Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres KK Partizan kroz istoriju

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Zna li neko kojim slučajem na koliko godina smo potpisali ugovor sa adidasom ?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Znam samo da ostaje i ove godine.

Zanimljivo što juče onaj sa SOS kanala reče, kad je pričao o fudbalskim dresovima, da se Adidas povlači iz ekipnih sportova i da će sponzorisati samo pojedinačne. Zvuči dosta glupo i nelogično jer pokrivaju dosta. Možda je mislio samo na Srbiju ali ipak, ako je to tačno, znači da će i KK uskoro da traži drugog sponzora.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Ne znam da li je ovo dres koji će biti nošen samo u predsezoni...

prtzn.png

... ali izuzetno sam razočaran ovim natpisom imena kluba bez samoglasnika. Sve ostalo je ok, ali ti loši fazoni iz engleskog jezika... :confused:
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.494
Локација
"preko bare"
Koliko ja znam, ovo su samo trening dresovi. Novi dresovi za ovu sezonu tek trebaju da budu predstavljeni.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Kada smo već kod dresova još ovu godinu ugovora sa UA imamo. Ona stranica na instagramu što je bliska sa ljudima u klubu, valjda je vodi Ostojin sin je jednom izbacila nešto u vezi dresova. Njih sam kontaktirao a sada evo i ovde da napišem ako neko ima blizak klubu da prenese.
Kontaktirati na vreme Nike i uvoznike njihove i tražiti Jordan brend da sa njima imamo ugovor. Ogroman potencijal bi mogao da se napravi, markentiški da prodajemo Partizan Jordan opremu po celom svetu, nalik na PSG u fudbalu.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ма нека буду какви хоће, само нека играју одлично, нижу победе и на крају освајају трофеје.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Adidas je Partizanov brend,
'da je sreće bilo' oni crveni vešci koji fejk dresove te nosaju bi se proterali iz zvaničnih takmičenja!

Partizan Adidas ©®™
Partizan Nike isto za '92, talični.
Partizan Champion dresove nosili nekad vredeli.
UA solidni.
Svi sportovi nagrizaju nas...a posle sa nekim bzvz markama se šire,.. em su gmazovi wanna be, em fejk,
em crno-beli identitet, ugled, napredak, imperija?!!!
 
Top