Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?


  • Total voters
    159
Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Tema je otvorena uz dozvolu admina..

Molim i za komentar zasto birate odredjenu opciju..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ipak sam se odlučio za EC - Ali je za mene ipak neprihvatljiva ovako postavljena anketa. Da ima "ne znam" - Glasao bih "ne znam", jer sve zavisi od odluke Panatinaikosa, odluke g. Jordia, naše prohodnosti u EL sada ili najdalje sledeće sezone. Ako Panatinaikos ode u BCL a Virtus ode iz EC-a u EL, tražiti da se ista proširi za još jedno mesto i da se primi PARTIZAN. Ako se to odbije, bliži sam BCL nego ostanku u EC-u.

Zato je moj glas "uslovno" EC jer imam uverenje da priča oko EL nije još gotova.
 
Последња измена:

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
Spalding ako se nadas evroligi ove godine, ne nadaj se. Niti bi mi dobili taj poziv a jos manje sanse je da Pao predje u fiba kup. Nema tu mnogo filozofije, ako zelimo da igramo Evroligu moramo je napasti kroz dva takmicenja Aba lige i EK.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Kakav teren, kakvi bakraci dok god pickoustasti i ubica premijera oblace i vedre Srbijom, mi Evrolige videti necemo. Nazolost ovo zlo nece skoro proci kao sto svi znamo, jbg...
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Glasao sam za LS, ali samo u slucaju ako PAO ide u LS, a Virtus dobije mesto u EL.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Djenka A ako Panatinaikos ipak pređe u BCL? A eto, ne znamo još da li će... Ako Panatinaikos ostane u EL a Virtus ostane u EC, onda sam za EC - jasna stvar. Samo sa Panatinaikosom nije sve 100% obzirom da se Virtus pojačava verovatno za EL u koju može ući samo odlaskom Panatinaikosa..

milanspasic91 sada sam i ja promenio glas pod ISTIM USLOVOM kao i ti... Nekako mi je jasnije tako....
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Zbog svih sranja sto su nam govna iz EL servirala, izabrao bih LS. Ali sa druge strane, koji krsten igrac ce doci da igra trecerazredno takmičenje... A opet cenim da ce ta ista LS da se osnazi kroz takmičenja. Vazda se preko nasih ledja lomi
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
ЕК као једини пут до ЕЛ.
Теоријски гледано, и да се сада дефинитивно определимо за ЛШ а да се кроз неколико година Бартомеуова ЕЛ распадне па да Фибино такмичење постане једино и најквалитетније, опет ће у њему повлашћени статус добити тимови који сада имају А лиценцу у ЕЛ а не ми као тим са историјом који је приступио ЛШ док је она још била другоразредно такмичење. Тако да дилеме не би требало да буде, осим ако ови из управе знају нешто што ми не знамо о дугорочним плановима које има ФИБА за своје такмичење. Нека се прво запитају колико ће сезонских карата продати за ЛШ и који ће играчи хтети да нам дођу у том случају.
 
  • Like
Reactions: Zex

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Nažalost, moramo se držati Evro kupa. Jedini mogući put u društvo najboljih
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ека се прво запитају колико ће сезонских карата продати за ЛШ и који ће играчи хтети да нам дођу у том случају.

Mislim da će prodati isti broj sezonskih. Što se mene tiče, biću u oba slučaja u Areni, šta god da odluče...

Druže, neću da lobiram za BCL, da me ne shvatiš pogrešno... Moja je želja isključivo EL. Mene samo plaši da će se odlaskom Virtusa u EL (u slučaju da Panatinaikos izađe iz EL) EC pretvoriti u veće smeće od BCL do mere da više neće "biti ulaznica" za EL. Zato sam ovde više puta naglasio da nam:

1. Omoguće da zajedno sa Virtusom uđemo odmah;
2. Daju čvrste pisane garancije igranja EL ako budemo finalisti i/ili osvojimo EC
3. Tek ako nije moguće ili izvesno 1 i 2 - Otići zajedno sa Panatinaikosom u BCL

Ako Virtus ostaje u EC a Panatinaikos ostaje u EL - Onda NEMA DILEME da treba ostati u EC-u
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Za sada Evrokup. Videti kako se razvija situacija u buducnosti i biti fleksibilan maksimalno. Ne istrcavati i ne zaletati se takvi uvek prvi ginu.

Ne tripovati se da ako prvi budemo povukli nogu npr u Ls pa to ojaca i preuzme primat da ce se oni toga secati i biti nam vecno zahvalni, svi su prevrtljivi. Polako i pametno.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Evrokup pre svega jer su u EKA takmicenjima ubedljivo najbolji timovi Evrope, Trinkijeri sigurno nece ostati kao i mnogi igraci za Ls, i ovo je jedino takmicenje koje moze da nam donese EL. Kakvo god da je to takmicenje i korumpirano i lose, moramo ga igrati jer su tu najbolji.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kao sto rekoh, postujem svacije misljenje uvazenih kolega-clanova...

Jasno mi je da je vecina za Evrokup a jasno mi i zasto i to razumem.

Ali ne razumem i necu da prihvatim - da nas neko jebe i zajebava vise puta (spanski cigan) od onda kada smo po svim merilima zasluzli "A" licencu do ovoga sada kada je vise od 70 % takmicenja odigrano a ostalo tako kao da se nije ni igralo i puj pike ne vazi... i zabole me kurac i za Efes, Real, Virtus, Unikahu itd. koji su takodje osteceni jer mene interesuje samo Partizan i gledam sa te strane... Plus prosla sezona gde nas spansko govno takodje odjebalo i dalo "vajld-kard" velikom Zenitu i jos mnogo svega i svacega oko Evrolige koja sve vise postaje... no comment.

Prvo i osnovno - KK Partizan je preveliki klub da bi ga neko tako zajebavao... Jeste, ne voli nas drzava (govnar) pa nemamo ni love ali imamo istoriju, tradiciju, publiku i sve sto mnogi nemaju a opet igraju tu Evroligu samo zbog love. Jebes to...

Igrao bih tamo gde nas vise cene i postuju makar bilo i manje atraktivno ali jebe mi se. Bar meni, kazem opet moje misljenje.

Ne glasam za Fibinu LS jer mislim da je bolja ali mislim da bi nas ipak vise cenili i postovali nego ono govno. Toliko.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mislim da bi nas i govno Jordi više poštovao ako bi mi okrenuli barem deo leđa nego da mu "bez alternative" ljubimo bulju. Samo jedna ispravka: Jordi je KATALONSKO govno, jedino ako misliš da je za njega kao Katalonca veća uvreda da mu kažeš da je Španac :D Recimo, u danu kurvinske odluke, svoju profilnu ovde sam promenio u BCL loga, dok sam na drugim društvenim mrežama delio ZASTAVU ŠPANIJE i pisao parole tipa CATALONIA is ESPANIA :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top