Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Е, тих рукометних се већ сећам... и та реклама ПБ Српско Сарајево... ал' што ти кажеш, Крки, биће да је неко нешто побркао...

Једино ако је можда била нека припрема од стране техничког спонзора, па није дошло до продужења уговора... а и то је једно велико ''ако''...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Dobijen dres od Nemanje Miletica posle utakmice u Nisu,velicina je M,ako neko hoce zamenu za neki L ili XL(ako uopste i neko od nasih igraca nosi XL...)
 

Прилози

  • 1B91D6AB-75B8-47E4-8BE4-BD7EB6E81AC5.jpeg
    1B91D6AB-75B8-47E4-8BE4-BD7EB6E81AC5.jpeg
    175 KB · Прегледа: 48
  • D658E94F-13F8-4264-AB4E-9A286E65A3B6.jpeg
    D658E94F-13F8-4264-AB4E-9A286E65A3B6.jpeg
    189,9 KB · Прегледа: 48

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ne mogu da razumem da neko ,,cima,, čoveka, prvotimca Partizana da mu pokloni svoj dres, a da bi posle taj dres menjao za neki drugi jer mu je ovaj (Miletićev) ,,neodgovarajući,,...
Pa, brate, ko hoće L, XL dres, pa valjda ima to da se kupi u nekoj radnji, a ko traži od nekoga određeni poklon, valjda treba da ceni i poštuje i tog koji mu je traženi poklon dao, i sam taj poklon, a ne da ga posle (tj. skoro pa odmah) menja za nešto drugo...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Ne mogu da razumem da neko ,,cima,, čoveka, prvotimca Partizana da mu pokloni svoj dres, a da bi posle taj dres menjao za neki drugi jer mu je ovaj (Miletićev) ,,neodgovarajući,,...
Pa, brate, ko hoće L, XL dres, pa valjda ima to da se kupi u nekoj radnji, a ko traži od nekoga određeni poklon, valjda treba da ceni i poštuje i tog koji mu je traženi poklon dao, i sam taj poklon, a ne da ga posle (tj. skoro pa odmah) menja za nešto drugo...
Dres je dobijen licno od igraca i poklon je mom prijatelju koji je invalid i u kolicima je ceo zivot,mali mu je i zamolio me je ako mogu da ga zamenim da bi ga nosio.Izvinite ako vas je ovo toliko uvredilo ali mislim da ne bi trebalo da odmah nesto osudjujete i pljujete po tome...Namere su mi bile ljudske i samo sam hteo da pomognem velikom Partizanovcu.Ako moze moderacija neka obrise moj post i slike pisto vidim da vam mnogo smetaju,jos jednom izvinite i hvala svima na koji se brinu za moju ljudskost
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
^ ^
Video se taj detalj i uživo na tv-u posle tekme. Dok su još bili uključeni u prenos. Video se Ćela kako ide sa dresom u ruci i pozdravlja se sa osobom u invalidskim kolicima pored terena.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
@duxpfc

Odgovori su bili takvi jer niko to nije znao. Taj dres sa potpisom nek sacuva a ja cu kad dodjem kuci pogledat da l’ imam neki viska u toj velicini i pokloniti tvom drugu.

Inace slabo da je i ovo dres sa utakmice, jer oni kad poklanjaju te dresove obicno uzmu u butiku i odrade stampu pa potpisu.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Bas zbog toga sto niko nije znao mislim da nije trebalo da se osudjuje i pljuje na moj post...Nije vise ni bitno,hteo bih i ovde da se zahvalim Nemanji Jovsicu i Nemanji Mileticu za ovaj lep gest juce,a i za sve pre toga jer je Jovsic vise puta obradovao mog druga svojom paznjom i postupcima!Sto se tice tvoje ponude hvala ti puno ali nema potrebe za tim,sve najbolje druze!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
jos jednom izvinite i hvala svima na koji se brinu za moju ljudskost
Molim te izvini ti, i prenesi moje izvinjenje i tvom prijatelju. Nisam znao kako i kome je dres bio dat, pomislio sam sasvim nešto drugo...

Dešava mi se u životu da nekad uopšte nemam neku lošu nameru, a opet se iz toga izrodi nešto loše...
Nisam mogao da sinoć gledam utakmicu, nisam video taj detalj u prenosu...

