Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BORBA ZA PRAVDU!!!

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
^^
Detektor se zove spravica i ne uzima se kao validan dokaz jer valjda mogu da se laziraju rezultati, Prelic je sam nudio da se podvrgne istom ali dzabe...

Izacice braca brze nego sto misle ovi sto komentarisu po blicu, mada su i ti komentari dobrim delom automatski pisani ali da vecina ovih zatupljenih gradjana misli tako to stoji.

I kad izadju i treba da se ide na Strazbur, iako bi dusmani pricali kao vidi Grobare idu protiv rodjene drzave, dza bu.
Na koju drzavu? Na drzavu koja zatvara rodjenu decu zbog politickih poena?
Jedino sto to idenje tamo kosta puno mada godine zivota nemaju cenu.

I ja tvrdim da postoji barem 1 kamera koja pokriva onaj deo gde se dogodio incident a da je taj snimak ili zaturen u fioku ili izbrisan namerno.


Znam da urednici foruma nisu ljubitelji alkatraza, ali to sad treba da se zanemari jer covek sedi u zatvoru nevin.
Sve u sklopu Borbe za Pravdu !
http://www.dodaj.rs/f/2D/nY/11qfA2jq/kica-turnir.jpg
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
I sam znas da pravda u ovoj drzavi nije ista za sve...Ja mislim da su oni odlezali dobar deo te kazne,zna li ko sta o tome?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Pa mucenici odlezase kaznu dok im se slucaju prebacuje sa jednog na drugi sud...

Iskazi svedoka Crepulje i Bubanje po oceni suda ne dovode u sumnju pravilnost činjeničnog stanja utvrđenog u pređašnjem pravnosnažno okončanom krivičnom postupku, odnosno verodostojnost već izvedenih dokaza, naglašava sud.

Pa ako njihovi iskazi (a to su rekli i javno u emisiji kod Malagurskog) to ne cine, na osnovu kojih cinjenica ih osudiste?

Ne znam stvarno zasto ne odustaju vise od naseg pravosudja i idu u Strazbur?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Pa to sam i rekao. Da odustanu od srpskog pravosudja i odmah se obrate Medjunarodnom sudu pravde u Strazburu.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Pa to sam i rekao. Da odustanu od srpskog pravosudja i odmah se obrate Medjunarodnom sudu pravde u Strazburu.
Prvo moraš da iscrpiš sve domaće pravne lekove, pa tek onda u Strazbur, a oni su ih sve iscpjeli, tako da im ostaje jedino Strazbur htjeli to, ili ne, a tamo da urade nešta mislim da je ravno naučnoj fantastici.
Jbg ostaje im da gule kaznu do uslova za uslovni otpust, za koji takođe teško prolaze zahtjevi, ili da mole Boga da dođe do nekog zakona o amnestiji.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Da, ali ovo nije parnični postupak.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Tačno, loše sam se izrazio. Mada i dalje mislim da veće šanse imaju u Strazburu nego u Srbiji, ali ipak treba realno proceniti odnos eventualne koristi naspram eventualne štete (prevashodno troškova).
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Konacno i od strane navijaca da se organizuje ovaj skup. Iako je termin nezgodan (ne u tom smislu sto je nedjelja nego sto je mozda bolje, ako je to uopste bilo izvodljivo tako, organizovati dok je trajala sezona, tj. oko neke utakmice, ali bolje ista nego nista).

BORBA ZA ISTINU! PRAVDA ZA GROBARE!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Igraju košarkaši u 19h, možda je mogao skup da bude malo kasnije da se ode direktno u Pionir, ali ajde. U svakom slučaju treba otići na oba događaja.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Konacno i od strane navijaca da se organizuje ovaj skup. Iako je termin nezgodan (ne u tom smislu sto je nedjelja nego sto je mozda bolje, ako je to uopste bilo izvodljivo tako, organizovati dok je trajala sezona, tj. oko neke utakmice, ali bolje ista nego nista).

BORBA ZA ISTINU! PRAVDA ZA GROBARE!

Ne bi bilio to to da se organizovalo tokom sezone.Mnogi nazalost ne znaju da ce ovo biti prvi zajednicki skup juga i Zabranjenih od pocetka podele.Ima ovaj skup mnogo vecu vaznost,nego sto deluje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Pa niko im ne brani da reklamiraju. Iako se nadam da nece da uzvijukuju pravda za Grobare imajuci na umu i one koji su napadali Grobare (i sa jedne i sa druge strane) a sada su u zatvoru nego samo one NEpravedno osudjene.
 
Top