Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Danas nam je divan dan!

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
kudili smo bjelu uzduz I popreko, a danas dodje red da mu se poklonimo.
matori, prastam ti sva mufte putovanja I oba dela montevidea:D.

@krme:
I am plachipichka too.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Jel moguce da su svi Grobari odusevljeni? :D

jezdic pokidao :šal
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Ne znam za vas,ali ja sam odusevljen predstavom.Preplavila me je emocijama,verujem kao i ostale prave Partizanovce.Zaista prelepo,ovo treba snimiti i pustati buducim generacijama.Hvala Bjeli,Neletu,grupi JNA i svima koji su ucestvovali u ovoj predstavi i na bilo koji nacin pomogli da se ona odrzi.:napred Partizan
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Meni se čini, a prilično sam siguran da danas slavimo 71. rođendan, iako svi stavljaju 70!


Jebiga Gazda, slavimo 70 godina postojanja. Ne možeš dan rođenja računati kao godinu postojanja.
E sad ako posmatramo kao rođendan, tu već može da se diskutuje pošto po nekima rođenje jeste prvi rođendan. Tako da u principu slavimo 71 rođendan i 70 godina postojanja! :D
 
Top