Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Ja sam za Savu,u protivnom bojim se da nam se crno pise sa ovim nesposobnjakovicem Djuricem i njegovim "lesinarima",kojima je do Partizana kao do lanjskog snega !! Primecujem da Savi mnogi prebacuju politicku pripadnost,po meni nije to merilo da li neko vise voli ili ne voli Partizan,da li je neko sposoban ili ne i kakav bi mi bili narod a da nekome ne nadjemo manu ma koliko on savrsen bio.Ako su takve legende,kao Mijat,Bata Mirkovic i ostali uz njega,zasto bih bio protiv ako je on iz druge politicke opcije ???? Plasim se samo prljavih igara sadasnjeg UO,jer me iskustvo uci da moras biti spreman na sve ( slucaj Fahrudin Jusufi,... ) !!! Docekacemo i taj 21 decembar i nadam se da ce Savo Milosevic postati prvi covek Partizana,zato sto je kudikamo kvalitetniji kandidat od Djurica !!!!!!!
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Za Savu svakako. Pre svega sto je kao igrac mnogo dao Partizanu pa mu treba pruziti sansu a ovaj drugi (ni ime ne zelim da mu izgovaram) ni parce hleba.
Drugo, sto kaze Aca, Sava je nezavisan ekonomski i nema nikakvog motiva da radi u svoju korist... deluje mi uverljivo, a i nema dlake na jeziku. Videcemo kad otvori sve karte na sta bi to moglo da lici ali sam siguran da ima veci uticaj na Evropu od sadasnjeg predsednika. Jebes sad politiku... i ciji je on clan, mislim da to nebi trebalo da ima uticaja...

DAKLE, SAVI MOJ GLAS!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Fino receno Aco, ja isto tako dajem rec Savi iako me nervira to propagiranje politicko i stranacka opredeljenja. To jednom klubu kao sto je Partizan nije potrebno. Iskreno, mislim da ce Savo srediti Partizan i da ce to stvarno za nekoliko godina biti pravi Partizan, ali me opet na drugu stranu brine njegova stavka o privatizaciji. Razmislite malo, Demokrate(oni koji su na vlasti) koce privatizaciju klubova, savo(demokrata) dolazi i "zasticuje sve zaposlene (sebe takodje)" od privatizacije, ulozi se malo para da se prodje koje kolo u Evropi i da se uzme titula, a onda proda klub nekom rusu za ogromne pare a tu Savo i kompanija uzimaju pare :) Zvuci malo nagadjajuce sa moje strane, ali jel stvarno mislite da je Savo tu samo iz ljubavi prema klubu??? Pa jedan Stevanovic trener ima 6000 eura mjesecnu platu u klubu, sta mislite koliko ima presjednik? Ja ne znam kako je trenutno u Srbiji nisam vec par godina bio ali ja bih u Americi mogao zivjeti sa 6000 kao car....

Sa druge strane, neka i ispadne ovo sto sam rekao, nek se obogate ljudi koji hoce a i mogu da to urade, ma nek uzmu milijarde, boli me dupe, al nek se ocuva Partizan od Propasti i da se napravi evropski klub, onda mi nista ne bi bilo bitno...

Tako da, ja sam za Savu definitivno.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Tako je govorio Đurić
Jul 2008.
-Cilj mi je da u Partizan vratim asove poput Save Miloševića.
-Savi otvaram vrata, a funkcija uopšte nije bitna. Što se mene tiče, može da radi šta hoće, samo da se ispoštuje procedura.
Septembar 2008.
-Nema potrebe da se žuri sa izborom novog predsednika, a potpuno je nebitno da li ću to biti ja ili neko drugi.
Januar 2009.
-Ja sam legitimni predsednik kluba i ostajem na tom mestu, a informacija da će me uskoro zameniti Savo Milošević je, pre svega, pokušaj da se destabilizuje Partizan.......Savoo izdrži
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Izmedju sadasnjeg predsednika-ala Soooojic sa malko izmenjenom frizurom,ali skoro istom biografijom,malo drugacijom govornom manom,ali istog stepena ne razumljivnosti iza koga stoji grupa muljatora slicnih biografija i bivseg velikog asa i legendu Partizana i srpskog fudbala iza koga stoje provereni ljudi i fudbalski asovi ipak sam za ovu drugu opciju.
IDEMO SAVO DO PEBEDE!
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Е сад сам дефинитивно одлучио да свој глас дам овој дебилној управи, и то баш због ове демагогије.
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Ja sam za Savu, verujem mu iako nemam konkretnih razloga... u svakom slucaju od ovih sadasnjih je svako bolji.
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Tako je govorio Đurić
Jul 2008.
-Cilj mi je da u Partizan vratim asove poput Save Miloševića.
-Savi otvaram vrata, a funkcija uopšte nije bitna. Što se mene tiče, može da radi šta hoće, samo da se ispoštuje procedura.
Septembar 2008.
-Nema potrebe da se žuri sa izborom novog predsednika, a potpuno je nebitno da li ću to biti ja ili neko drugi.
Januar 2009.
-Ja sam legitimni predsednik kluba i ostajem na tom mestu, a informacija da će me uskoro zameniti Savo Milošević je, pre svega, pokušaj da se destabilizuje Partizan.......Savoo izdrži
Brate moj svaka ti cast sto si pronasao ovo :ziveli
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
Za Savu.Kad vidim bandu kako je sastavila ljude koji ce glasati muka mi je.
Nema Mijata,Mirkovica,Cirica,Jokana...ali vazno da je tu Branko Ruzic,Rasim Ljajic,itd:pop
Treba da ih je sramota sto su sa spiska izbrisali ljude koji su glasali protiv iste.
Nema sta,CK zajahao.
Djuric je jedan poltron koji nije kadar sastaviti jednu prostoprosirenu recenicu a da je ne cita sa papira.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Xaxax,mozda "Shio mi ga Djura" odustane kad vidi rezultate ankete.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Е сад сам дефинитивно одлучио да свој глас дам овој дебилној управи, и то баш због ове демагогије.
Po tvojim postovima mi se čini da si se ti davno odlučio u tom smeru...
a koga uopste boli kita za koga smo mi... ? :confused
Tačno tako,biće šta će biti bole njih tuki za nas...

