Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.630
Reaction score
22.340
Локација
Beograd
Ova varijanta koju smo nosili je danas protiv Trajala je baš gospodska, daleko lepša od osnovne...

PAR-TRA1-14.JPG


... pokojni stari koga sam više puta pominjao mi je često pričao kako je najviše voleo baš te bele varijante, a on je bio 1946. godište, pa je još kao dečak imao prilike da vidi sve varijante boja koje smo nosili...
Šampionska 1976. sezona je igrana u takvoj kombinaciji, a malo me podseća na Valensiju...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Odlična kombinacija. Treba je češće upotrebljavati. Definitivno.

Trebalo bi, da nam i prvi dres nije isti...

Napusi mi se kite genijalac kojem je palo na pamet da pored pve garniture koju cine bijela majica i crni sorc, imamo rezervni dres kojeg ce ciniti bijela majica i crni sorc.

Da znam, preteklo je i crnih majica od prosle godine, al to ne mijenja nista, bukvalno na citavom svijetu ne postoji ni jedan profeaionalni klub koji ima takve dvije garniture dresova.

Pa ima najk takvih majica i u sivoj boji, nabijem vas na kurac, mogli ste bar toliko.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.913
Reaction score
25.621
Локација
ante portas

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Svaka cast! Ja da sam video ovaj crno beli sigurno bih kupio.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ovaj majstor što je uspeo da ih proda za 7000 dinara nije sav svoj. Ovo je umetnost, prodati ove dve "lepotice" za 60€. Aj na stranu što ja nikad ne bih prodavao starije dresove Partizana, ali ovaj je pobedio. Kompletni idiot, ko god da je. Tebi buraz, nagrada za strpljenje i istrajnost, i da ih nikad nikom ne prodaš. Imaće i posle tebe ko da ih čuva.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ovaj majstor što je uspeo da ih proda za 7000 dinara nije sav svoj. Ovo je umetnost, prodati ove dve "lepotice" za 60€. Aj na stranu što ja nikad ne bih prodavao starije dresove Partizana, ali ovaj je pobedio. Kompletni idiot, ko god da je. Tebi buraz, nagrada za strpljenje i istrajnost, i da ih nikad nikom ne prodaš. Imaće i posle tebe ko da ih čuva.

Vjeruj mi da sam se sjebao, ovaj bordo plavi kad mi je izletio za 3000 din i to u 5 ujutru ga nadjem na KP, ne mozes ni zamisliti moje čudjenje u tom momentu. Mogu reći da je dres jako dobro očuvan.

Neću prodavati to je sigurno

P.S Okačiću ovde 2 screenshota sa nekih sajtova gdje sam našao bordo plave naše dresove, ako neko želi može pregledati.
 

Прилози

  • Screenshot_20211014_023732_com.ebay.mobile.jpg
    Screenshot_20211014_023732_com.ebay.mobile.jpg
    885 KB · Прегледа: 86
  • Screenshot_20211014_023739_com.ebay.mobile.jpg
    Screenshot_20211014_023739_com.ebay.mobile.jpg
    592,9 KB · Прегледа: 85

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Vjeruj mi da sam se sjebao, ovaj bordo plavi kad mi je izletio za 3000 din i to u 5 ujutru ga nadjem na KP, ne mozes ni zamisliti moje čudjenje u tom momentu. Mogu reći da je dres jako dobro očuvan.

Neću prodavati to je sigurno

P.S Okačiću ovde 2 screenshota sa nekih sajtova gdje sam našao bordo plave naše dresove, ako neko želi može pregledati.
Jel ima raznih veličina ili samo XL
 
Top