Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.208
Reaction score
33.448
Локација
vaginamandibularia
brate, poslo sam ja komentar koji kaže Napred Partizan, pa ga nisu objavili već 15 sati. Znači, nikome još nisu objavili komentare... To je već pitanje za one koji vode sajt, zašto ne rade svoj posao? Ili racionalizacija radnih mesta kreće od njih?
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Газда коме је јебање суђено гаће му саме падају, па ће тако бити и овој или било којој управи која се овако буде бирала па макар и са Савом на челу. Да је имао подршку, или да је његова подршка до краја имала муда сада би био преседник. Пошто су га сви одједном гледали бело то значи или да много верује другима или је преценио своје могућности. А Југ му се само на леп начин одужио за оно пре. Сад уз Бјеку или без њега освета је освета и увек је слатка.

Ко год дође у Солун гајбе пива чекају.

ПС. Ионако се није ништа ломило, ко зна можда су унапред знали да Саво има само један глас.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.172
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Да ли већина на југу има право гласа или мора да размишља онако како мањина (читај "вође") размишља?

Pitaj Zivorada, mislim da ce ti on to lepo objasniti. Mada mi se cini da ima selektivno pamcenje. Ne secam se da je slepo pratio glas vodja kada su uleteli u teren da pljuju Jokana posle utakmice sa Zivinom.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
I KADA IZGUBIS TI...
I KADA TE VODE LOPOVI...
I KADA SE ZEKA VRATI...
JA CU TE VOLETI:confused :( :napred Partizan
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ajde da kazem par recenica za kraj na ovu temu, mislim, od mene za kraj. Ali bih voleo samo mirno, bez galame, bez dreke, bez tenzije, jer je sve zavrseno, da pricamo.

Pricali ste kako Djuric nema nikakav program. On ga je juce prezentovao i taj program je prilicno detaljan, obuhvata mnogo delova PFC. Sad vam smeta sto ga nije citao, nego ga je izlozio video bimom. Naravno, poenta je da vam smeta sto je to Djuricevo, a ne kako je prezentirano, no da ne idemo dalje. Uostalom i pominjani Nenad Popovic je radio video-prezentaciju svog petogodisnjeg programa, pa nikom nista...

Ono sto mene zanima od svih vas koji ste potencirali tu pricu o programima, sta ste vi to na Skupstini culi novo iz programa Save Milosevica? Jedan novi i konkretan detalj? (Ne bih da mi odgovaraju ljudi koji su ucestvovali u izradi tog programa, nego me zanima odgovor "obicnih gradjana") Neki je moj rezon da kad neko "napada" funkciju, hoce da nekog pobedi ko je favorit, mora da ponudi vise, bolje, da zaslepi tog drugog. Savo je danima pricao kako veruje da ce preobraziti mnoge delegate na Skupstini kada procita svoj program. Ja sam njegov program odslusao i nista novo nisam cuo. Mi ni danas ne znamo: ko bi bili konkretno ljudi koji bi sa njim vodili Partizan, ko bi cinio njegov UO, ko su ti sponzori koje bi on doveo, ko su ti treneri i igraci, ljudi iz inostranstva koje bi on doveo? Apsolutno nista od toga nije rekao! Ako je izbegavao svih dana, zasto nije rekao to na Skupstini, jer vise nema nazad, moze samo napred? Zar nije na tome trebao da napravi prednost? Polucasovno citanje dva programa, jer Savo lepse cita, to je trebalo da bude krucijalni argument? Jel to sve? Ja sam verovao da i pored toga sto je bio totalni autsajder, Savo zaista ima u rukavu nesto sto ce na Skupstini da makar zazvuci krupno, bitno, a ono - nista.

