Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ma da, pa on nije imao menadžera, jadničak. A najuspešniji je Kežman, svi njegovi transferi su jezivi.
A što i Savo nije napravio prezentaciju? Jel mu neko branio? Da je imao bolji program, verovatno bih i ja lamentirao nad tužnom sudbinom. Ovako, nek se nervira kolko oće, ništa juče kd je trebalo pokazao nije. Ni imena sponzora, ni imena trenera, igrača. Šta, na lepe oči da mu verujemo? Pogledajte malo kako se radi u toj evropi na koju se pozivate, dođe lik u real i kaže- ako postanem predsednik stiže taj taj i taj - i oni ga izglasaju, a on dovede nabrojane. A ne - ja imam spiskove - ko je na spisku? Pa kad je mislio da kaže? 2014, na kraju mandata? Njega treba da bude sramota, od kakvog je mlakog programa izgubio...
E da ,njega sam previdio ... ipak druze bez obzira na menadzera ima i njegovog uticaja ali ajde de.
A ti se prihvatio prezentacije pa prezentacije ,ja mislim da je Savo imao sponzore , po onome sto sam cuo od ljudi koji ga znaju taj ne lupa uzalud ali sad je gotovo. Ispao je iz igre i kraj filma i nema dalje. Takav je zivot i nema plakanja mada stvarno bodu oci ona 2 glasa njemu i silni uzdrzani ,ajde de da si krs ali ne mogu da vjerujem da ljudi mogu biti uzdrzani ,nek glasaju za Djurica ,oni su tu da glasaju a ne da palamude . I sutra kad ovaj zabrlja nacisto oni ce reci "Ne ,mi nismo bili za njega i sl" ... jednostavno svoju bulju cuvaju samo.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Kao i sto je ocekivano, veliko razocarenje svih na forumu, bar velike vecine. Znaci, ne secam se da je jedan kandidat za predsednika imao ovoliko podrsku Grobara kao Savo, ali opet ispadne naopako... Necu da se nerviram vise, nema potreba. Takva nam je drzava, pa takav i klub, kada smo doziveli da jedan covek nekim "stvarima" ili ne, privuce sve osim Tumbakovica da glasaju za njega!? Covek koji nista lepo nije doneo klubu. Sa njim na celu se najavljivala rasprodaja, bilo je bure, svadje i neslaganja u upravi. Covek je ceo budzet bazirao na transferu Ljajica, koji se nije dogodio, pa smo sad u dugovima. Na skupsini su ga svi podrzali, sramota, kakvi su to ljudi, molim vas, koji podrzavaju nekog tamo Djurica, koji veze nema sa sportom i Partizanom!? Grobari takodje glasaju za Djurica??? Ja ne razumem vise u cemu je poenta, u cemu je stvar, u cemu se bre ovde radi? Covek nije udostojio i te "neljude" na skupstine i nas sve javnog izlaganje, vec putem video bima sve to... Da covek ne poveruje, to mi sve nekako ciganski, muti se sa svih strana, sacuvaj me Boze!!! Samo se nadam da ovo nije pocetak sunovrata voljenog nam kluba. Bjekovic u skupsitni, smeje se covek, vratio se na velika vrata, on ce da prica nesto, mooooolim vas...

Razocarao sam se kao Grobar, kao covek. Partizan je na izmaku 2009-te godine doziveo bruku i sramotu!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Na klupskom sajtu nema nijednog jedinog komentara na ishod skupštine. Velika nezainteresovanost ljudi, niko izgleda nije pratio jučerašnju skupštinu, pa ni ne zna šta da komentariše...:D

Očekivao sam makar poneku čestitku Đuriću, makar 5 navijačkih čestitki...:D

Joj na šta smi mi spali kao klub.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ajde Bjekovic sto se smeje,ali Babic da ustane i da soli pamet Savi.Sta je on uradio za Partizan za sve godine provedene u klubu osim lopovluka i slihtanja Zecu i Bjekovicu.Ma svasta bih napisao i za njega,Vukadinovica,Jovicica, i ostale diktatore ali necu jer mogu da dobijem ban-uz obrazlozenje vredjam crno bele sportiste i upravni odbor.Ha ha ha .....Sve sami sportisti ubilo se.Jaooo lopuze necete dugo ali ovoga puta idemo do kraja.DO KONACNE POBEDE!ZA SLOBODAN PARTIZAN!
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Je-Ne-A ... ostavio sam jedno 5 komentara na klupskom sajtu ... nijedan nije objavljen ... ( nijedan nije bio uvredljiv )
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
zanima me samo jedno,da li je medju predstavnicima navijaca bio iko iz juznog fronta?
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Dzoni, ja ne znam da li je tebi jasno da je Savo mogao da ponudi 300 miliona evra, mogao je da obeca Toresa, Mesija.. Mogao je da napravi power point prezentaciju, da dovede Dzenu Dzejmison i trbusne plesacice, da dubi na glavi.. Pobednik se znao unapred kao sto ti je i sam Ratomir Babic rekao i tu je kraj price.

