Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dejan Milojević 22.06-2016.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Zaboravih da se zahvalim VJ@NSu na velikoj pomoci.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Kakva legenda! Grobarčina! :respect:respect:respect

Zadovoljstvo je bilo slušati ovaj intervju. Hvala MVP. :clap
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Odlican intervju... uzivao sam u svakoj sekundi:respect

Da ima vise ovakvih ljudi kao sto je Miloje ne bi cigani brisali patos sa nama. Da se pusti Peri Bozicu ovih 20 minuta da nauci neke stvari. Za pocetak sta znace reci ZAHVALNOST I SAMOPOSTOVANJE:respect
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nista novo i nepoznato nije rekao Miloje,a da to navijaci Partizana nisu znali do sada.
Mislim na njegov odnos prema Partizanu.
A opet,veoma je korisno da se utvrdi gradivo jos jednom,i da neverne Tome i provokatori ostanu bez ikakvih argumenata ,u pljuvacini prema ovoj istinskoj legendi koju KKP,a i mi zajedno sa njim,imamo.
Treba imati hrabrosti da u ovakvom trenutku aparthejda,koji se trenutno vrsi prema Partizanu,izjavis javno da nikada ne bi vodio mutirana govna.
Sta reci osim Dejan Milojevic-MVP!!!!!!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Taman sam pomislio da nas je Mister MVP sve odjebao, kada eto njega kada je vreme odmora, sa odličnim intervjuom. Kapiram da mu je glupo bilo da ga pita za poziv CSKA u toku sezone, kada je mogao bez obeštećenja da ode, jer nije bio redovno plaćen. Miloje je mnogo puta dokazao da je ljudina, i jasno je zašto je nekima ovde trn u oku, jer nije hteo da bude deo sporcke priče preko Duletovih ledja. Da je pristao, drugačija bi bila pesma sa njihove strane.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
:respect:respect:respect
majstore nikad necemo zaboraviti !
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@espinosa
pa normalno da necemo zaboraviti...ovo je vec 25 put da ponavlja ... "Iz poštovanja koje imam prema Duletu, ja nisam hteo ...", za nepunih godinu dana... izracunaj koliko ce to biti puta za 10 godina, nekih 250 valjda...

treba to cesce plasirati u narednoj deceniji-dve... da se ne zaboravi...


nisam gledao intervju ali ne sumjam da je odlican...

Dzile, sto ima da kaze, reci ce svoje na terenu od jeseni....
 
Последња измена од уредника:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.580
Локација
Tamo gde si ti!
Znam da želite prepirku i na ovoj temi, ali do toga neće doći!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Obrisane poruke, a ako se ponovi ... kazneni poeni.

Intervju je odličan. Hvala našem uredniku i članu što su se potrudili da to sve odrade. Hvala i Miloju što je dao intervju.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pripazite malo sta pisete. Iako se Miloju ima sta zameriti, van pameti ga je uporedjivati sa Radonjicem.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Hvala MVP. Nedostaju ovi intervjui. Miloje ko Miloje. Kako je nosio sveti dres, tako nastavlja i u odelu. Gospodin.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
@espinosa
pa normalno da necemo zaboraviti...ovo je vec 25 put da ponavlja ... "Iz poštovanja koje imam prema Duletu, ja nisam hteo ...", za nepunih godinu dana... izracunaj koliko ce to biti puta za 10 godina, nekih 250 valjda...

treba to cesce plasirati u narednoj deceniji-dve... da se ne zaboravi...


nisam gledao intervju ali ne sumjam da je odlican...

Da li je vise puta Miloje rekao da postuje Duleta, ili se uprava KKP zahvalila onom mrtvom psihopati, kosku mu jebem. Treba to cesce plasirati u narednoj deceniji-dve, da se ne zaboravi. Smeta ti sto se Miloje zahvaljuje coveku, kome svi treba da budemo zahvalni, a ne smeta ti pusenje vucicu u ime svih navijaca Partizana. Zanimljivo...

Sto se tice intervjua, da li se Grobari secate ovoga iz hale, Miloje:respect, Miloje :respect, Miloje :respect
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Odlican intervju, Miloje :clap


Na forumu treba zabraniti stavljanje tekstove, ako postoji video zapis...
 
Top