Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Nike odjebi.

Nidje crne boje a mi smo kao crno beli.

Probaj da izgovoris belo-crni. To je cisto zbog zvucnosti ovog drugog, ne postoji pravilo da mora da dominira crna. A posto smo boje preuzeli od juventusa gde 90% od sezona dominira bela na majici (jer su pametni i tako je bolje za domaci teren) smatram da i kod nas treba da dominira bela boja sa crnim straftama za domaci dres.

Jos jednom, Nike odjebi. Iako volim svaki dres ma koliko i da je lose dizajniran.
EDIT: font je dobar
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Без класичних црно-белих пруга ни један дрес ми није ок и мислим да то треба да буде неизоставни услов који год дизајн да је у питању. Онај прошли са оним ефектом исто ми није то то као ни овај. Што рече колега изнад више подсећа на оне лажњаке са бувљака са овом крагном и детаљима него на официјелни дрес. Схватам ко нам води клуб али ипак не могу да схватим како годинама не можемо да добијемо неки пристојан дизајн дреса
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Мени је дрес да кажем одличан и ако је од Nike, изашли смо из шаблона мало изгледа ретро и уникатно. Јесте доминира бијела али са црним шорцем баш добро изгледа.
Камо среће да сваке године буде другачије и да барем личи на уникатно.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Malo je glupo reći, ali ja stvarno odavno nisam vidio odvratniji dizajn dresa.... ovo je skrnavljenje Partizana, koje se samo nastavlja preko "marketinga".

Užas užasa!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Nike odjebi.



Probaj da izgovoris belo-crni. To je cisto zbog zvucnosti ovog drugog, ne postoji pravilo da mora da dominira crna. A posto smo boje preuzeli od juventusa gde 90% od sezona dominira bela na majici (jer su pametni i tako je bolje za domaci teren) smatram da i kod nas treba da dominira bela boja sa crnim straftama za domaci dres.

Jos jednom, Nike odjebi. Iako volim svaki dres ma koliko i da je lose dizajniran.
EDIT: font je dobar
Ajmo belo crni ooo. Ne ide jbg
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Da se crna sa rukava nastavlja istom širinom bočno pa i crna majka, može kao rezervni ovako ko da smo jebeni Totenhem ili Fulam.

Parazitima je neko ko nema dodirnih tačaka sa istorijom FKP i koga realno zabole uvo za isti jer je neki prodajni menadžer iz buđavog Najka predstavio ovo i oni su rekli slažemo se iako za razliku od dotičnog oni žive od Partizana kao krpelji na domaćinu.

Vidim uradili su video i stvarno vau sad treba da progutam ovo skrnavljenje dresa jer su se oni setili u 2021 da izbace video promociju koju bi par ljudi sa foruma odradili 20x bolje. Još mi kažu kako su se aktivirali marketinški, more aktiviram im ja....

Ako ostane ova kombinacija lopova i Najka sledeće sezone očekujem nešto kao NS kurva sa različitim bojama na rukavima a i grb je komplikovan valja pojednostavniti to. Ako i bude naredne sezne sa ovim govnima iz uprave.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Nekome je lep, a ja nisam siguran da sam video ružniji dres u istoriji Partizana... Najki je uspeo da upropasti kombinaciju crne i bele boje. Bankrotirali dabogda! A budalu koja je aminovala ovu garnituru trebalo bi obesiti za jaja... ili jajnike...

Kada sam video na šta liči novi dres, iz mesta bih prihvatio da igramo u dresu kao sredinom '50-ih godina... sa crvenom dijagonalnom prugom!

izlozba-partizan-gtr-parobrod.jpg
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Zar nije bilo lakše tražiti ponude od nike da naprave 4-5 varijanti pa da se na sajtu kluba glasa?

Ili možda i malo komplikovanije ali i bolje rešenje: Da se raspisao konkurs pa da su razni dizajneri slali radove. Da su se izabrale pobedničke varijante na sajtu i onda od nike poručiš baš takav model...

Ovako bez učešća navijača u celom procesu je glupo. Bar da su iskopirali neku bolju varijantu nečijeg dresa pa da i to nekako svarim.

Ali OK meni fudbal svakako nije jača strana, ne razumem se...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
^ Neće niko tek tako da pristane da radi dresove po želji ali sa malo ponavljam malo truda i volje čuda mogu da se naprave. Ali neko se utalio u ovaj Nike ugovor i jašu nas godinama. Posle dve sezone u istim dresovima mi dočekamo ovo. To samo u FKP može.
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Nekome je lep, a ja nisam siguran da sam video ružniji dres u istoriji Partizana... Najki je uspeo da upropasti kombinaciju crne i bele boje. Bankrotirali dabogda! A budalu koja je aminovala ovu garnituru trebalo bi obesiti za jaja... ili jajnike...

Kada sam video na šta liči novi dres, iz mesta bih prihvatio da igramo u dresu kao sredinom '50-ih godina... sa crvenom dijagonalnom prugom!
мислим да је Вокадов дрес ипак победа :)
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
meni ovaj dres ljudi odvratan!

izgleda kao kad ne nekim jeftinim igricama pravis svoje dresove pa uklapas neuklopivo.

kragna, tamni rukavi a te neke “layer” pruge pa jos ovaj crni mts.. boze sacuvaj
 
Top