Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Cleverson Gabrijel Cordova Cleo

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Naš sajt je ugovorio ekskluzivan intervju sa najboljim igračem 137. derbija Cleom !!!

Sva pitanja šaljite meni i TULJOI na PM ! :ziveli
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Hvala svima na velikom interesovanju za intervju. Puno vasih pitanja je stiglo , urednistvo je odabralo 30. pitanja i intervju ce najverovatnije biti vec u petak postavljen na forumu posle povratka ekipe iz Tuluza :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Zbog vremenskog škripca u Tuluzu nismo stigli baš sva pitanja da postavimo, ali tu je većina i tu su ona najzanimljivija.Intervju je uradjen uz pomoć prijatelja i novinara Novosti,koji nam je rado izašao u susret. Ovom prilikom mu se zahvaljujemo u ime Partizan.Net-a i svih članova foruma.



KLEO:


1. Kakav je osećaj postići gol protiv bivšeg kluba i doneti pobedu novom?
- Veoma sam srećan zbog tog gola, zato što ova pobeda mnogo znači klubu, navijačima, a na kraju i meni. Dao sam sve od sebe na derbiju, nadam se da su ljudi zadovoljni mojom igrom.

2. Misliš li da je pobeda u derbiju mogla da bude i ubedljivija?
- Derbi je specifična utakmica, u kojoj ne pobedi uvek onaj ko je objektivno bolji tim, zato mislim da možemo i ovom od 2:1 da budemo sasvim zadovoljni, pogotovo što smo igrali skoro celo poluvreme sa igračem manje.

3. Da li si pomislio da ćeš ti izaći iz igre kada si video da se pored aut-linije nalazi Marko Jovanović, spreman da uđe na teren?
- Nisam, znao sam da će Dia da izađe. Pre svega zato što je bio povređen pre derbija i teško da je mogao celu utakmicu da izdrži u istom ritmu, a i pretpostavljao sam da ćemo kroz prekid da tražimo šansu za gol.

4. Da li si svestan da si golom protiv zvezde i proslavljanjem trčeći ka Jugu, “kupio” navijače Partizana za sva vremena?
- Čim sam došao u Partizan, obećao sam Grobarima da ću učiniti sve da postignem gol na derbiju. Obećanje sam ispunio, ali bih voleo da ih “kupujem” mnogo više i mnogo češće, da ne bude da me pamte samo po ovom jednom golu protiv zvezde.

5. Koji su ti odbrambeni igrači pravili više problema, Partizanovi dok si bio u zvezdi ili zvezdini u poslednjem derbiju?
- Sama činjenica da protiv Partizana nisam postigao gol, maltene da nisam imao ni pravu šansu, jasno govori da mi je bilo teže protiv njih da igram.

6. Koji su po tebi bolji navijači (objektivno), dugo si već ovde, imao si priliku da vidiš i njih i nas?
- Grobari, naravno!

7. Tvoje mišljenje o Grobarima?
- Oni nisu normalni (kroz smeh)! Totalno su ludi, imaju neverovatnu energiju, ne staju sa navijanjem na minut i to se sve odražava na nas na terenu. Na poslednjem derbiju “Grobari” su bili sjajni i srećan sam što sam mogao sa njima da podelim radost zbog gola i pobede.

8. Da li znaš neku pesmu Grobara i ako znaš, koja ti je omiljena?
- Da, znam dosta, a omiljena mi je ona “Volim Partizan crno-bele boje” (sa fantastičnom intonacijom i na čistom srpskom je, u poluglas i stidljivo, zapevao Kleo početak pesme sa refrenom “naše snage jačaju”, šokiravši i autora intervjua!)

9. Da li si čuo za pesmu “Kleo se Kleo”?
- Da da, čuo sam, puštali su mi je, ali priznajem da nemam pojma ni šta znači, niti o čemu se peva.

10. Može li Partizan opet do duple krune?
- Ne da može, nego mora! Svi daju sve od sebe da osvojimo opet trofeje, a ja sam tek došao, pa bi bilo lepo da se odmah okitim trofejima!

11. Šta misliš o Diari i da li se vas dvojica dovoljno međusobno dopunjujete tokom igre?
- Diara je pre svega moj prijatelj, sjajan igrač, odličan čovek, uvek nasmejan, spreman za šalu. što se tiče igre, sigurno je da možemo još mnogo bolje, ali broj postignutih golova govori da se ipak dosta dobro slažemo na terenu.

12. Ko je po tebi najbolji trener sa kojim si radio u Srbiji?
- Ne bih nijednog izdvajao, stvarno su svi jako dobri stručnjaci.

13. Da li si pre dolaska u Srbiju čuo za Partizan?
- Naravno da sam čuo (pomalo zabezeknuto zbog pitanja je odgovorio Kleo)!

14. Šta misliš o Partizanu kao instituciji, odnosu kluba prema igračima?
- Sve najlepše o Partizanu kao fudbalskom klubu i koliko vidim, isto je tako sjajno i u celom sportskom društvu. Izvanredna organizacija je moj glavni utisak.

