Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
I meni je ovaj Adidas(gore)prelep dres. Kappa su mi bili omiljeni jer su vadili svake godine nove kombinacija, menjali boje dresova, sorceva, belo-crno, belo-belo, bordo-plavo... Nike nam vadi dres svake druge godine, ne zanima ih uopšte(mada mi se crno-beli dopada,kao i crni, malo maskirni) . Mislim da sledeće godine završava dogovor sa njima i logično ih je promeniti. Neka vrate Kappu, Adidas, Umbro cak i Vocado :) ... samo da od odmorimo od Nike-a.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Trenutno mi sa klubom u ovakvom stanju i kupovinom moći nismo za Nike, Addidas.. Jednostavno oni neće da se cimaju jer realno nemaju baš neke korsiti.

Ja sam za neki brend koji ce hteti da nam ponudi dosta opcija, pa da se prema istoriji kluba, želji navijača odrade dresovi.
Mada s obzirom da mi nemamo marketing, i da je želja ljudi iz kluba u vezi toga sramotna, nemam reči...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ови из НС узели Келме и добили три уникатна дреса, а ми имамо Најки који изабци каталог и ми бирамо и они пошаљу, таман их можемо куповати. Адидас слично ради али они сваке године другачије избацују и имају стила и ту неку фудбалску традицију за разлику од Најкија. Пошто се Адидас покувао ако се не варам још ова сезона је под Најкијем и онда наћи нешто друго.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
IMG_20190716_114948.jpg

Pre odredjenog vremena sam dobio informaciju da ce biti odredjene promene oko izgleda dresa. Momak koji je dobio uzorak, je bio prezadovoljan. Nije hteo da otkrije nikakve detalje.

Jutros sam naisao na ovu sliku, ne verujem da ce biti ovakav dres, ali po meni izgleda savrseno!!!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Dres izgleda super. Nesto novo i osvezavajuce. Dres je Crno Beli tako da nije nista izvan tradicije kluba. Jedino sto izgleda previse dobro da bi bilo istinito :confused-smiley-013:
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Neću da komentarišem gore postavljeni dres dok god ne bude bilo kakve zvanične potvrde. Naoko mi se čini da taj dres ne dolazi ni iz jedne trenutne ponude Nike za ovu godinu.

Vezano za dres, koliko dugo moramo da trpimo ovu glupu crnu pozadinu na MTS logou? Pa, majku mu Dinamo Vranje i Radnički iz Niša imaju MTS za sponzora i boja MTS slova je bela na dresu bez ikakve pozadine. Na dresu košarkaša isti taj MTS logo je uradjen u belim slovima na crnom dresu i crnim slovima na belom dresu, bez ikakvih pozadina!!!! Bela MTS slova sa ovičenom crnom bojom bi se videlo odlično i na belom dresu. Brojeve i sponzore štampamo sami u klubu, molim bilo koga iz Marketinga Partizana da mi se obrati ako trebaju bilo kakvu pomoć oko ovoga, besplatno ću im napraviti uzorke za štampu MTS loga bez pozadine.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Ljudi citajte pazljivo, sliku je neko jutros objavio na netu, ja sam sliku postavio ovde zato sto mi se slika svidela i voleo bih nekad da imamo ovakav dres.

Nigde nije pomenuto da je ovo dres za sledecu sezonu!!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.197
po meni je bitno samo da se dres razlikuje na svake 2-3 sezone,
pruge vodoravno uspravno, kockice krugovi, pola pola, sare fleke maskirno kako god ali da se menja, ja licno ne volim jednobojne dresove ali eto oni sivi sto su bili, bili su mi vrh... kako god da napravis bice onih kojima ce se svideti i onih kojima nece...
secam se kad mi ortak mog caleta pricao da su mu oni avangardno vocado dresovi bili ruzni, danas bi ubio za takav dres da ima
bitno je da se menja, da se razlikuje, probas uvek nesto novo, nesto drugacije, ako se nesto pokaze odlicno ostavis ga nesto duze

organizujes da dresove naprave navijaci, najvise glasova pobednik, eto nek to bude rezervna garnitura
radis, cimas se, trudis se, nesto se desava, reklamiras, izdajes, promocije.... marketing je mama ljudi, mama!
na kraju krajeva, dres prodavaju dobri igraci...
ali



uzalud je bilo sta pricati
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Partizan je vec imao dres sa vodoravnin prugama

Meni se svidja taj dres Spejs

Погледајте прилог 5854
Ovaj dres je bio na utakmici Partizan-Dinamo Z.(postoje i fotografije). Jednom smo ga nosili i nikad vise. Što se mene tiče mogli bi ovakvu kombinacija nositi na nekim utakmicama... čisto radi promene. Ali zna se kako izgleda nas glavni dres. I to je to.
PS Tomicu, ovo ti je dres sa utakmice protiv Dinama ili replika?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
ФК је увек имао лепе дресове. Не постоји ни један за који могу да кажем да ми се не свиђа, само који ми је више а који мање леп. Дресови су увек били одраз времена али често и авангардни у естетском смислу. Нарочито сам се одушевио дресовима које је рукометни клуб имао са црно-белом маскирном шаром. Када би ФК избацио такве дресове, то би повећало продају за 50% минимум. Замислите наше на дербију у рупи с тим дресовима! Све то, наравно, под условом да је у фудбалу дозвољена таква комбинација боја јер је јасно да су у рукомету и рагбију (дресови рагби секције такође одлични!) либералнији прописи те врсте.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.839
Локација
U Kinšasi
Meni je ubedljivo najruzniji ovaj Nike beli dres sa crnom flekom na rukavima. Koji je promovisao Z. Pantic.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
300
Reaction score
353
za mene, lepse od ovoga ne postoji.. i u kontra kombinaciji, i u bordo/plavo kako god.. meni je ovo nas najlepsi dres ikada
Stvarno fantastičan dres. Po meni, ovako bi morao da nam izgleda recimo beli rezervni dres. Još u kombinaciji sa crnim šortsem, a belim štucnama... Jako dobar izbor bi to bio. U duhu naše istorije. I retro i elegantno. Moralo bi se razmisliti o ovome. (Pa da postane i tradicija, a ne samo istorija.) Možda kad se otarasimo Nike-a...
 

Прилози

  • 2965-8ebca74434089351ce5e168b2130cba6.jpg
    2965-8ebca74434089351ce5e168b2130cba6.jpg
    3,9 KB · Прегледа: 20

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
"Partizan neće menjati dizajn domaćeg dresa iz prethodne sezone. Jedina razlika će biti u belim dresovima, ali oni neće biti u prodaji. To je odluka kompanije "Nike". Cena dresa je 6.990 din."

Izvor: Butasport.rs
 
Top