Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dragan Todorić 05.01.2014.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Svaka čast za trud. Odličan intervju. Nisam znao da je Toša bio tako dobar igrač ,,kad sam davao manje od 30 poena smatralo se da sam loše igrao'':D

Kakav prsluk, fura Toša 90te:buhaha
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Хвала екипи која је успела да Тошу приволи да уради интербју, свака част! :clap

Тоша ладовина, газићемо мутанте и ове сезоне. :BB



П.С.
Кад сам видео да има нешто на теми о интервјуима, учинило ми се да пише Драган Торбица. :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Don Dragan Todorić, stvarno čovjek uliva nevjerovatno povjerenje.

Dok ima takvih ja sam spokojan.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovi MVPovci nastavljaju da briljiraju sa svojim video prilozima.:respect :clap
Odlična pitanja i zanimljivi odgovori, i u pola noći pospan Toša se gleda sa punom pažnjom.:D

Svaka čast za trud. Odličan intervju. Nisam znao da je Toša bio tako dobar igrač ,,kad sam davao manje od 30 poena smatralo se da sam loše igrao'':D
Ja sam obožavao Todorićeve krađe lopti. To je u njegovo vreme bila retkost, a Toša je bio specijalista i majstor da ukrade protivničkom igraču pri vođenju loptu, što je automatski značilo laganih dva poena.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Auuu kakva car od čoveka!!! :respect Ovo je snaga Partizana. Da se posebno obrati pažnja i ponovo pogleda deo intervjua od 21:47 do 22:20. Objašnjenje svega u 2 rečenice, uz dim i gutljaj vode. Legendarno!! Ali legendardno!! :respect
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
72
Локација
Beograd
Hvala svima :)

Posebno hvala Mačku što je organizovao susret :ziveli
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Hvala Macku i MVP-ovcima i naravno Tosi na odzivu. Nikad ga nisao slusao ovako cime mi je jos vise povecan utisak. Nadam se da razmisljaju za buducnost i nakon sebe (tj. predsjednik, sportski direktor i trener).

Inace, Tosu kao da ste gepekovali :D. Salim se. Svaka cast jos jednom.
 
Top