Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kad hocu da porucim dres ne nudi opciju da se napise svoje prezime? Jel zna neko jel moze to da se odradi ili?
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Da, baš...

Da smo normalan klub, kao što nismo, ti dresovi je trebalo tako da izgledaju prošle sezone, ali je tada neko rešio da ih dodatno poružni onim iglicama... E, sad, zašto takvi dresovi preksinoć protiv Kiprana, to je posebna priča...

Sve u svemu - Najki je sranje, a upravi i onom ko je rešio da sklopi taj ugovor, u stilu Alana Forda želim da bogovi podare ''... sve bolesti ovog svijeta, a k tomu i jednu masnu koleru!''
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
И ја сам остао збуњен. Црно-бели пругасти, црни са белим рукавима и сиви су представљени на почетку сезоне. Толико сам се изнервирао на стадиону против АЕКа, да нисам ни обратио пажњу да смо играли у белим дресовима са црним рукавима
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Kupio danas ovaj novi (prva garnitura), donio kuci i smorio se najstrasnije… L velicinu inace nosim a jedva sam usao u njega; trebao sam ocito XL; rukavi bas kratki i uski. Vodite racuna ako narucujete online jer ja koji sam ga kupio uzivo sam se zajebao…
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
jel zna neko,posto su napravljeni novi dresovi,nije valjda da je produzena jos neka godina sa nike ili dobijamo novog sponzora sledece godine,zna li ko
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Opet danas, u Lazarevcu, fantomski beli dresovi.
Ovo su oni domaći sa iglicama iz prošle sezone, samo što smo izgleda ostali bez iglica za štampu.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Sinoć u Češkoj, opet fantomski, ali ovaj put crni dresovi. Rezervni crni iz prošle sezone.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Izgleda da nosimo što god nam je dostupno, pre svake utakmice. Još jedan dokaz gde nam se klub nalazi.
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
@GR88ĆU баш сам то хтео да напишем. На промоцији су приказане 3 нове гарнитуре - прва: пругаста црно бела; друга - црна са белим рукавима и трећа: сива са навијачким детаљима (гостујући дрес за европу). Након тога европу смо играли у белим са црним рукавима, а синоћ у скроз црним налик прошлогодишњим ако не у баш истим тим из прошле и претпрошле сезоне.

Срамота! 3 сезоне смо носили исти домаћи дрес, 2018/19, 2019/20 и 2020/21, а тај црни гостујући ако нам ово није четврта сезона
 
Top