Voleo bih da neko bez strasti i jasno procita ono sto cu sad da napisem. Bez zle namere, jer kao sto sam rekao pre izbora - meni su svi ti ljudi sa obe strane ostali legende Partizana. ALI! Savu Milosevicu su izbore izgubili Bata Mirkovic, Gordan Petric i Ivan Tomic. Da, bas oni. Zatvoreni sistemi, "sekte", ruse se iskljucivo iznutra, nikako spolja. Onog momenta kada je Savo Milosevic ostao bez ikakve pomoci iznutra, kada su Bata i Petric otisli, kada je Tomic ostao sam protiv grupisanog protivnika, tu Savo vise nije imao nikakve sanse. Da su Petric, Bata i Tomic ostali jos koji mesec, da su se pravili mirni, da su zadrzavali prividno jedinstvo kao ostali i iznutra "radili" sa ljudima iz kluba i polako otvarali prostor za Savu, za kampanju, mozda bi sve bilo drugacije. Njihov sukob sa drugom stranom je dugo tinjao, izgubili su nerve, izgubili su konce i otisli. Ostavili su druge totalno ujedinjene i spremne za finalni obracun. Potom je Savo krenuo ostro od prvog sekunda po svima i bukvalno sve protivnike sabio na istu stranu. Imao je uzasno lose savetnike, promasenu kampanju u kojoj je trazio podrsku javnosti, onih koji nikakve veze sa Skupstinom nema, umesto da juri one za koje je znao da ce biti tamo. I tu je gotovo, tu nije imao nikakvog prostora za manevar. To je ono zasto sam ja, a i Munja, mozda i jos neko, od prvog dana govorili da Savo nema nikakve sanse, iako su me razni, sto javno, sto na pm, ubedjivali da je obrnuto.

U skladu sa srpskim mentalitetom, sada sa Savin poraz tretira kao neka "pobeda". Nema veze sto nisam bio na njegovoj strani, ali ja to uopste ne vidim tako. Od 17 bivsih igraca Partizana iz raznih generacija, nijedan nije glasao za njega. Mislim da je to najbolnija tacka ovog njegovog poraza. Jer, moze svako na internetu, pricajuci iza nekog nicka, da kaze da su Moca, Adi, Klincha, Zavisa, Branko Rasovic, Soskic, Zivkovic, Curkovic, Bjekovic (znam sve sta cete reci za ovu dvojicu), Radovic, Hasanagic - poslusnici i prodane duse. Ipak, oni su legende Partizana koje ce tesko sutra i Savo da ospori. I tu je njegov poraz, kao sto rekoh, najtezi.

Hvala na paznji i izvinjavam se na duzini posta!
 

Dr.Hofmann

Guest
Mislim da će i ova tema uskoro pod ključ hvala bogu jer nema više razloga da bude otvorena izbori su završeni !!
Načitah se svega si svačega zaista!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ajde da ja kažem poslednju.

Milošević - negativno:
- Apsolutno pogrešna kampanja.
- Od početka se sukobio sa istim onima od kojih je očekivao glas.
- Tim koji je stvorio je daleko od onoga što želimo da vidimo u Partizanu.
- Pre nego što je otpočeo kampanju trebao je da se pomiri sa Grobarima.

Milošević - pozitivno:
- Imao je hrabrosti da se sukobi sa ostatkom komunističko-titovske partije.
- Prvi put u istoriji bila su dva kandidata.
- Mnogo toga u vezi izbora je isplivalo na površinu pa sada svi vide kako se to radilo već decenijama.

Đurić - negativno:
- Namestio Skupštinu a zatim i izbore.
- Čovek nije sposoban da vodi klub, ali je sposoban da namesti i da nam smesti!
- Zekin čovek

Đurić - pozitivno:
- Nije pljuvao protivnika.
- Ima dobar plan, ali po svemu sudeći, neostvarljiv sa ovom garniturom dinosaurusa!

5 prestavnika Grobara:
- Sramota! Treba da se upitaju zbog čeka je stvoren Južni Front, i zbog čega su se bojkotovale utakmice! Ne treba da se začude ako dođe do velikog odlaska za južne tribine.

Albert Nađ:
- Ako je čestit čovek uvideće s kim ima posla i otići će kao i Bata, Jokan, Petrić, i drugi. Ako sve to vidi a ipak ostane, to dovoljno govori o njemu kao čoveku!

Za kraj. Iskreno, ne očekujem, da će ova uprava i Đurić ostati tu duže od godinu dana, osim ako ne rasprodaju tim, opet osvoje titulu i plasiraju se u Ligu šampiona. Ako to urade, sve će im verovatno biti oprošteno mada ne i zaboravljeno. U suprotnom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top