Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Domaći teren protiv cigana?

Gde po vama treba da budemo domaæini komšinici

  • Pionir

    Votes: 66 67,3%
  • Hala sportova

    Votes: 32 32,7%

  • Total voters
    98
Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Da li komšinicu treba da dočekamo u Pioniru ili Hali sportova?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da Partizan treba da igra u Pioniru (kad god je to moguće)‚
a velike (jednog dana nadam se i sve) evropske utakmice u Areni.

Baš kao i do sada.

:napred Partizan
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Treba ih docekati tamo gde ce biti izvodljivo da nijedan vucicev cokijevac ne moze da prismrdi.

Ukoliko to nije moguce, odbiti da utakmica pocne. Zasto? Pa zbog reciprociteta.
Voleo bih da uprava KKP bude u stanju da ovo sprovede u delo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Samo Pionir! Dio terena gdje će biti cigani namazati nekim ljepilom za miševe ili postaviti MRUD-ove.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Na strani nesportski razlozi .
Ne računajući sve prethodne utakmice odigrane sa ciganima i FMPom u kojoj su samo gledali da ponize Partizan i popišaju se na navijače Partizana(na nekim utakmicama bukvalno)
Ostaviti po strani i zabrinjavajuću činjenicu da su prisvojili 80% Beograda
i ostvarili mogućnost da podrivaju onako kako oni hoće bez kontrole i sankcija.
-Prebijanje porodičnih ljudi protiv FMPa
-Neometano šetanje cigana u pres sali
-Pljuvanje i psovanje naših trenera u svlačionicama.
-Selektivno propuštanje navijača Partizana pri domaćinstvu
-Sada i potpunom ukidanju prisustva navijača Partizana.
-I još pun kurac stvari...
Znači ostavljajući po strani sve to i navoditi argumente u raptusu zašto je bolje igrati sa Panterima u Hali Sportova evo logičnog razmišljanja.

1. Brojnost

Neretko u Pioniru smanje nam preko 1000 mesta zbog ulaska cigana.+1000 zbog tampon zone i spade nama brojnost od 4000 do 4500 svaki put.
Ako neko razmišlja i veruje da cigani u plejofu recimo neće biti prisutni?! zbog sadašnjeg ukidanja tih 500 karata grobarima...
Pa taj je klasični idijot.

2. Naviknutost na obruče i teren


Činjenica je da naši momci treninge odrađuju u HS godinama ,ove sezone bukvalno svaki .
Cigani nikad ili možda dve tri utakmice odigrali tamo i to je to.

3. Adrenalin

Koliko je navijanje propalo i koliko se do juče košarkaško obrazovana publika
uključuje u meč videlo se u poslednjih 4 utakmica u Pioniru.
Grobari sa Juga po navici mrse muda sa
žalopojkama ako vodimo
ako se lomi rezultat ,repertoar je "Ciganske pičke..."
a kada gubimo ide : "pravda za grobare"
Na to dodati prisustvo cigana u hali i tobože prepucavanja sa njima
fokus na utakmicu jedna velika NULA ,a veća pomoć je ciganima njihova grupica koja im služi da se njiima majmunišu kada ih prosere.
Činjenica je da HS proguta Grobare sa južne tribine i da sviraju po taktu ostale publike, na to dodati i NE prisustvo ciganske populacije...
Postoji velika verovatnoća da to zaliči na nešto što se može nazvati
PODRŠKA momcima kada ne ide i pritisak na protivnika kada se lomi.

3.Sigurnost

HS je utvrda koja nema svoje radnike po zadatku. Ne znam da li postoji bolji razlog dići ruku za HS za roditelja koji planira da dovede dete na utakmicu PArtizana?
Ne samo što isključuje mogućnost prisustvo cigana i konflikta sa njima već i potencijalnih sačekuša kao protiv FMPa posle koje su stotine roditelja odlučila da Pionir više nije prilika da im dete trčka po terenu već pretnja da im deca vide rascopane glave svojih očeva.

