Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres KK Partizan kroz istoriju

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Meni su i dan danas omiljene ove nase Simod garniture, ali mi je, cini mi se, najdraza ona od prije godinu, dvije, kada smo imali dresove poput Orlando Magica, sa onim tankim prugicama, iako su mi na samom pocetku djelovali losije od prethodnih, koji su bili cisto crno-bijeli.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ne znam za kvalitet, ali vizuelno sasvim lepi dresovi od kappe za razliku od fudbalskih svojevremeno.
Mada,nema tu neke velike filozofije i prostora za eksperimentisanje, beli i crni dres, nijanse su te koje ga cine lepim ili lepsim. Ruzan ne moze da bude.
Nikako ne bih voleo prugaste kosarkaske dresove,to nije u nasoj KK tradiciji.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Tacnije, bilo je jos u pocecima, tamo 50-ih i 60-ih...

hist2.jpg
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Znam da je bilo,ali kao sto si sam naveo,jako davno.
Mi smo prepoznatljivi po belim domacim i crnim gostujucim dresovima.
Ovo sto rade cigani godinama je cist marketing. Nijedna evropska ekipa osim Barcelone nikada nije nosila prugaste dresove u kosarci.
Oni nek nastave da mazu oci svojim 65% ovcama.Ej,nista nismo osvojili sto godina ali zato imamo prugaste dresove,cirilicna prezimena i citanku za male zvezdase.
Boze gde zivim, sto me majka nije rodila na safariju u Keniji.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Najpre veliki pozdrav svima!

Pre par meseci pronašao sam sledeće dve fotografije na nekom blogu, ali da me ubijete ne mogu se setiti kom. U svakom slučaju, radi se o garnituri koju smo nosili samo jednom - 29. novembra 2000. na oproštajnom meču Predraga Danilovića u Bolonji, protiv Virtusa, odnosno tada Kindera.

wbuble.jpg


1ymwav.jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé


Skidam kapu! :ziveli
Nego, kad smo već kod Kappe, može li se negde uopšte naći i kupiti originalni dres? Gde god sam bio i pokušao, svuda sam nailazio samo na replike. Posebna priča su oficijelne Kappa prodavnice. Kada sam pre par godina ušao u njihov lokal na Pozorišnom trgu u Novom Sadu i tražio dres, dočekao me blago teleći pogled i konstatacija da oni tako nešto ne drže. Na moju primedbu da i šampion države i nacionalni tim nose Kappa dresove (pre prelaska na Peak, pa vi vidite kada je to bilo) dobio sam samo sleganje ramenima. Situacija se izgleda nije promenila ni za tih nekoliko gpodina... :pop
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Čija je ovo kombinacija u pitanju?!

Živo me zanima da li je stvarno moguće da ne postoji niti jedan jedini poznati brend koji bi nam bio tehnički sponzor nego Sprotex jbt :banghead:
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Možda nam u paketu daju i one čuvene ariljske dugačke gaće... Winter is coming!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не мора ово ништа да значи. Можда снабдевају млађе категорије КК Партизан. Можда су их пре снабдевали. На тој њиховој презентацији видим и два грба ужичке Слободе, онај стари пре фузије са Севојном и овај садашњи, што довољно говори о озбиљности ове фирме и поузданости и тачности података на сајту. Лично не верујем да ће они бити технички спонзор, иако ме од "способне" управе ККП ништа не би изненадило. Ипак, да сачекамо...
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Jel me zezas da nam je ovo dres za novu sezonu!?

Najodvratniji dres u celoj nasoj istoriji ako je tacno ovo.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ako nista, moci cemo da kupimo originalan dres :) mozda je i kvalitet bolji, posto nije potrebno puno kako bi kvalitet bio bolji od Kapinog.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
560
Reaction score
2.124
Dajte nemojte nas loziti da je ovo novi dres :prekrsti Bolji dizajn, a i sponzora imaju i u Iraku.Samo se nadam da je ovo neka sala.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Nema sta ocigledno se radi o ponudi koja se ne odbija. Marketing :respect
Jos neki velikani furaju Sportex: Rakovica basket, Mini basket , KK Joker, sportska udruzenja fakulteta...Cak se i sportski turistički centar Zlatibor odlucio bas za Sportex. Slucajno :roll:?

Definitivno postoje stvari koje su bitnije od proizvodjaca opreme ali da li nas zajebavate? :banghead :prekrsti :pop
Kapiram da je ovo sranje za trening i da ova varijanta nije za utakmice ali Sportex :prekrsti...

Dobra strana je sto ce igraci posle svake utakmice deliti opremu jer ovo da izdrzi pranje a da stampa ostane sacuvana nema sanse. Jedino da ih ne peru.

A ko li ce da kupi Sportex dres? Sportex - gluplje ime cuo nisam.
 
Top