Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Мало досадно било па сам се мало играо у https://fifakitcreator.com/ и направио дресове puma и nike.





За црни дрес и за плаво бордо/црвени дрес инспирацију добио од кошаркашког дреса и рукометног.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Prošle godine, kad smo dobili ove domaće dresove sa "iglicama", iz kluba su rekli da je produžen ugovor sa Najkijem, za još dve godine. Znači ne gine nam još godinu dana u ovom istom domaćem dresu.
Vidim da se od novih sportskih marki, Castore sve više probija na tržištu. Nama bi baš dobro došao neki "manji" brend, kao oni, da i mi dobijemo unikatne dresove, pravljene samo za nas.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Čekaj, zar nije bilo reči o tome da ugovor sa Najkijem ističe na kraju ove sezone?
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Video sam da se na zvaničnom profilu FK na Instagramu, najavljuje promocija novoga dresa na sutrašnjoj utakmici protiv Fenerbahčea.
2/7 od 18:30, biće i direktan prenos na Youtube kanalu FK Partizan.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Pisalo je na ovoj objavi jutros, izgleda da su izmenili objavu od tada, piše Edited na njoj. Sada stoji "upoznajte novi Partizan". Screen Shot 2022-07-01 at 1.28.46 PM.png
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Imam ovaj isti dres za brojem 17 i imenom coveka zaduzenog za dovodjene (odlasci su svinjurin domen) igrace u ostavci.
Eee kad se setim da je bilo izbora da kupim dres sa imenom Ilica i Ivica a ja sam zagrabio ovog jer je dao ciganima gol za pobedu od 2-1 na Jna. Ona utakmica kad je Radakovic odbranio penal a cigani bili obuceni kao kurtoni na severnoj tribini mislim da je bila 2001 god.
Ko mi je kriv kad sam bio mlad i glup
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Možda jedno nepopularno mišljenje, ali ovo je meni jedan od lepših dresova.

Погледајте прилог 16915
Bas sam jutros naleteo na sliku Djordja Tomica u ovom dresu i jos jednom se odusevio koliko smo imali lepe dresove za razliku od ovih sadasnjih. Ali ipak drugo mesto kod mene za taj dres, ovaj ispod je bez konkurencije.

image.png
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ovaj dres smo nosili samo u toku zimskih priprema, 2003 godine. Nikada nije nošem u prvenstvu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.678
Reaction score
22.506
Локација
Beograd
Imam ovaj isti dres za brojem 17 i imenom coveka zaduzenog za dovodjene (odlasci su svinjurin domen) igrace u ostavci.
Eee kad se setim da je bilo izbora da kupim dres sa imenom Ilica i Ivica a ja sam zagrabio ovog jer je dao ciganima gol za pobedu od 2-1 na Jna. Ona utakmica kad je Radakovic odbranio penal a cigani bili obuceni kao kurtoni na severnoj tribini mislim da je bila 2001 god.
Ko mi je kriv kad sam bio mlad i glup
Igrano na "veliku subotu" i bila jedna od najvećih pegli ispod Juga kojoj sam prisustvovao, a Boga mi i bez mene.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.210
Reaction score
15.786
Локација
Beograd
Imao sam ovakav dres, doduše to je bila više neka navijačka varijanta, skroz crn, bez puma znaka na rukavima, sve ostalo je bilo isto, kupljen u šopu.

partizan-belgrade-soccer-player-duljaj-igor-r-is-challenged-by-portos-ljubinko-drulovic-l-duri...jpg
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.867
Reaction score
13.604
Da... nazalost to je realnost. Mnogo truda i zahteva razlicitih odeljenja u Nike-u treba da se posveti da bi se sproveli unikalni dresovi koji zive van nike teamwear sablona/kataloga. Od dizajnera koji prave taj unikalan dres trazeci neku istorijsku inspiraciju, do logistike i odeljenja sa razvoj proizvoda koji rade sa fabrikama po Aziji da bi ispunili te kolicine po adekvatnoj ceni i profit marzi... To mozda deluje sve lako, ali se sve kolekcije rade minimum godinu dana unapred, zbog proizvodnje/uzoraka, dostave, kasnjenja u aziji zbog manjka kontejnera itd... To onda treba da dodje brodom iz Azije (95 dana je transport brodom) u glavni magacin Nike-a u Belgiji odakle se prosledjuje dalje u sve manje drzave (pa carina sa Srbijom itd). Ako nekog interesuje vise, slobodno pisite u inbox i objasnicu vam jos nekih detalja! Ali generalno, ne bih se nesto preterano lozio na neke unikate dokle god smo s Nike-om. Cigani imaju Macron i ovi im prave dresove po zelji i meri i dizajnu...
Истина. И ПАОК има Macron дресове. Сваке године неки други дизајн:

aoqgL6b.jpg
vYgsVWO.jpg

gWlPUIa.jpg
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
I Adidas kada smo ga nosili je izbacivao dresove svake nove sezone,samo nike izbacuje na 2-3 godine.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Novi trener, novi igrači, novi sistem igre... Red je da ipak dobijemo i novi dres ove sezone...
 
Top