15. Koliko planiraš da ostaneš u Partizanu?
- To se nikad ne zna. Potpisao sam ugovor na četiri godine kada sam došao, ali videćemo šta nosi sutra. Možda ostanem i posle toga, a možda, ako stigne neka ponuda dobra i za klub i za mene, odem ranije. Što se mene tiče, nigde ne žurim iz Partizana.

16. Da li ti je neko pričao o Draganu Manceu, velikoj legendi kluba, čiji broj (devet) sad nosiš sa velikim uspehom.
- Čuo sam da ga ljudi pominju, poznato mi je ime, ali iskreno, ništa o njemu drugo ne znam osim da je deo istorije kluba. Obećavam, naučiću!

17. Da li si bio na nekoj košarkaškoj utakmici Partizana ili bar gledao na TV ekipu Duleta Vujoševića?
- Na košarci nisam nikad bio, ali stvarno imam veliku želju da odem i vidim sve to uživo, pošto preko TV izgleda fenomenalno! Gledam, koliko stižem od obaveza, sve mečeve Partizana u košarci.


18. Sa kim se od saigrača najviše družiš i sa kim deliš sobu na gostovanjima?
- Družim se svima, ali izdvojio bih Vašingtona, sa kojim sam cimer i Moreiru, jer živimo u istoj zgradi, svaki dan se srećemo, idemo na treninge zajedno…

19. Da li bi mogao da preporučiš Partizanu nekog zemljaka sa kojim si igrao?
- Ufff… Mogao bih mnogo njih, jer znam mnogo stvarno odličnih igrača, ali recimo da bi nam Dagoberto iz Sao Paola dobro došao.

20. Koja ti je omiljena evropska liga i u kojoj bi voleo da nastaviš karijeru kad napustiš Partizan?
- Manje-više mi je svejedno, ali ako bih baš mogao da biram, bili bi to Italija i Milan.

21. Možeš li da uporediš evropski i južnoamerički fudbal?
- Velika je razlika. U Južnoj Americi se više igra na tehniku, manje trči, dok u Evropi se mnogo više polaže na taktiku, snagu, moraš da se boriš svih 90 minuta.

22. Da nisi postao fudbaler, šta bi bio?
- Bio bih veterinar ili nešto slično, neki posao vezan za životinje! Obožavam životinje i kod kuće u Brazilu imam ogromnu farmu sa mnogo raznih domaćih životinja.

23. Imaš li ambiciju da zaigraš za reprezentaciju Brazila?
- Imam. Ja i na hiljade drugih igrača iz Brazila (smeh).

24. Da li razmišljao da nakon završene karijere igraš fudbal na pesku i da li si pratio skoro završeno SP?
- Pratio jesam, ali da ga igram – nema šanse! Kad završim karijeru, fudbal ću samo na TV da gledam.

25. Da li ti je teško da igraš po hladnom vremenu?
- Užasno! Hladno vreme, teški tereni, na to ne mogu nikako da se naviknem.

26. Mnogi tvoji sunarodnici kasne u Evropu nakon što odu na festival u Rio. Kakvo je tvoje mišljenje o tome i da li posećuješ karneval?
- U poslednje četiri godine mislim da karneval nisam video ni na TV! Jedino što mogu da kažem je da čim se završi polusezona, odmah sutradan “bežim” za Brazil, ali ni zbog čega drugog, osim zbog leta, zbog 40 stepeni, da se malo ugrejem.
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Свака част ауторима :wink: за интервју! :clap

Свиђају ми се одговори Клеа јер одударају од клишеа који имамо прилике да видимо кад су у питању интервјуи са спортистима.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
А ја да се захвалим уредницима што има доста мојих питања :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Hvala svima jos jednom. Slobodno mozete napisati svoj komentar i vase utiske. :ziveli
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Odličan intervju!Baš iskače iz okvira tipičnih intervjua sportista (daćemo 110% mogućnosti ,podrška navijača nam mnogo znači:roll:).Najviše me je začudio odgovor na 24. pitanje.Kad završi karijeru ,fudbal će gledati samo na tvu!Pošteno.Tu se vidi sva iskrenost i opuštenost,rekao je šta misli i ja to cenim.Izgleda kao skroz ok momak.

p.s. Dagoberto bi nam lego ko budali šamar,ali nemao mi tih para......
 

Boba

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2007
Порука
336
Reaction score
1
Локација
tamo gde su Grobari
Svaka cast autorima i urednicima sto su omogucili intervju! Takodje sam nasao neka svoja pitanja i mislim da je odlicna ideja sto svi clanovi mogu da postave pitanja! Jos jednom cestitke i nadam se da ce biti jos puno ovakvih prilika da propitamo nase igrace :clap
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Hvala Cleo za ovaj atipichan intervju a posebno za odgovor na pitanje broj 3. :wink:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
hocu covece da me sisas kao ovaj ovde.... ko je to rekao??? Cleo licno.... GAAAAAABRIEL.... NE SERI... :)

Svaka mu cast, odgovori su mu super, svidja mi se opustenost i ne pacenje od para, kako bi 300 godina zivio u fudbalu, covjek hoce da odigra svoje da zaradi neku kintu i da se opusti u starosti, zivot do jaja...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Bravo urednicima i hvala sto se medju pitanjima naslo i poneko moje. Bravo za Klea, sjajan i kao igrac i kao covek.
 
Top