Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?


  • Total voters
    159
Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Dodaj i Gordica..

Mislim da se radi na produzavanje ugovora Woldenu i da je to, to od sadasnjeg tima..
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ако остану Волден, Мозли, Јарамаз, Пејџ, Загорац, Јанковић уз Тринкијерија биће супер. Волео бих да остану Рединг и Томас, али је мало вероватно да се сачува чак осам играча.
Едит: заборавио сам Гордића, и њега треба задржати!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Srce tima ostaje, Jaramaz već rekao, Zagorac sigurno, Pejdž produžen, Mozli takođe.
Rekao je ovaj ako sam dobro čuo da Trinkijeri ostaje.
Jedino oko Voldena ne znamo, ali oni valjda znaju i nadam se da će da ga zadrže
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zar Volden nema ugovor na još jednu godinu?

1 (Volden, Gorda?) 2 (Jare, Pejdž, Trifa) 3 ( Angola?, Zagorac) 4 (Tomas, Novica?, Birča?) 5 (?, Mozli, Janker)

Ako ode Gorda trebaće bekap Voldenu, moja želja je neki tipičan razigravač da nadomestimo Redinga. I ne znam je l ima istine u novinskim natpisima da navodno postoji interesovanje za Voldena iz Virtusa. Ne znam jel Angola ostaje i kakav je njegov status ali mislim da bismo se konačno trebali otvoriti za jednog kapitalca na 3. Najviše problema smo imali na 3 tokom sezone čak tri igrača promenili i pri tome Zagor mi ne uliva poverenja. Igrač karakteristika Holinsa bi bio pun pogodak. Na 4 će se verovatno tražiti još jedan igrač i jedna petica.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ajmo opet...

... Volden ima jos jednu sezonu (pod ugovorom)

... Zagorac skoro potpisao novi, jos dve sezone (pod ugovorom)

... Pejdz skoro potpisao novi, jos dve sezone (pod ugovorom)

... Jaramaz ima jos jednu sezonu (pod ugovorom)

... Nikola Jankovic ima jos jednu sezonu (pod ugovorom)

... Tomas ima jos jednu sezonu (pod ugovorom)

... Mozli ima jos tri sezone (pod ugovorom)

... Trifunovic ima visegodisnji (pod ugovorom)

Pod ugovorom su jos i: Miletic, Aleksej Nikolic i Stefan Jankovic (ali svi imaju male sanse da budu deo tima).

Ugovori istekli:

- Angola

- Gordic

- Mekadu

- Velickovic

- Bircevic

- Reding

- Pejners
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Pa ima ali ima i Trinkijeri.
Mislim ne pišem ništa što se već ne zna, o svemu tome se već pisalo pa samo tumačim.
Ima klauzulu neku sigurno, agencije, menadžeri...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.060
Ponovljeno više puta, okosnica ekipe je pod ugovorom za 20/21, ali nije loše opaliti spisak na svaku stranu za one koje mrzi da listaju. :)
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Doneta je jedina ispravna odluka.
Ne trebaju nam nikakvi eksperimenti u ovom trenutku.
Sad videti šta sa igračkim kadrom ko ide,ko ostaje.
Trinkijerija ne dovodim u pitanje što se tiče ostanka.
On je pravio ovaj tim i očekujem da uzmemo taj trofej Evrokupa jer bi to bila epska pravda za sve loše što se ovom klubu desilo poslednjih godina.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Мислим да ће се ипак ићи на продају бар једног од странаца који су под уговором - Томаса или Волдена. Више бисмо зарадили на Волдену али би истовремено били доста ослабљени без њега. Задржати Пејџа, Мозлија и Волдена то би био прави преседан, у позитивном смислу.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Ipak 7days cup, tu smo da podrzimo i pomognemo koliko mozemo nasem Partizanu!
Iskreno bice mi tesko na pocetku, kao igras neku igricu, 10-12 sati oci ti otpadaju, da bi na kraju nestala struja i ponistila sve rezultate...
Prespavacu Evrokup do 1/4 finala, ocekujem otaljavanje posla, onda prava borba za Evroligu, sa Virtusom, Unikahom i verovatno nekom ruskom ekipom.
Trinkijerija i Voldena (sa)cuvati, pronaci 3-4 igraca koji ce doneti jos veci kvalitet timu i preokrenuti igricu.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.036
Reaction score
27.074
Локација
Из Чикага (моји...)
Odabrano je, tako da tema može polako ''pod ključ''. Da sačuvamo kostur tima pa polako... Podrška Klubu u svakom slučaju i u svakoj situaciji. Mi drugog nemamo, a neće ni ovo zlo dovijeka.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
A zasto ne bi zadrzali Redinga, on u ovom trenutku bolje od Partizana ne moze ni u snu.
A mi bi zadrzali igraca koji se uklopio u tim.
 
  • Like
Reactions: BiP

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Nije odgovarajuca tema i neka kolege mi oproste, ali zbog cega da placas Reddinga 200k mozda i jace, kad je vecim delom sezone povredjen? Pritom nije igrac koji donosi prevagu, tako da, daleko mu lepa kuca.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Jedini put ako hocemo da ikada vidimo EL je EC, kroz abu tesko sve i da je osvojimo, videli smo prilikom zadnjeg glasanja ko vedri i oblaci u istoj.S toga primat mora da nam bude EC u novoj sezoni
Inace Galata prelazi u BCL, smatram da sem Virtusa necemo imati velikih prepreka.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
И ја сад почео да пишем за Галату, претекао ме колега горе. London Towers нека се спреми. Или мртви Проком. Да нисмо из Београда и да цигани већ не играју ЕЛ сигурно бисмо добили позивницу када неко одустане, овако је узалуд надати се јер Бартомеу не жели два тима из Београда у ЕЛ. Једино да се преселимо у Фуенлабраду, али он би више волео да смо у Енглеској или Немачкој, тада не би било дилеме.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top