Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
bravo @charlie sheen !!! bravo!!! u kom progamu si radio, kaako.. daj i ja malo da se igram :))) kacio sam neku temu sa nekim raznim crno-belim dresovima sirom sveta, aj baci pogled, tripujem da ces imati jos inspiracije.. bravo!
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Ovo je rađeno u fotošopu s'tim da template postoji na intenetu, pa je lakše u smislu da ne moraš da se zezaš sa crtanjem dresa, šorca i štucni. Šaljem ti u privatnoj poruci detaljnije.
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Razlicit od prosle sezone ima dugmice i crna traka ona oko vrata
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Neverovatno mi je da mi na evropskoj premijeri nosimo dres iz domaćeg prvenstva sa logoom domaće ping pong lige
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Vidiš i sam da nam je sve u vezi kluba u dubokom kanalu da ne kažem ku**u i šta da očekuješ oko dresova tek.
Misliš da majmuni iz uprave znaju da primete razliku i da će ih biti sramota ? Pa naravno da ne.
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Strucnjaci iz uprave umesto da su uzeli neku manje poznatu marku i da izbacujemo svake sezone pred pocetak tri nova dresa ovako imamo svetski poznati brend NIKE koji nam isporuci belu majcu kao drugi dres i to je to i budi te zadovoljni, eno vojvodina potpisala ugovor sa kelme i imace bolje dresove nego mi
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Не знам како се створило то уверење да морамо да узмемо Ђивову, Леђеу или Келме да бисмо имали добар, тј. у нашем случају бар нормалан дрес.

Вечерас сте могли да видите да и аматерски клуб може имати нормалан дрес великог бренда. Ако могу они могу сви.
Није до бренда, већ до неспособности људи у клубу који су за то задужени.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Што се Најкија тиче ове дресове које имамо ми и Номади могу се купити у буквално продавници. То што имамо уговор па по том основу добијемо опрему је друга ствар.
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.537
Локација
Yaoundé
И мени се допада та идеја о малим произвођачима спортске опреме, само зашто би то морали бити ''Ђивова, Леђеа или Келме'' када постоје и домаће фирме? Мени стално падне на памет овај дрес Спортекса...

7143-strip2.jpg


http://sportex.rs/

... не знам за који је клуб рађен, пошто на грбу као да не пише Фудбалски клуб (?), никада их нисам ни видео осим на овој фотографији... само уклонити те три пруге због могућих проблема око права са Адидасом и мислим да бисмо имали баш океј дрес... да и не помињем да би вероватно добро изгледао и у бордо-плавој комбинацији...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.414
Reaction score
3.344
Локација
Krcunija
Vi kao da zaboravljate bisere u minuloj "adidas" eri kad smo, tipa, u sezoni 2015/16 nosili na Evro utakmicama dresove iz sezone 2013. Primer koji mi prvi pada na pamet je utakmica u Augzburgu :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Žena mi kupila Adidas dres Partizana da me obraduje i to je jedini dres Partizana koji nikada nisam obukao. Sramota koliko je očajno odrađen. Grb sramotno zašiven. Odem da zamenim i verujte mi da nisam našao dva ista dresa. Na svakom dresu grb na drugom mestu ili je delimično ukrivo zašiven. Uglavnom, svaki ima neku falinku a koštao kao ni jedan do tad.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Da vam objasnim zato sto radim u sportskoj industriji. Velike firme kao sto su Nike i Adidas rade iskljucivo SMU (special make up) specijalne dresove za klubove koji prodaju preko 100,000 dresova godisnje kao minimum. Tu im se isplati da dizajneri prave taj dres i da na osnovu kolicina neto cena proizvodnje pada. U nasem slucaju, mi prodajemo oko 3000-4000 dresova godisnje i od toga klub kupi pola i podeli porodicama i rodbinama... Znaci da bi smo imali dres od velikog proizvodjaca i imali mogucnost da nam naprave unikalan dres, to iskljucivo zavisi od kolicine koje porucimo. Dolazimo do zakljucka da nam je u interesu da radimo sa manjim porizvodjacem ali opet u skladu sa renomeom kluba. Mislim da je najbolji izbor za nas Kappa/Macron/Legea....
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Evo i primera koje sam napravio za 5 minuta. Unapred se izvinjavam za crveno belog sponzora.

1564144380028.png
 
Top