Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Baš to - ako... i na samoj stranici stoji: ''... Notes - Extremely rare player shirt believed to have been worn by Rašović in the Cup Winners Cup 1st Round 1st leg match played against Newcastle United at St James' Park on the 17th September 1998...''
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
U vezi replika dresova, danas sam bio u proda nici GTRa u Dositejevoj i vidim da su izbacili u prodaju dve replike dresa. Obe su skroz bele jedna je na dug rukav sa reklamom Lee coper a druga sa kratkim rukavom i reklamom rubin, veznog grba i logo adidas reklama štampana. Cena je 3500, dobro izgledaju i kvalitet je dobar
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
805
Reaction score
3.799
Imam informaciju da je Kelme jedan od najozbiljnijih opcija za narednu sezonu.
Nike se ispostavio kao ocajan partner mada imamo i dalje ugovor sa njima.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
I meni je to novost... Prema ovom sajtu, Bazel ih je nosio istovremeno kada i Partizan...


... inače, kada su crno-beli timovi u pitanju, uvek su mi bili interesantni dresovi Udinezea, u Italiji mnogo više nego Juventusovi... Recimo, na ovom iz 1995/96. lako bih zamislio Partizanov grb...

s-l1600_1.jpgs-l1600_2.jpg


... skoro klasično, a moderno i danas...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
UnderArmour , kad su vec u kosarkaskom klubu. zasto ne i u fudbalskom. Estudiantes iz Argentine ima odlican dres na pruge (boje su ruzne pa cu okaciti samo link, da ne kacim dres ovde) UnderArmour Estudiantes, samo zamislite ovakav crno beli, po meni ovo bi bilo odlicno :partizan-fan:
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Bilo bi lepo, ali nama ovo leto istice ugovor sa najkijem, zar ne?

Ugovor između Partizana i Najkija trebalo bi da bude potpisan do leta 2018, uz mogućnost da se produži za još dve godine.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ma ko god bude sponzor nema bordo-plavih, jer u upravi smatraju da nema potrebe za njima.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Можда се и зајебу ти сисачи кураца из управе, сачекајмо. Сва три дреса за ово што смо имали годинама уназад су свемирски брод.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Delovaće da sitiničarim , ali dve stvari mi se ne dopadaju na tim predlozima: prvi je najkijev znak, svanuće mi kad se kurtališemo najkija... drugi je to polje na kojem stoji reklama... kao da imamo krst na dresu... samo skinuti to... evo na brzinu...

Screenshot_20200331_142626m.jpg

... isto važi i za prvu crno-belu varijantu, pa neka stavljaju sponzora kog žele... čak mi ni najkijev znak sad ne deluje tako ružno :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nije to Krst nego prostor za reklamu, a sve i da jeste ne vidim sto bi smetao.

Pravi se tako da ne bi reklama "strcala" kao sto nam sad izgleda.
 
Top