Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Ништа, за једну страну хероји за другу народни издајници. Ко што неко рече српски менталитет.
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Sad i ja slusam... ako bude tako... mislim necu da uvredim nekoga, aki ako Albert tako postupi on je jedna... necu reci sta... sami procenite na sta sam mislio...

Evo Savo sta je rekao na kandidaturu mornara...

"Ako me pitate za komentar mogu da kažem da sam zadovoljan, jer sam dobio protivkandidata. Odluka Upravnog odbora je očekivana. Pošto je po mnogima taj isti UO u proteklom periodu loše radio, siguran sam da ću pobediti njihovog kandidata. Želim evropski Partizan, a u cilju toga, zaposliću i ljude iz inostranstva", predočio je Milošević.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
А ко су ти људи из иностранства ?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Neki su ovde već rekli, a ja ću ponoviti. Nemojte da se začudite ako neke "legende" glasaju za Đurića.

a sto brate pod navodnicima? ako glasaju za Djuru onda nisu?
al zato vidim da ovi sto su za Savu u legende svojataju Radovana Radakovica?! lele

nisam glasao, niti cu...pa bili Nadj i Moca za bilo kog kandidata, a njih dvojicu najvise cenim
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.106
Reaction score
268
Bice bas zanimljivo da se vidi i taj rasplet.

Mene nijedna opcija ne odusevljava niti sam razocaran ijednom opcijom. Ko god da prodje naci cu nesto pozitivno sto ce mi produziti nadu da ce od nas ispasti nesto veliko.
 

Anakin

Početnik
Учлањен(а)
23.12.2007
Порука
117
Reaction score
4
Bice zanimljivo u cetvrtak na tribini....
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Imate na Avali ili Kosavi Sava u nekoj emisiji
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Па дај да се играмо до краја поштено. Ако већ није остављена опција уздржан значи да смо натерани да бирамо. Нема сад нисмо или нећемо. Како су нам дате опције ајд да се понашамо у складу са њима.
 

zaka

Guest
pa ljudi 198 prema 14,pa valjda to nesto govori?.....
 
Последња измена од уредника:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa ako nishta,bar se javno pobunio protiv Tijanica i RTS-a!Valjda je i to neki plus +!Ajmo Savo!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ko je gledao Nadja , mogao je da nasluti ko ce biti uz koga na Skupstini. Za mene dileme nema. Ako nema trece opcije , a tako je najbolje , normalno je da sam za Djurica.

Savi zameram mnogo toga, od mesanja politike do prozivanja nekih ljudi, a ne vidi da su ga okruzili manipulatori i kvazi "strucnjaci". Od onog iz Silerove ( aka Kanister) , do cigana Pesikana i ostalih. Gde mu je podrska legendi , Petrica ne zanima , Tomica takodje. Pojavili se samo Bata i Cira. Divac otisao na pola konferencije. Savo istupa kao slobodan strelac i kao takav ne moze proci. Naravno, Grobari mu NIKADA nece oprostiti izjave u toku bojkota. Vidim da je postao previse nervozan, sve mu je pocelo da smeta. Pa majstore , toliko si pricao o tom programu , da bi kasnije slusali ko se za koga borio i sta je izborio. Igracko iskustvo mu niko ne zamera,kao sto nije zamereno ni Bati, Tomicu , Petricu. Za upravljanje klubom to nije dovoljno.Iz kopacki u fotelju. Malo si se zajebao rekao bih.

Djuricu zameram sto pre nije krenuo da rascisti sukob jos od letos. Posle fijaska u LS , mnoge stvari su zamerene pojedincima. Iako sam verovao u Tomica i mladu gardu , dokazali su se da nisu sposobni da vode jedan klub kako bi trebalo. Sportski deo ekipe su oni cinili , bilo im je omoguceno sve,ali ocigledno nisu znali da to iskoriste. Price o podmetanju klipova i ostalog necu da komentarisem. Ali izjave Tomica da ce biti rasprodaje u ovom trenutku nije nista drugo nego pokusaj jos vece destabilizacije kluba. Taj isti Tomic je imao par fijaska koje svi dobro pamtimo. Covek sada namerno daje takve izjave , da li iz ljubavi prema Partizanu ili nekome ne znam , ali znam da njega NE ZANIMA uopste Skupstina vec leci svoju sujetu. Slicno je i sa Petric , samo sto se on vise i ne oglasava. Poneli su se amaterski i to je Djuriceva greska. Greska , jer je kao predsednik morao da mnogo bolje utice na politiku tog sportskog dela uprave. Takodje, nov saziv skupstine je rascistio sa neki fosilima tipa Kostantinovic i drustvo, koji su bili Zekini manipulatori.


Bio bih uzdrzan , ali kako nemam tu mogucnost, onda definitivno glas ide Djuricu. Moj glas Savo Milosevic nikada nece imati. Kako ovde ostaje sve sto napisemo , voleo bih da vidim komentare posle Skupstine, kada odredjene legende kluba budu stale na jednu stranu.
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Анкета је непотпуна тако да уопште нисам гласао. Опцијом "ниједан од понуђених" би се тек видело колико су лоша оба кандидата.
О Сави имам изузетно негативно мишљење и свој став сам изнео још почетком године када се спомињао као један од могућих кандидата.
http://juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=225299&postcount=4206
http://juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=218949&postcount=3464

 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam da li je Nadj za Djurica ali definitivno nije za Savu.Lepo ga je Albert par puta potkachio.Ne znam...Iako sam rekao za koga sam,moram priznati da je Munja gore lepo rekao neke stvari.
Ja sam se pomirio sa sudbinom...
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
Vidim da su nekima Bata i Cira samo "neki"..a Tomic kojeg par redova ispod prozivaju za nesposobnost je legenda.
Smeta im izjava Save za vreme bojkota koji je pokrenut zbog Zeca a ne smeta im kada se isti taj Zeka seta po kancelarijama na JNA za vreme Djurica,ne smeta im kada je isti izglasan od strane CK-a prezidentea da udje u skupstinu.
Vrlo zanimljivo.
Sto se legendi tice,ma za koga oni glasali odlucice poltroni uredno poredjani u onaj zbor sportskih radnika.Dovoljno je videti njihova imena i to odma tera na povracanje..ali to je izgleda najmanji problem za neke ljude ovde.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top