4.finansijska strana

2000 neplaćenih ciganskih karata + 2000 neplaćenih tkz poklonjenih karata +500 do 1000 čoveka preko veze + zakup hale
to je Pionir
pa izračunati

Najgore je pozivati se na neko gospodstvo u ovim mečevima sa njima.
Čuj ove što kritikuju upravu sa molbama: ODREAGUJ !!! Vidiš da nas jebu
Što ćutite ?!
Zašto Rakićević ovo?
ZAšto minut ćutanja,majice,šamaranje ??? Zašto ćutite?

Ali zato odgovor navijača na pišanje po klubu i po nama uz koju modricu da bude : "mi smo gospoda grobarska,mi treba da gledamo samo nas"
a oni ako hoće da jebu mi im nećemo dati vazelin kako bi se mučili-

Ako to treba da bude odgovor ? Pa onda lepo da se gonimo si u tri lepe i pustimo da uprava radi šta hoće i da pređemo na poljoprivredni forum da pišemo.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Pionir je nasa kuca Hala sportova nam je mala!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
PIONIR

Neće nama dati karte za sledeću utakmicu, namerno nisam rekao "derbi", jer Crvena zvezda više ne postoji, a mi derbi ne igramo sa mutantima iz Železnika, pa ni mi njima nećemo morati da damo karte.

DAKLE, PUN PIONIR!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
PIONIR

Neće nama dati karte za sledeću utakmicu, namerno nisam rekao "derbi", jer Crvena zvezda više ne postoji, a mi derbi ne igramo sa mutantima iz Železnika, pa ni mi njima nećemo morati da damo karte.

DAKLE, PUN PIONIR!

To ti je argument?
Mi necemo njima dati karte i oni nece biti u Hali?
Ti si momcino se posvadjao sa realnoscu.
Istina je da mi necemo izabrati HS jer smo vec polako navikli da budemo kucke
pa nam se jos i svidja ta uloga, te je veoma izvesno jos jedan poraz na vidiku
najdalje za plejof.
Samo je pitanje sta ces ti reci posle tog dogadjaja.
Samo da ne bude
"Mislimo da je njihovo prisustvo bila najbolja odluka po Partizan u tom trenutku
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Biće kako Ćoki i drzava kažu.To i jeste pametno sa njihove strane,a mi što smo glupi,da prostite nije njihov problem.
Kada smo bili jači izlazili smo im u susret,pa i kad smo bili slični po jačini.....TO JE NJIMA IŠLO U KORIST.Što bi nas sada pustili ,boli ih uvo
Znači bez nas u ponedeljak
"Večiti derbi" bez grobara! http://sport.blic.rs/25yltws
A znajući ćokija taj će uvesti cigane kada mi budemo domaćini i našu upravu će savrseno boleti tuki zbog toga.
Pionir vs HS?
Isti racku kad smo glupi k'o morževi
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Realnost je da se mi više i ne pitamo u kojoj ćemo hali igrati.
Garantujem da mogu da nas nateraju (samo ako hoće) da domaće utakmice igramo u hali FMPa.
Prednost HS je što bi uspeli i ovo malo dostojanstva koje imamo ,a za koje je zaslužna populacija koja se sada već redovno prebija u Pioniru od strane cigana i grobara...
Kome to još treba ...
Ljudi su umorni više od koprcanja i isčekivanja otpora i svega onog što determiniše tebe i mene ...Partizanovca uopšte. Što bi se neko trudio da se poistoveti sa takvim klubom .
I kakva tvoja puna hala u Pioniru?
Logičan tok događaja je da samo u slučaju pobede protiv cigana naredno domaćinstvo u znak zahvalnosti će doći 5000-6h ljudi.
U suprotnom Pionir će posećivati Janjičari ...(i to ako stignu) i još neki zaluđenik koji čeka Godoa.
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
Ova anketa je postavljena u totalno pogresno vreme. Ovih dana se prvi put desava da jedan klub odustaje od davanja ulaznica gostima (ne racunam Zeleznik) i trebamo da sacekamo da vidimo kako ce to proci. Ako to bude puna hala cigana, onda trebamo i mi da uradimo isto. A ako to bude 3/4 cigana i prazna zona za grobare za svaki slucaj, onda nam Pionir i ne znaci puno ako je u njemu broj ljudi kao u HS. Teoretski, neki grobar je mogao da kupi kartu za Baskoniju i dobije kartu za derbi. Ja sam bio u Pioniru pre godinu i po dana na gostovanju ciganima, bilo nas je oko 15, ne znam zasto nije bilo grobara tada, ali nasa zona i tampon zona su sve jendo bile kao da nas je 1000. Ako i sad bude slicno, onda nam je bolja HS jer tamo sigurno nece biti gostujucih navijaca i cela puna hala prima kao "osakaceni" Pionir, s tim da je atmosfera u tom slucaju neuporedivo bolja u HS. Ako bude ciganima pun Pionir, onda mi moramo da trazimo isto bez i jednog cigana, a kako podeliti toliko karata, najbolje je kao cigani deliti uz utakmicu ranije sa cenom od 500. Ako se desi da neki cigani kupe karte, klub treba da odbije da pocne utakmicu dok postoji i jedan cigan u hali, pogotovo onaj njihov parter koji je uvek krcat, a koji mi ni ne dobijemo. Treba sacekati da prodje njihovo domacinstvo, ostavite anketu, ja cu tada glasati :)
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ako domacin odluci i javno izadje sa odlukom da ne dozvoljava prisustvo gostujucim navijacima za sta, tj za koga, se pravi ta tampon zona? Cigojnere niko ne moze da spreci da dodju do karata, to je nasa licna tuga jer na kraju oni do karte ne dolaze tako sto odu na biletarnicu i kulturno kupe iste, pa onda nekako zaboga cela jedna tribina bude sa njihovim ljudima bez nasih... to je 'nasa' sramota sto njima neko deli karte, ili sto neko od 'nasih' mora da dozvoli da se i cigojneri dokopaju karata. ali ipak, ako je domacin odlucan da cigana nema u hali, lepo svi sektori spojeni, svi navijaci pomesani, pa da vidim da li ce neki cigojner da ima mu*a da mi dodje i u masi nas stane i navija... ali ne, mi kad kazemo da ce biti bez gostiju, mi njih sacekamo sa pripremljenom zonom samo za te ljude koji u hali ne bi ni smeli da se pojave... a onda isto tako posto smo rekli da nema karata za njih, oni dodju u organizovanoj grupi od 1000 ljudi... uzas.

