Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?


  • Total voters
    159
Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.398
Reaction score
40.430
Локација
Žrnov
pošto nisam sigurna da su autonomni, sumnjam čak i odluku koja je bliska mom stavu :)
jbg, ko se na mleko opeče, duva i u jogurt

neka predju PAO i bar još 2 EL kluba u FIBA takmičenje, pa mi onda da vidimo... što bismo mi hrlili
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pao,Real,Makabi...svi ti klubovi uz keš sponzora mogu da plate iz godinu u godinu učešće u bilo koje takmičenje.
Mi ?
Ajte molim vas
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Глас за ЕК, иако тешка срца. Наш прелазак у Фиба ЛШ би само омогућио жгадији да испослује неку дугорочну лиценцу, и нас на дужи низ година удаљио од утакмица са најбољим. Био би то пуцањ у властите ноге. Тешко јесте, али се мора прогутати кнедла и покушати опет кроз ЕК.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Glasao sam za fibinu LS,valjda ce uci u parlament.
Stranu na salu,ako te neko i pored svih zasluga za razvoj i popularnost kosarke tretira ko da si boze prosti mi originalna zvezda,KO GA JEBE.
IMAJMO DOSTOJANSTVO
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.719
Jos ovaj put pokusati kroz EC uci u EL, iako to gec odavno nije nikakva takmicarska liga vec drustvo sponzora koje se zajebava sa svime osim sa svojik kesom.
Ako izborimo na terenu El, a opet nas ispale, onda gde god..
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.356
Reaction score
1.879
Локација
Gde god ti da igras...
Djordi je djubre lopovsko ali kad nas je to Evroliga zajebala a da smo osvojili plasman na parketu?? Ja koliko se secam i fiba nas je vise puta uslovljavala i cak izbacivala iz takmicenja, nakon osvojene Evrolige. Da se ne lazemo to su ista govna samo druga pakovanja. A trenutno je mnogo bolje i kvalitetnije pakovanje kod Djordija.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.719
Djordi je djubre lopovsko ali kad nas je to Evroliga zajebala a da smo osvojili plasman na parketu?? Ja koliko se secam i fiba nas je vise puta uslovljavala i cak izbacivala iz takmicenja, nakon osvojene Evrolige. Da se ne lazemo to su ista govna samo druga pakovanja. A trenutno je mnogo bolje i kvalitetnije pakovanje kod Djordija.
Oni su relativizovali i mistifikovali to nesto sto mi zovemo uspehom na parketu, tako sto su uveli dugorocne licence timovima koji se na parketu nisu izborili ni za sta, a dobili su mnogo.
Samim tim, u nekom izvornom smislu reci " takmicenje", El je neregularno od starta.
E sad, i takvo kakvo je, i dalje je privlacnije od Fibinih pokusaja da se izvade.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
EuroCup, da ga napadnemo zbog trofeja koji možda ne bi osvojili ove godine i možda nikada nećemo a ja bih baš voleo, ne zato što je ulaznica za Evroligu nego zato što treba da napadamo trofej u svakom takmičenju u kojem učestvujemo. Znači, ići na osvajanje Eurocupa, ući u Evroligu i ići daleko koliko se može, ako se u međuvremenu promeni značajno situacija u Fibi pa dovoljno jakih klubova pređe u njihovo takmičenje, preći tamo. Idealan scenario bi bio osvajanje EuroCupa, zatim Euroleague, i u tom trenutku propast Euroleague i Đordija. Pusta mašta, može svašta.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.676
Reaction score
22.899
Локација
Академија
Није крив Бартомеу него "легенда југословенске кошарке" Бора Станковић, који је, зарад ситних интереса и нешто кеша, дозволио да из окриља ФИБЕ најјаче европско клупско такмичење буде преузето од стране приватника. Он после лансирао шатро нову лигу, старији форумаши се сећају те агоније. Било не поновило се.

20200604_195622.jpg
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.147
Reaction score
14.360
Локација
Brdo Banovo
Partizan "treba" da igra EL, sa najboljima. Put do toga nam je produzen za jos jednu EC sezonu.

Osvajanje ABA lige
Finale/osvajanje EC

Sve drugo je protiv interesa Partizana, a prilicnooo ide u korist kurvi sa malog kal..zeleznika.
Don Kihotovske zajebancije i fiba ls ne mora Partizan da probava!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Smesno je pricati kako je Jordi nas zajebao ciljano, prosto odluka je takva i to je to mnogi su zajebani bili. Da se igralo normalno da li stvarno mislite da ne bismo igrali El da smo u finalu ek ili sampion ek? Realno moramo ostati u ek.
A to da ce Pao napustiti el je smesna prica, cisto malo pravi pritisak janakopulos i zajebava se. Kakva crna fiba ls, da igramo sa antverpenom portom juventusom i slicnim.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.897
Reaction score
25.593
Локација
ante portas
Unikaha,Lokomotiva,Uniks(sve bivši evroligaši) su još uvek formalno u EC,a jači su od svakog kluba iz Fibine LŠ pa i sa preletačima poput Tofaša i Ritasa.
Bez zajebancije , Evrokup nema dileme.
Najbolje u Partizanovom interesu.
U inat ciganima.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.499
Eh da je samo on.
Mnogo sjajnih clanova vise nije aktivno na forumu, steta... :confused:
Na zalost, smrt naseg brata Idia je nakratko, znacajan deo njih vratila na forum...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
On mi je pao na pamet, jer je kada se prethodni put biralo izmedju ova dva takmicenja, do fanatizma branio tezu da treba da igramo Fibino takmicenje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.874
Reaction score
7.704
Tegijevo misljenje me i ne zamina, taj neretko zna da "mlati" praznu slamu.
Odakle mu konstantacija da ako budemo igrali Cipiripi kup da cemo imati jeftiniji tim?
Ah, da Mozli, Pejdz i Jaramaz zato su produzavali, da igraju LS, iako i ja sam sam za tu opciju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top