Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Kad cemo mi konacno dobiti svoju rezevnu garnituru? Onu koju smo imali i iz nekog razloga prestali da trazimo od dobavljaca. Bordo - plavi prugasti dresovi mogu i moraju svake sezone da budu bar treca garnitura. Uz standardnu prvu crno-belu i navedenu istorijsku mozemo menjati drugu garnituru belu, crnu, sivu i rotirati.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Moze li mi neko objasniti prosli put kad sam narucio dres imao sam opciju s imenom i brojem. Sad same gledao na crnobelibutik.rs za dijasporu i nema ta opcija. Druga stvar dali stave logo (ili dali je moguce uposte neracunajuci "samostalne" radove :)) od Audija ili SuperLige ?

Hvala
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Ja sam letos kupovao sestrinim klincima dresove i nudili su mi opciju za beli dres samo sa imenima igrača, jer imaju gotove preslikače, ali samo za neke igrače, dok je za crno-beli dres bila opcija da biraš broj i ime. Ja sam išao na tu drugu opciju i tražio dresove sa 7 i 11 i imenima klinaca, misleći da će oni samo to da stave, a oni su uz to nalepili i mts i srpsku zastavu i audi znak. E sad, ništa to ne bi bio toliki problem, jer je lepo izgledalo kad su uradili, ali su posle dva pranja sve nalepnice (osim možda mts) krenule da se ljušte...i to prilično.
Ne znam kakva su drugima iskustva sa tim preslikačima. Ja nisam nešto mnogo kupovao dresove, a i kad sam kupovao za sebe, to je bilo bez ikakvih nalepnica, bez brojeva, bez ičega...tako da ne znam da li je to standardni buvljak kvalitet preslikača ili im se samo sad tako zalomilo.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
, bez ičega...tako da ne znam da li je to standardni buvljak k
Ja sam letos kupovao sestrinim klincima dresove i nudili su mi opciju za beli dres samo sa imenima igrača, jer imaju gotove preslikače, ali samo za neke igrače, dok je za crno-beli dres bila opcija da biraš broj i ime. Ja sam išao na tu drugu opciju i tražio dresove sa 7 i 11 i imenima klinaca, misleći da će oni samo to da stave, a oni su uz to nalepili i mts i srpsku zastavu i audi znak. E sad, ništa to ne bi bio toliki problem, jer je lepo izgledalo kad su uradili, ali su posle dva pranja sve nalepnice (osim možda mts) krenule da se ljušte...i to prilično.
Ne znam kakva su drugima iskustva sa tim preslikačima. Ja nisam nešto mnogo kupovao dresove, a i kad sam kupovao za sebe, to je bilo bez ikakvih nalepnica, bez brojeva, bez ičega...tako da ne znam da li je to standardni buvljak kvalitet preslikača ili im se samo sad tako zalomilo.
Hvala na informaciji Markic :ziveli
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Nema na čemu, živ bio brate! :)
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Markic
Sa nasim dresovima(druge firme) mi se nikad nije desilo ovo o cemu pricas.Isto kao tvoji dresovi...imena,brojevi...Ne bi smelo ni da se desava.Ja sam sad kad smo igrali sa Besiktasom uzeo ovaj crni/maskirni,doduse bez broja i imena.A brojeve inache lepe obichnom peglom,tako da...
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Stigao crno-bjeli dres sa reklamama, imenom brojem i grbom u dnu broja :eek: , ja skakuto po kuci ko djete malo.

Izgleda prelijepo i mnogo "evropskiji" :) nego stariji neki.
Velicina M mnogo uza nego adidasove tako da moram smanjit sa pecenjem i cevapima:).
Jedini mala mana materijal preosjetljiv tj pretanak imam osjecaj da nesto te dotakne ili se poceses da ce se pocjepat :)
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Neće se pocepati dres, nemoj da brineš @da1981 :ziveli Igrao ja fudbal u dresu protiv nekih :picka-ciganska:, vukli za dres al džaba. Jesu drugačije veličine, ovaj nike-ov skroz uz telo. Kao Romini nekada.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
... Velicina M mnogo uza nego adidasove... Jedini mala mana materijal preosjetljiv tj pretanak imam osjecaj da nesto te dotakne ili se poceses da ce se pocjepat :)
Јбт, био сам убеђен да је најкијев М већи од адидасовог... а тај осећај о осетљивости материјала имам и ја... чак сам недавно то нешто мало дресова што имам прекрио оним заштитним најлоном који сам скинуо са неког одела... јбш одело, битан је Партизанов дрес :ziveli
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Синоћ сам, што је право чудо када сам ја у питању, остао испред екрана гледајући шпанску Примеру :icon-confused: Заправо, одговор би се могао налазити у дресовима два тима који су ми привукли пажњу. Први је Леванте, за који сам знао носи бордо-плаво, али нисам знао да им је алтернативна варијанта - црно-бела...

58042969.jpg


http://tienda.levanteud.com/equipaciones/831-camiseta-1-equipacion-1819.html#.XAYqQR9Rfcc

58042977.jpg


http://tienda.levanteud.com/equipaciones/832-camiseta-2-equipacion-1819.html#.XAYrVB9Rfcc

Прошлосезонски црно-бели није чак ни имао те бордо-плаве детаље на рукавима, а основна варијанта на играчима, барем на екрану, делује још боље него на фотографији. Други тим, због Пуме са можда још лепшом бордо-плавом комбинацијом, јесте баскијски Еибар...

eibar-18-19-home-away-third-kits-2.jpg


https://www.eibarstore.com/en/puma/home-shirt/000160-detail

Не бих се бунио...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
I onda ce ti strucnjaci iz naseg kluba objasniti kako takvi dresovi ne mogu da se koriste u nasem prvenstvu :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Baskijski klub plavo-crveni, katalonska Barselona plavo-crvena, možda ođe misle da je nezgodno da Partizan ima rezervne dresove istih boja, jer Španija nije priznala državu Kosovo, pa...
Pre nego što me neko shvati ozbiljno da sam kažem da ironišem...
Jedino razumno rešenje za naš klub koji ima crno-belo za osnovnu garnituru je nešto potpuno druge boje za rezervnu verijantu, i, kao što smo već 100 puta rekli plavo-crveno, jer to ide i uz neku našu tradiciju...
Zašto nije tako, nek neko nekad pita odgovorne ljude u klubu...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Najki je izbacio Teamwear kolekciju, paleta dresova iz kategorije u kojoj Partizan pripada po trenutnom ugovorom sa tehničkim sponzorom.

Da ne dužim, izgleda da ćemo i iduće godine nositi ovosezonsku domaću garnituru.Screen Shot 2018-12-06 at 4.04.06 PM.png
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Imam Nike prošlosezonski dres, ali oduvek me nervirala ona mts nalepnica. Gledao sam mnoge klipove kako je moguće to skinuti, pegla, peškir itd... Ali se ne usuđujem da to pokušam. Da li je neko možda skidao tu reklamu i koja je procedura :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
На теби је, али лично не бих се усудио да покушам то да скинем. Мислим да је тај материјал од којег је дрес израђен превише осетљив. Налепницу можда и скинеш, али нисам сигуран да би дрес испод ње то добро поднео...
 
Top