Ukoliko cigani odrade tako sa nama, insistiram da se klub postara da ni jedan jedini cigojner ne bude organizovan i grupisan u hali niti zasticen od policije. pa sve i da Pekovic licno stane na neki od ulaza u halu.
Zelim da vidim da moj klub to moze da izvede.

U tom slucaju Pionir i samo Pionir. sto vise ljudi, sto vise para.

Ako shvate da su nesposobni za tako nesto, onda u HS. Necu bre da mi hala bude podeljena i da se vide i (ne daj boze) cuju cigojneri u hali. Ni za zivu glavu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Definitivno Pionir... nema se tu sta pricati. Lijepo se sa vremena na vrijeme po neku tekmu odigrati u HS ali zna se da nam je Pionir kuca.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Pionir!

To je naša kuća.

Mislim da bi oni jako želeli da nas isteraju i obrišu sve naše uspehe tamo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pionir, jer osim što je to naša kuća, činjenica je da će ući bar 1000 musavaca.

Nije isto 1000 talibana u Pioniru i u Hali sportova.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pionir ima nas vise, tu se najbolje cuje SAD CE STOKA DA VAS NABIJE, 30 RAZLIKE, PICKE CIGANSKE!!!
@Gazda
Istina mi mozemo da igramo Derbi samo protiv Cibone, i to je onaj pravi El Clasico Ex-Yu, nazalost ne postoji vise Bosna i Jugoplastika, pa su ostala samo dva Evropska diva na prostoru bivse Republike.
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7

Istina je da bi nas bilo vise, ali ako smo se vec pomirili sa cinjenicom da cigani ulaze u standardnom broju od minimum 1000, onda ce nas biti oko 5000. To znaci da je nasa prednost ustvari za 4000 ljudi. Zar nije bolje igrati u krcatoj hali u kojoj je 4000 samo grobara i koja je jeftinija 2,2 puta (prihoda od ulaznica svakako nema)? A pritom u toj hali i treniramo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top