Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Апсолутно за ћирилицу на дресу имамо је и на грбу. А они који штампају рекламу треба да знају да постоји могућност да се штампа и без позадине, можемо и ми одради припрему ако треба.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Bordo-plavi dres se ne uklapa sa crnom krpom mts. Ovako jednu krpu lepe na sve varijante. Sta nije jasno?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bordo plavi dres, oboleću više od toga. Prihvatili smo crno-belo i to je sad naša boja.
I dok smo imali bordo plavi dres nosili su ga 2-3 utakmice za celu sezonu.

Da nam je bordo plavo prva klupska boja, to bi bilo ok, ali pošto se uvek tretira kao rezervna, bukvalno u našoj ligi nema utakmice na kojoj može da se nosi, jer su svi protivnici ili plavi ili crveni, osim Čukaričkog, što znači da samo protiv njih može da se obuče na B.Brdu taj dres.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.287
Локација
Nickname

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ako sam dobro primetio, crni dres sa promocije i crni dres u kom smo igrali protiv Rudara nisu identični. Jel sam u pravu? Ili mi se samo čini? Deluje mi da su sinoć bili čisto crni dresovi, bez onog ,,maskirnog" dezena, i sa drugačijim rukavima. Nisam mogao da gledam utakmicu, ali na osnovu fotografija mi se tako čini.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Zabranjena je ćirilica na inostranim utakmicama.

A kako je onda Rudar sinoć imao ćirilične natpise na dresovima?
Nisu imali imena igrača, svima je pisalo iznad broja ФК Рудар, a ispod broja Пљевља

Bilju nemoj da nam diras ,ona se jedina i cima da se ne obrukamo na ovakvim "manifestacijama".

P.S. Ovaj nas prvi crno - beli dres kad bi se koristio i sa belim sorcem pokidao bi.

Od kad su redovne radne obaveze "cimanje"? Da je volonter, pa i hajde de....
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
U tim prvim kolima mogu i da nemaju imena na dresovima (kao što Rudar i nema). Ali kasnije u takmičenju mora da se poštuje protokol.
Tj. od plej-ofa svi moraju biti brendirani UEFA i imena na latinici.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Što bi značilo da smo mogli i mi da igramo u ćiriličnim dresovima sve do plej-ofa?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Само да ми дођемо до плеј офа. Мада сам мишљења да ћемо црне гурати кроз Европу чим су једини били на латиници.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Prva garnitura je top! Samo da prilagode dimenzije ove reklame. Marketing treba autsorsovati, nek radi neka agencija, posto ovi samo platu primaju a veze nemaju.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Primetio i ja hahahaha...prekrstio se i nastavio da gledam utakmicu...sta reci,bruka i sramota...pure amaterism :pop
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Za ovakve stvari se u ozbiljnim klubovima snose posljedice, a kod nas se svaki amaterizam, neznanje i aljkavost nagrađuju.

Ne bi me čudilo da su tu krpu ljepili Željko Pantić ili možda i sam direktor marketinga, jer obojica se tresu, ne znaju šta će sa rukama od nervoze... a možda su se ponudili zbog složene finansijke situacije u klubu, a UO prihvatio tako da uštedi koji dinar da ne traži nekog da to uradi profi i simetrično.

Pa jbm mu mater, mi smo kao djeca znali da lijepimo tako isto neke reklame na majice (skidali sa flaše Coca Cole, Pepsija... šta ti ja znam), ispišemo brojeve na dresovima i to nam kao bude dres, ali mi smo gledali da to bude sve pod konac, eeeej kao djeca, dok ove idiote nesposobne boli kurac, brukaju nas ovako javno i nikom ništa.... čak su i plaćeni za to.

Stoko retardirana, vodite računa o tim stvarima jer tako vodite računa o klubu. Ovako će ljudi početi da se sprdaju sa našim dresovima javno, a vas boli kurac!
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Sto puta sam i opet ponavljam da bi sa foruma sve to sto puta bolje odradili za nula dinara. Bruka i sramota, totalni amaterizam.
Zar ih nije blam da jedan Radnički iz Niša sa istim sponzorom ima daleko pristojniji dres? Zašto ne pitaju nekog iz košarkaškog kluba za pomoć ako be znaju? Nije sramota pitati.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
To sve lepe ljudi zaposleni u crno belom butiku na stadionu kao st lepe i nama odredjeni broj i ime kada kupujemo za sebe.Izgled i kvalitet zavisi od njihove volje,koncentracije a i plate :D
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Окренуо сам РТС2 да вирнем како игра Раднички из Ниша европску утакмицу и видех такође једнобојан дрес, са рекламом МТС-а... без икаквог оквира, правоугаоника. МТС чак има и црвени лого а ипак су на дресу Радничког штампана само бела слова. Није ми јасно ко је толико ретартиран у маркетингу, уопште у управи да није приметио да на једнобојни црни дрес не треба да се лепи реклама са црним правоугаоником. Оно у Никшићу је изгледало страшно, а то што је на неким дресовима било на стомаку тек нећу да коментаришем....
Дакле црни правоугаоник на кућној, црно-белој варијанти дреса је ок, због белих пруга и белих слова - то је пун погодак поготово што је МТС-ов лого црвене боје, а такође је и Јувентус урадио са домаћим дресовима. Али тај исти Јувентус на гостујућој, такође једнобојној гаритури дресова, има лого Џипа иштампан без црног оквира.
Разумем да немамо пара и да нисмо толико тренутно атрактивни да од техничког спонзора добијамо специјално дизајниране уникатне дресове, већ носимо стандардне, серијске, али те ситнице које можемо да регулишемо а такође упадају у око јер чине велике промене не. Јел фирма којој је Вучелић средио шљаку толико просечна да их мрзи да се исцимају а притом нико из клуба не мари, дај једну рекламу/налепницу и пичи свуда, невероватно.
Што се тиче ћирилице подржавам и мислим да је требало одавно, није копија цигана, јер и у Грчкој, Русији, презимена су исписана њиховим службеним писмом, док је лого генералног спонзора заштићен и ту нема промене, довољно је што смо добили да буде црн у складу са бојама дреса. Мада мислим да клубови не требају на своју руку да одлучују којим ће писмом писати имена играча на леђима, и да глуме квази српство попут комшија, већ је то до државе односно савеза и лиге који су распаду. ФСС треба да донесе одлуку да се у домаћим такмичењима користи само ћирилица и неће бити проблема, сви ће имати исто писмо на леђима.
 

Прилози

  • juve home away 18-19.jpg
    juve home away 18-19.jpg
    25 KB · Прегледа: 35
  • mts radnicki.jpg
    mts radnicki.jpg
    41,3 KB · Прегледа: 34
Последња измена:
Top