Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Danas nam je divan dan!

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
70 лета Црно-Белог Света :D:

7 деценија нашег Гробарског начина живота, тако једноставног и обичног, а опет тако посебног, недодирљивог и несхватљивог за све друге.

70 година велике, неизмерне Љубави, која нас покреће и испуњава сваког дана, која нас држи и када нам је у животу тешко, која нас мотивише и када је све суморно и сиво, која наш инат буди, развија и чини још јачим и већим, која ће нас извући и из садашњих невоља.

Свима којима је Партизан у срцу, Срећан 70. рођендан Парног Ваљка! :ziveli
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Odgledah kratak deo dok se pevala "Dobro pamtim sve", htelo srce da me izadje.. svaka cast za program, ko bude imao sve nek okaci da ogledamo!


Partizan je vecan dok su joj deca vecna!! Srecan rodjendan crno-bela ljubavi!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Zbog godina, svedok sam nekih 20% Partizanove istorije ali ovo večeras je odlično podsećanje i potvrda zašto volim baš ovaj klub! I ako ikada posumnjate, samo pogledajte ovaj snimak od večeras i biće sve u redu. Živeo Partizan!

SREĆAN ROĐENDAN PARTIZAN! :D:
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nisam bio u mogucnosti da odgledam prenos : :( :(

Moze da se zakaci ovde snimak cele svecanosti ako se pojavi negde ? Ima li snimak uvece na rts ?

Partizan zivi vecno ! ! ! Srecan nam rodjendan !
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Fantasticno i na nivou. 70 godina i nije toliko puno kad skontam koliko sam zivaca izgubio.. a da mi je zao zbog toga- boze sacuvaj. Ja se nadam da ce najbolje vrijeme tek doci s prilivom privatnog kapitala a to ce morati da se dogodi, vise prije nego kasnije.
Nadam se da cu docekati da proslavimo 100 godina naseg Partizana. :D:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Srecan ti rodjendan moj Partizane, zelim ti jos puno puno uspeha da slavimo zajedno.:napred Partizan
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
На коју фору је Саша Алекс онолико млад?:eek:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
sjajan performans!
hvala bjeli, neletu, grupi jna I svima koji su "dozvolili" ovako nesto. seo sam da gledam ne ocekujuci nesto posebno, kad ono....ejdus, jezda, nada, pa onaj deckic. sve su lepo pogodili I nacentrirali kako treba. ok, malo se preteralo sa osvajanjem lige sampiona u nekoj buducnosti, ali umetnicima se ne moze zameriti na optimizmu:D.

HOCEMO DVD!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakva proslava ! ! :respect

Babovic srecan kao malo dete ! Jedan je od nas iako nas generalno dosta nervira :)

Pohvale svima koji su priredili ovaj spektakl !

Edit: na sos kanalizaciji reportaza proslave oko 1am
 
Последња измена:

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Jebeno mi je suza krenula ... a nisam iz te price ... Gledao prenos sa ocem koji boluje od Alchajmera koji me je vodio na prvu utakmicu u Tuzlu kada je gostovao nas Partizan. I otac koji mene ne prepoznaje se okrece i kaze '' Ja sam svog sina vodio da gleda Partizan 1987''

Jbt kakva je to ljubav kada se toga sjeca a ne moga imena...

Ponosan sam na ovu manifestaciju veceras, sa ukusom i avangardno kako mi znamo ... Bravo crno beli...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Prošlo je mnogo godina Ništa nije se promenilo Ljubav ta, sve je pobedila. Hvala ti ćale. Hvala ti Partizane moj na 30+ godina druženja. Idemo dalje!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Glaedao malo na poslu. Došao kući da pogledam u miru. I žena poče da sječe neki luk tamo oko 58. min, pleme joj jebem...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
I KADA NAM BUDE TESKO, SVE DO KRAJA SVOG ZIVOTA, OD TEBE NECU POC' !!!

Srecan rodjendan matori!!!!
 
Top