Iako sve to stoji, ja sam ubedjen da je prezentacija pravi nacin da se iznese program. Ako je Savo vec odlucio da iznese program i pored namestenih izbora, onda je trebao da ide do kraja i da napravi prezentaciju (iako to ne bi nista promenilo u krajnjem skoru).

Prema tome nemojte mi pricati neke nebitne stvari nego daj da skontamo kako promeniti ovaj sistem koji je truo od glave do pete kao i ljudi u njemu (cast izuzecima ako ih ima)!!!

Jednostavno - SVI NA STADION ! ! !
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Остајем при ставу да ништа не коментаришем јер сам рекао све што ми је било на уму. Али ако неко има данашњи "Ало!", молим нека окачи - скенира слику са јучерашње скупштине, на којој врли члан УО Немања Ђорђевић игра тетрис током излагања г-дина Јовичића!

Толико о скупштини ФК, том часном дому...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.096
Reaction score
240
Ne znam sto ovoliko emotivno shvatate poraz Milosevica. Ocito je da nema nikakav plan vec da je onako politicki lupetao pa ako se neko zakaci za njegovu pricu zakaci se. Potpuno neozbiljan pristup. Pa jebote on je imao samo jedan glas!!!

Jel mi neko moze reci da je Sava ozbiljan kandidat kada nije bio u stanju da izlobira za vise od jednog glasa? A upustio se u ovu pricu. O cemu mi pricamo. Ja sam sasvim slobodan da vjerujem da bi jednako diletantski pristupio obavezama u Partizanu kao sto je diletantski pristupio ovoj borbi za predsjednicku poziciju.

Da se razumijemo, ne branim Djurica, ne mislim da ce se nesto narocito dogoditi sem ako se ne dogodi cudo pa Stevanovic demonstrira samodeklamovanu sposobnost da procjenjuje kvalitete fudbalera te da ih uklopi nakon priprema u neku opasnu filozofiju igre koju do sada nismo mogli vidjeti...

Inace, vjerujem da cemo ostati ono sto smo bili i do sada.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дан после

Као већина, ни ја нисам веровао у чудо, знао сам да Милошевић није имао шансе, ипак остаје горак укус. Начин на који се цела прича спровела је катастрофално безобразан, чиста намештаљка и то је оно што брине.

Следећа ствар која врло забрињава су гласови представника навијача. Кога они представљају? Да ли су консултовали трибину? Да ли већина на југу има право гласа или мора да размишља онако како мањина (читај "вође") размишља? Да ли ће нас сутра терати да подржимо ову управу? Да ли ћу сутра моћи безбедно, са југа, да искажем своје незадовољство оваквом управом? Да ли их је брига што ће се многи са југа преселити на друге стране стадиона, а неки више неће ни долазити? Морали су пре гласања да консултују трибину и да тако гласају. Једино тако могу да представљају навијаче, овако представљају сами себе или је нешто друго у питању. Захваљујући гласовима "представника навијача" Ђурић може сутра, када крене у распродају и вођење клуба у пропаст, мирно да каже да има апсолутну поршку Гробара.

Већ сам рекао да анкету, која је проведена на овом нашем сајту, не доживљавам као анкету за једног или другог, већ као анкету против Ђурића. Дефинитивно, Милошевић није био прави противкандидат, ни ја му нисам претерано веровао, али је свакако био боље решење од Ђурића, лошије не постоји.

Десило се шта се десило. Ништа нам не преостаје него да чекамо. Немам ја дилему што се овог нашег јадног првенства тиче, узимамо га, али ту нам је крај. Са Ђурићем и његовим поданицима нема песпективе. За Европу ћемо и даље бити "мали" Партизан.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Остајем при ставу да ништа не коментаришем јер сам рекао све што ми је било на уму. Али ако неко има данашњи "Ало!", молим нека окачи - скенира слику са јучерашње скупштине, на којој врли члан УО Немања Ђорђевић игра тетрис током излагања г-дина Јовичића!

Толико о скупштини ФК, том часном дому...

 
Последња измена од уредника:

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
u vezi zdravstvenog problema gdina Djurica a kada vec pominjemo marketing.

smatram da bi zarad popularizacije imena naseg FK a cije se ime provlaci u negativnom kontekstu poslednjim meseci, trebalo napraviti marketinsku akciju "Doprinos FK Partizan u zaposljavanju ljudi sa posebnim potrebama". Verovatno smo prvi u svetu koji smo na mesto predsednika doveli coveka koji zbog zdravstvenih problema ne moze da govori. Ovaj invaliditet ne bi uopste bio sporan da se radi o sahisti ili pantomimicaru, ali na funkciju predsednika zaposliti coveka sa takvim ogranicenjem, to je prosto sjajno. zamislite kako bi svi bili ponosni kada budemo primali nagradu za najhumaniji potez godine a u novinama slika video bima i gospodina Djurica koji se obraca upravnom odboru sa njega poput #1 organizacije Spektra, mazeci belu macku...

eh sto mi ne daju taj marketing bar na par dana...

