vizardsa a sada član uprave, otkrio je medijima šta se dešavalo u svlačionici.

- Jan Veseli nas je izdrmao sa srpskom polka folk pesmom - pokušao je Leonisis da opiše nešto što bi se u našem narodu prosto reklo - narodnjaci. Šou počinje:

Kako prenosi sajt "SB nation Vašington DC", svi igrači su odskočili u trenutku. Veseli je zaista pevao srpsku pesmu, ali igrači nisu bili sigurni.

Kada su ga pitali, Jan nije želeo da detaljiše. Pitao je portparola: "Da li si čuo to?".

- Ja pojma nisam imao o čemu priča. Ali, na kraju je rekao da je pevao srpsku pesmu saigračima. Problem je bio u tome što saigrači nisu znali o čemu se radi - rekao je čovek u klubu zadužen za medije.

Andraj Blač, košarkaš Vašingtona je rekao:

- Pevao je neku pesmu odakle je on. Nisam ništa razumeo - rekao je Andraj, dok se Džaval Mekgi nadovezao:

- To mora da je neka ruska.

Rašard Luis je rešio dilemu:

- Zvučao je kao da neko vrišti celo vreme. Bilo je stvarno bučno.

Kako god, svi su se smejali. Ni Veseli nije rekao kako se zove pesma, jer niko ne bi ni znao...

Možda bismo mi mogli da odgonetnemo pesmu kog izvođača je izvodio Jan - istog onog koga je angažovao da mu peva na privatnoj žurci...

(Foto: Starsport)
Kralj...
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
Šćepanović završio karijeru20.12.2011 10:30
0 komentara
vlado-scepanovic-granada.jpg
Još jedan nekadašnji košarkaški reprezentativac naše zemlje doneo je odluku da završi karijeri, a radi se o bivšem igraču Budućnosti i Partizana, Vladi Šćepanoviću.

Ovaj 36-godišnji bek je u karijeri promenio veći broj klubova među kojima su i Panatinaikos i Fortitudo, a poslednji angažman je imao u grčkom Paneliniosu. Sa reprezentacijom Jugoslavije je osvojio zlatne medalje na Svetskom i Evropskom prvenstvu sa kog ima i jednu bronzanu medalju.

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=104271#ixzz1h47aaAFU
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Japanac, hvala ti na svemu, pogotovo an Istanbulu 2001, i punjenju Rusa :)
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Pa zar preko trojce?! Jebo mu je kevu. I ja kad god čujem za Vladu Šćepanovića pomislim na ovaj koš. Ako ima još malo snage da igra, mogao je malo da svrati do nas. U svakom slučaju, hvala Vlado, i sve najbolje.
 

Dr.Hofmann

Guest
Veliki majstor Vlado Šćepanović, hvala mu za sve što je dao Partizanu i "jugoslovenskoj" i Srpskoj košarci.

Kako je samo odigrao finale u Istanbulu 2001 god., dao je 19 poena u tom finalu ali kakvih 19 poena ,iskočio je tada može se rećiiz drugog plana i odigrao vrhunski ,...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Moji prvi omiljeni igrac KK Partizana.. covek koji ce zauvek imati mesto u mom srcu.. veliki majstor i covek odlazi u penziju, hvala ti na svemu.. :respect

znam da je bio u sukobu sa Duletom i da je zbog toga cesto sedeo na klupi na kraju svoje karijere u KKP, sta je tu bio problem.. uvek me zanimalo a nikad da doznam.. moze odg i na pm..
 

Zagor

Guest
Чек', па зар његова последња утакмица у нашем дресу није управо ова против хемофарма, кад је бацио капљицу преко тројице?

Не знам како је то могао да одради са клупе...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Чек', па зар његова последња утакмица у нашем дресу није управо ова против хемофарма, кад је бацио капљицу преко тројице?

Не знам како је то могао да одради са клупе...

igras majtap i ti sad..

bilo je to odavno, znam da je nekoliko Evroligaske meceve presedeo na klupi i da sam se strasno nervirao zbog toga.. lupio sam da je to bilo na kraju karijere..
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma kakav sukob Duleta i Šćepanovića.Po preporuci Japanca, Alex Marić je došao u Partizan.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Onda je ujka tad baratao pogresnim podatcima, a meni su oni ostali u secanju..
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nikako da dodjem na temu i zahvalim se Vladi
jedan od omiljenih kosarkasa, odlican igrac i covek

:respect
 
Top