Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Zna li neko neku stranicu gdje se mogu kupiti original dresovi partizana
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
To su privatni oglasi navijača Partizana, tako da sve se dogovara sa tim od koga kupuješ. Moguće je samo bi morao da tom od koga kupuješ na poverenje uplatiš pare za dres i poštarinu i on ti šalje po prijemu para.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Kao što sam i mislio kopije su u pitanju. Nisi to ništa povoljno uzeo to je ta cena a može i manje da bude.
Vjeruj mi, najbitnije mi je da ih imam u kolekciji pošto nemam apsolutno nikakvu namjeru da ih prodajem dalje. :)

Svjestan sam ja da su original dresovi raritet, samim tim i skupi, pa ja sam nailazio na bordo plave sa cijenom od 400€, jednostavno ovo je za ispunjenje nekih ličnih želja i to je sve :)
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Zajebo te burazer najlaganije :D
Traži lovu nazad, odštampaću ti ja Kežman na beloj majici :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.511
Reaction score
13.066
Локација
Yaoundé
Jel ima raznih veličina ili samo XL
To i mene interesuje... bez 3XL mogu da plačem...

Uopšte, u poslednje vreme kao da svuda prevlađuje taj azijski sistem veličina... Imam nekoliko onih adidasovih dresova Partizana kupljenih u Đak sportu u veličini XXL i koji su mi sasvim ok, možda čak i malo širi, ili npr. kapin naddres dugih rukava košarkaša, takođe XXL... i onda odem na sajt KKP shop gde replike dresova variraju i širinom i dužinom, pa se ti snađi... Svojevremeno sam naručio preko fb lepo urađenu kopiju dresa FKP (reklama Rubin) u veličini XXL (maksimalna veličina u ponudi), ali nema šanse da ga obučem, pa sam ga poklonio bratu...

Jednostavno, ne želim, a i ne mogu sebi da priuštim kupovinu dresova koje ne mogu da obučem...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Ovo jesu kopije ali odlicno su odradjene
Sad ne znam kakav je materijal
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ovaj majstor što je uspeo da ih proda za 7000 dinara nije sav svoj. Ovo je umetnost, prodati ove dve "lepotice" za 60€. Aj na stranu što ja nikad ne bih prodavao starije dresove Partizana, ali ovaj je pobedio. Kompletni idiot, ko god da je. Tebi buraz, nagrada za strpljenje i istrajnost, i da ih nikad nikom ne prodaš. Imaće i posle tebe ko da ih čuva.
Ne vrede ova dva ni 40€....
 
Top