Hahaha, bravo:buhahaCSR aktivnosti, drustveno odgovorno poslovanje :buhaha
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Verovali ili ne, a ni sam nisam verovao do malopre, Sava je došao na skupštinu bez ikakvog materijala? Bez prezentacije, slika, papira... Ko neki klošar. U prevodu - nije odradio domaći zadatak, pričo je iz glave, vodio isključivo negativnu kampanju (valjda su ga tako naučili u stranci), i na takav smešan način je hteo da postane predsednik Partizana? Ej, za kim mi žalimo? ....

Nisam ni ja prezadovoljan njegovom kampanjom, ALI, mogao je on da dovede i Murinja, Bil Gejtsa, pa i Abramoviča sa sobom na Skupštinu da mu pomognu, i NIŠTA se ne bi promenilo.

UNAPRED SE ZNALO DA ĆE ĐURIĆ IMATI BAR 33 GLASA!

Na partizan.rs ima 0 (!) komentara na vest o pobedi Dragana Djurica.
Da li to niko nije hteo da ostavi komentar ili nesto drugo?
Pravi komunizam, ne sme se izneti slobodno misljenje.

Nisi valjda očekivao da puste komentare!

ali mene vise brine situacija na tribini ,jer podjela se vec pocinje da osjeca i to nam najmanje treba jer je jug bio nesto najbolje u ovoj polusezoni.

E pa sada... o tome su trebali da razmisle onih 5 što su glasali za Đurića! Nisu svesni šta su uradili, pogotovo što će sada izgubiti podršku u borbi protiv B92 i ostalih napada.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
E pa sada... o tome su trebali da razmisle onih 5 što su glasali za Đurića! Nisu svesni šta su uradili, pogotovo što će sada izgubiti podršku u borbi protiv B92 i ostalih napada.

Газда, а у чему се та подршка састојала? Ја нисам приметио да и један медиј у Србији има нешто да каже у одбрану, нити су стали ,нити ће , они то подгревају док је б92 само барјактар у томе ,никако није једина. Или си мислио на неке демонстрације које су већ биле осмишљене , оно маса народа спремна да изађе, ал јбг пошто су ови гласали супротно сад неће?

ПС.Дођем ти гајбу пива.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Gazda-Normalno da smo ocekivali da puste komentare ,naravno bez vredjanja i vulgarnih reci.O cemu mi onda pricamo ,pa gori su po cenzuri od b92.Da mi je neko pricao da ce stanje u klubu biti kao za vreme Zeca nikada nebi poverovao.A to za Savu je svima jasno,da je doneo 100 miliona opet bi dobio jedan glas,zato sto je sve bilo posteno oko izbora.O navijacima necu ni da komenterasim nek svako odgovara za svoja dela.Jel su glasali za ovu upravu?Nemoj kroz 6 meseci da ih teraju,neka se sklone zajedno sa njima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Газда, а у чему се та подршка састојала? Ја нисам приметио да и један медиј у Србији има нешто да каже у одбрану, нити су стали ,нити ће , они то подгревају док је б92 само барјактар у томе ,никако није једина. Или си мислио на неке демонстрације које су већ биле осмишљене , оно маса народа спремна да изађе, ал јбг пошто су ови гласали супротно сад неће?

ПС.Дођем ти гајбу пива.

Kad dođem na proleće u BG, spremi gajbu... popićemo je zajedno!

Što se podrške tiče nisam mislio na novine itd. nego na navijače, simpatizere, zovite ih kako hoćete, Partizana. Koliko njih će posle ovoga podržati vođe koji su glasali za maltene iste osobe protiv kojih se vodio bojkot. Pogledajte samo onu do suza dirljivu sliku gde se Đurić i Bjeka grle :cry:.

Svima je jasno zašto je Zec izostao sa Skupštine. On je svoje već odradio i nije bilo potrebno da se pojavi i remeti već dogovorenu proceduru!

pa gori su po cenzuri od b92.Da mi je neko pricao da ce stanje u klubu biti kao za vreme Zeca nikada nebi poverovao

Donekle ih razumem, jer ipak je to "oficijanli web sajt", pa kako bi izgledalo da se postave negativni komentari. Nisu postavili ni čestitke Đuriću, a budite sigurni da je bilo i takvih.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
ПС.Дођем ти гајбу пива.

Пошто је газда далеко, ту гајбу достави мени. Јављам се добровољно да будем његов изасланик. Јавни се на ПМ да се договоримо око примопредаје. :D

Ма, јебеш све то, би шта би, нека нам је Бог у помоћи.

Ово нам је наук за убудуће. Мора и та наша трибина да се среди, да то буде став трибине и да се изађе са својим кандидатом. Овако ништа нема смисла.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top