Aj i ja da kažem,neopredeljen sam...
Za Savu ne mogu ne zbog programa i gluposti,stranke tamo vamo,jednostavno iz principa ne mogu da pređem preko onoga...
Za Đuru ne mogu iz više razloga,jedan od njih je nesposobnost,a još jedan je da je toliko dugo u upravi i u ljubavi sa ostatkom drage nam uprave da više ne znam kome vire čije noge iz bulje...
Sve u svemu imam osećaj da nam se vraćaju(tj. nisu ni otišli ) oni koje smo onoliko terali....
Zeko psu ****************....
Naša borba trajaće do kraja...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Definitivno podrzavam Savu.
Djuric je vec uprskao toliko da to nije moguce.

A Savu podrzavaju i Partizanove Legende tako da je za mene sve odluceno.

A i bicu tesko razocaran ako bude pobedio Djuric, jer su nam potrebne promene!
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Naravno dajem Glas za Savu. Sadasnji predsednik mi se vec popeo na pisu kontradiktornim izjavama kao da je potekao iz Hickokovog filma Psiho. Kao da sprema izjave za stampu uz pomoc Numerologije Milana tarota i algoritma za nasumican odabir reci iz izdanja Treceg Oka iz 1993 godine. Ocekujem da ga ne razumem dok govori ali meni nije jasno ni kada novine prenesu njegov intervju (do juce je pricao nesto sasvim 10)

Najvise bih voleo da Gospodina Djurica vidim kod logopeda a mogao bih sa sobom i da odvede glavnog glumca iz filma Sabirni Centar cenjenog nam genseka.

Svoj glas naravno dajem Savi ali sam siguran da on pobediti nece. Sve je Djuric vec sredio, a ma koliko da ga smatram za nesposobnog smatram da niko nije toliko nesposoban da ga odabere za predsednika skupstina koju je sam birao...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tačno tako,biće šta će biti bole njih tuki za nas...

I te kako je bitno da se vidi za koga smo, jer se po novinama piše da su navijači protiv Save, a nisu ni za Đurića. Pa ajde da vidimo. Namerno u anketi nisam stavio "neko treći", jer ta opcija i ne postoji. Ako je neko protiv Save i Đurića, ne mora da glasa, a ovi koji su izabrali neka se jave.

Naravno da naša anketa neće ništa da promeni, ali čisto da se zna da ima i onih koji imaju svog kandidata.

A Savu podrzavaju i Partizanove Legende tako da je za mene sve odluceno.

Neki su ovde već rekli, a ja ću ponoviti. Nemojte da se začudite ako neke "legende" glasaju za Đurića.
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
I ja sam svoj glas dao Savi,iz prostog razloga sto mislim da je bolje resenje od Djurica.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Magnifico, лепо пише или јеси или ниси, нема неопредељен. Да сам за њега сад би данашња управа имала бар 24 гласова више на анкети,јер толико компа је овде на послу, а пошто је Солун црно бели град не би било немогуће да и Грци дају свој глас.:buhaha
 

zaka

Guest
Ovako najprostije objasnjenje zasto sam za Savu Gospodina Milosevica je: Bata Mirkovic !!
To mi je sasvim dovoljno,a plus jos kad pogledam kako "shio mi ga Djura" (president svaka cast!) vodi klub,onda sam jos vise za Savu,a jos kad bih video da je Nadj za Savu,onda bih i ruku dao za njih !!
toliko...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Imam utisak da je Albert Nadj upravo na SOS indirektno rekao uz koga je. Kao sto je "neko" ovde jos pre neki dan pitao, a nije dobio odgovor: A, sta ako Nadj, Moca i drugi budu uz Djurica? Sta cemo onda sa svom ovom histerijom? :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top