Na pameti mi je bilo samo ono koliko puta vidim ono ,,cimanje,, naših fudbalera, košarkaša, sa time ,,daj mi dres, daj mi dres,, - kao da oni tih dresova imaju bezbroj i kao da baš taj što ih ,,cima,, nešto više zaslužuje taj dres od nekog drugog koji isto tako (ili i mnogo više) navija za taj Partizan...
Eto, hteo sam da bude manje tog ružnog ,,običaja,, prema Partizanu i našim sportistima, a ispalo je da sam ja napisao nešto još ružnije...pa sam još i dobio pozitivne ,,reputacije,, od onih koji su pomislili verovatno ono isto što i ja...

Dakle, moja greška, još jednom izvinjenje svima, ako mogu da se ,,obrišu, maknu ili ukinu,, te pozitivne ,,reputacije,, bilo bi to sasvim o.k. - znam da nisam bezgrešan, da ne znam sve, da ponekad (samo ponekad?) ispadnem glup...ali mi bar nije problem da to o sebi znam...niti mi je neki cilj da imam što više pozitivnih ,,reputacija,, na Forumu...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Hvala ti na izvinjenju,naravno da prihvatam,mozda sam i ja malo preterao ali veruj mi,opet to ponavljam,da nisam imao losu nameru.Najvise me je zabolelo to sto sve ljude sa ovog sajta smatram,na neki nacin,drugovima jer u ovim uslovima danas retko gde se moze procitati i izraziti iskrena ljubav i reci istina o onome sto nas sve ovde spaja a to je ljubav prema Partizanu,a ovaj sajt je bukvalno jedino mesto za to a osudise me ljudi bez razloga...Znam razumes sta sam hteo da kazem.Pratim Partizan 30 i vise godina,bio svuda i proziveo svasta ali veruj mi da mi je najveca sreca i zadovoljstvo kad odem sa mojim drugom na Cair da zajedno gledamo nas klub.Nikada nisam uspeo da se organizujem da ga odvedem u nas Heam fudbala da i tu pogleda Partizan.Nije problem u novcu nego u tome da on provede ceo dan u putu jer je totalno vezan za kolica i tudju negu a ja bas i nisam siguran da bih mogso bas sve to da mu pruzim pa bar mogu da ga odvedem da gleda Partizan kad god igra u Nisu.Menjali su se igraci,treneri i uprave ali veruj mi da je od svih Nemanja Jovsic najvise paznje i ljudskosti pokazao prema mom drugu i ucinio ga mnogooo srecnim.Da ne gresim dusu,poklanjali su mu paznju i drugi,necu o imenima da ne bih nekog zaboravio,ali niko kao Nemanja.Pokusavam samo da ti nekako objasnim koliko to njemu znaci a veruj mi da voli Partizan vise od svega na svetu a ja se nadam da cu uspeti i da ga dovedem da odgleda i utakmicu na nasem stadionu.Izvinjavam se na duzem postu,nadam se da si me ti a i ostali drugovi razumeli.Samo jos nesto-voleo bih da se finale Kupa igra u Nisu i da dobijemo cigane,da i moj drug to vidi i dozivi uzivo!!!Napred Partizan!Pozdrav drugari
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Nije bila loša namera, nije problem cak i da ti je poklonio nov dres. U svakom slučaju, izvinjenje sa moje strane.
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Ljudi ima li kakvih novosti hoce li nasi dresovi biti na snizenju
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Koliko se sećam na promociji prošle godine je rečeno da nam prva garnitura ostaje ista. Ovom drugom novom garniturom najk pokazuje koliko nas ceni kao klub, koliko smo srozani kao klub. Neverovatan nedostatak mašte i ideje. Još kada nalepe sponzora i kada nam neki domaći privatnik krivo ušije grb... ma milina
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Ovi naši nikako da ukapiraju i nadju nekog manje poznatog proizvođača sportske opreme. Em ce biti po našoj želji, em ce biti jeftinije i više ce ljudi kupiti dres. Ovako nam Nike daje obične trening majice po ceni dresa... Al s obzirom da nam rade stručnjaci u marketingu koji ne mogu ni boju dresa neke druge garniture da promene, kako očekivati da nadju nešto bolje po nas.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Priznajem samo adidas.
Ovo su sve krpe.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ako je ovo tačno:
https://informer.rs/sport/c-zvezda/...ih-navijaca-reklami-poznatog-sportskog-brenda
a izgleda da jeste:
Oterati Najk u tri pizde materine, pa makar da igramo u najjeftinijim belim majicama kupljenim na pijaci...
Valjda je ponos važniji od mnogo čega...
Za početak, ako postoji neki njihov mejl, tviter, pičke materine, ili šta već ,,zasuti,, svuda Najk sa Grobarskim ,,čestitkama,, u milion primeraka, pa nek ,,skaču,, onda tamo kad već ,,nisu Grobari,,...
Pičke ,,ciganske,,!
 
Top