Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Mislio sam da sa ovom play off utakmicom kreće UEFA League branding na dresovima, kao i u LŠ, ali izgleda da to nije slučaj.

Po kojoj logici se bira da li nosimo crne ili bele komplete kod kuće ili na strani? U prvih par minuta sinoćne utakmice, onako bez tona, pomislio sam da smo mi beli!?
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Mi smo jedini klub u istoriji koji je vec uveliko počeo sezonu i ne igra u svojim bojama (crno bele pruge ). Već igramo sa rezervnim garniturama :confused-smiley-013: jesmo mi to nešto zeznuli u ugovoru sa Nike ili oni nas zezaju?
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
@pfcdejan Pisao sam vec na temi uprave pre nekih mesec dana. Hteo sam da kupim dres za cerku u sopu, gde mi je saopsteno da imaju ogromnih problema sa najkom - imala je samo XL u sopu. Ne dobijaju nista navodno. Posle sam otisao u sop na Terazije ali i tu mi je decko porucio, da nemaju odgovarajucih velicina, da je do Najka. Navodno lezi problem negde u Holandiji odakle ti dresovi valjda stizu i da se ocekuje krajem Avgusta poboljsane po tom pitanju.

Tako da nije uopste iskljuceno da je to sto se ne pojavljujemo u svojim bojama povezano sa tim problemom.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Ovi nasi da imaju malo mozga ,raskinuli bi momentalno ugovor na stetu NIKE-a jer nije ispostovan dogovor za dresove.Na sta ovo lici???Zajebavaju nas bukvalno
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne znam, meni je brend pola dresa. Dres ima određenu težinu u ovih 10-tak godina sa Adidasom i Najkijem. Ako razmišljamo o Macronu, Kappi i sl., zbog neke ljepote, onda možemo i uzeti NAAI ili GBT dresove, dizajn je najlakše uraditi. Isto mislim da Najk nije najviše kriv za ove zajebancije oko naših dresova i ostalih stvari u shopu, već uprava.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sad kad pomenu, i Under Armour potpisao dosta klubova ove godine.. i imaju neke bas zanimljive kombinacije.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Tonska produkcija? DJani, saban,.. zamagljene face na slikanju.... digli mi pritisak..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Ne znam, meni je Nike br.1, a problem sa FKP je sigurno u našima, garantujem.

A Umbro je prodat, jer su se fokusirali na Converse i ostale brendove koje drže.
Inače Umbro je tih par godina bio odličan, a cene dobre.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ne znam, meni je Nike br.1, a problem sa FKP je sigurno u našima, garantujem.

A Umbro je prodat, jer su se fokusirali na Converse i ostale brendove koje drže.
Inače Umbro je tih par godina bio odličan, a cene dobre.
Ja ne pravim pitanje da li nike ili adidas... Svakako bez cimanja iz kluba nema razlike sta se nosi... Arsenal je npr u februaru najavio svojim navijacima promociju domaceg dresa za 1. jul, posle mesec dana rezervna garnitura i tek sad protiv liverpula treci dres... Kod nas pitaj boga kad se sta dobija, plan prodaje dresa ne postoji... Jeza da te uhvati kakva je organizacija kluba, tj klubova ovde...
 
Top