Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dule, koliko godina imaš!!! Ja pamtim bar 4-5 lepših garnitura!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Невероватно је да нису могли да обуку три фудбалера у комплет опрему и тако на промоцији покажу комплетан изглед тима у новој сезони са новим дресовима! :banghead

Још несрећни Диара носи дрес 3 броја већи, а има у тиму пар сасвим пристојно грађених момака које су могли обући да прошетају. Овако уопште не добије човек утисак како то заправо изгледа.

Једва чекам да видим комбинацију бело-црни горњи део, црни доњи део, беле чарапе. Лично мислим да ће бити прелепа.

Опрема за тренинг исто изгледа одлично ове године. Мислим да ће се продавати ненормално добро, посебно ако поновимо прошосезонске успехе.

Иначе, веома ми се свиђа што имамо на неки начин "брендирану" опрему - FK PARTIZAN на леђима изнад презимена и FKP на чарапама. :clap

Ово је и мене одушевило. За разлику од прошлогодишњег дреса овај заиста изгледа као дрес ФК Партизан, а не нешто што смо сами купили у првој адидас радњи.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Iako Najkijev dres iz '98 sa Verano logom spreda sigurno nije bio naš najlepši, meni je ipak i dalje nekako najomiljeniji... Ne znam zbog čega, ali jeste!

A što se tiče novih dresova... Dobri su, nema šta... Švabe znaju znanje!

Od tri garniture, meni se najviše sviđa treća (bela) garnitura jer mi liiči pomalo na dres Nemačke reprezentacije... Još kad bismo mi mogli da upola budemo fizički spremni kao Panceri, gde bi nam kraj bio!?
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
A sta je sa golmanskim dresom?..Bas me interesuje kako ce da izgleda dres za Stojketa Grobara:D

Lepi su dresovi,ali meni licno malo bode oci ova zlatna boja,nekako nisam navikao (a i uvek me asocira na Juve)..mada kad vidim uzivo dres,onda cu da kazem sta imam..Za sada mi je najlepsa treca kombinacija..belo na belo
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
znaš kako kazu gazda ukusi su različiti... ne znam meni su ovi bas dobri, posebno mi se svidja zlatni broj!
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
E a šta ako nas obraduju sa bordo-plavim... :D jel to proverena informacija da je treća garnitura bela?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Meni se sve svidja sem oblika fonta, a na zalost posto rupa ostaje morace nesto da se napise, jedino ako budu hteli da mi odstampaju dres sa proslogodisnjim fontom, ili nekim drugim :S
 

Zagor

Guest
Знам да није тешко замислити, али може ли неко вичан фото вештинама да одради овај нови дрес у бордо-плавој варијанти? Живо ме занима како би то изгледало, без да се дира ишта сем боје...

Унапред хвала.
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
A sta je sa golmanskim dresom?..Bas me interesuje kako ce da izgleda dres za Stojketa Grobara:D

Lepi su dresovi,ali meni licno malo bode oci ova zlatna boja,nekako nisam navikao (a i uvek me asocira na Juve)..mada kad vidim uzivo dres,onda cu da kazem sta imam..Za sada mi je najlepsa treca kombinacija..belo na belo

Ne smarajte više oko zlatne, koja bi druga boja bila bolja.
Neide žuta, siva se neslaže sa vezom, na crno bele pruge koje boje bi se prezime videlo.

Golmanski, idu ova dva i žuti.

http://www.teamsportdirect.co.uk/products/Adidas-Campeon-GK-Jersey-Fresh-Blue-S11-New-Navy.html

http://www.teamsportdirect.co.uk/products/Adidas-Campeon-GK-Jersey-Macaw-New-Navy.html
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
I samo da napomenem, nemojte da cijenite širinu dresa (rukava) po ovoj slici sa Diarom, pa fino se vidi da su ga obukli u XXXL, a Vukića utegli u L :D
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Dobar dres meni se mnogo svidja, nadam se da ce biti isto tolko i uspjesan kolko je dobar ;)
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Знам да није тешко замислити, али може ли неко вичан фото вештинама да одради овај нови дрес у бордо-плавој варијанти? Живо ме занима како би то изгледало, без да се дира ишта сем боје...

Унапред хвала.

Ima par varijanti.
Ovaj drugi mi je nekao bolji. Još bi izmenio sledeće, stavio bi bele pruge na ramenima (izbegao bi da bele pruge idu preko crvene boje) i još par detalja.

 

Zagor

Guest
Слова би претпостављам била бела?

Мени ово изгледа сјајно, посебно први, мада ни овај ниже није лош...

Чуј дрес, за изласке море! :D
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Овај други изгледа ко дрес Шпаније са светског првенства. :D
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Bela sa ZLATNIM autlajnom.
Ali nije toliko bitno bela se vidi i na plavo i na crveno jedino bih izbegao crveno belu kombinaciju.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Armejski dres, pravi ruski! Eh, pusti snovi...
 
Top