Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.809
Локација
Žrnov
Dooobro.... zašto je moralo? Sponzorskim ugovorima se određuje veličina reklame/nalepnice/banera. Ali to su stvari o kojima se PREGOVARA.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Pa ne moze logo da bude preko celog stomaka. Lepo je -Joco- napisao gore da postoje neki standardi koji moraju da se postuju.
 

Dr.Hofmann

Guest
Jasmina ti bi koliko sam razumeo da to bude još veće na našem dresu?:D

Svi se ubiše od kuknjave , a ti bi još da se to podupla po mogućstvu...:D

Mislim da je rasprava bespotrebna, sasvim je normalno da sponzor zahteva da boja koja je njegov zaštitni znak bude prisutna na reklami, kao i font, kao i lavlja glava , nema tu mnogo prostora za manevar, a opterećivati se nekim estetskim sitinicama u ovom trenutku u kojem nam se klub nalazi je suludo.

Po meni potpuno nevažna stvar...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Полако људи ми после сто година коначно имамо опет неког спонзора не може одма и лепо да изгледа идемо једно по једно :lol:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dooobro.... zašto je moralo? Sponzorskim ugovorima se određuje veličina reklame/nalepnice/banera. Ali to su stvari o kojima se PREGOVARA.

Ne pregovara se ako imaš putera na glavi ili ako te jednostavno ne zanima, kao mutavca što ne zanima.
Zato kažem, dobro smo prošli, da su oni tražili veći logo, mi bi to opušteno stavili.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.809
Локација
Žrnov
Veličina nije problem (uh, jbt, kako ovo zvuči, ali ako ste pomislili na ono na šta sam ja- mnogo ste bezobrazni :D)

Čak i da je veći logo, ali da je drugačiji dizajn, moglo je to kud i kamo bolje da izgleda... ali što ti kažeš, za koga je - i dobro je ...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Pa i njima je bitno da reklama bude upadljiva na terenu i TV-u. Zato je i ostavljena plava podloga plus sto je to i sama boja brenda pa je se ne odricu. Da je Carlsberg logo u pitanju bila bi zelena pozadina.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
mnogo vas prica o stvarima u koje se ne razume
logo firme ne moze da se menja kako se kome digne ona stvar
boja pozadine na necijem logou je deo logoa
'msi' je onda napravio veliki ustupak partizanu kad je pristao da se odrekne plave i stavi crnu pozadinu na svoj logo
to je ogroman izuzetak a ne pravilo

i velicina reklame na dresu je odredjena propisima
i u evropi a i kod nas,samo sto se razlikuju dozvoljene dimenzije
(ako se ne varam 200 cm2 je u evropi a kod nas 300cm2)
Ovo bi bilo mnogo bolje. Normalno ne moraju bela slova kao sa slike, mogu i plava.Ovaj logo je po meni mnogo lepsi od onoga sto su stavili na dres.
AKO CITA OVA NASA IZ MARKETINGA NEKA URADI NESTO :D
radikakomislis.jpg


i naravno bez ikakve pozadine da bude :) ovako kao na slici

ovo bi bilo lepo za nas navijace ali da sam neko mudo u firmi sponzora prvi bi rekao 'zajebi,hocu da mi logo bude uocljiviji a ne ovako nevidljiv!!'.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
mosha braco i sestre:( meni je ovo, bar na prvi pogled ruzno.

Партизан и „Лав“ на Хајдуке

14 сеп, 2012 Сходно устаљеној пракси, дан пред меч је одражана је конференција за медије у табору црно-белих, на којој су о предстојећем мечу са Хајдуком своја очекивања изнели тренер Вермезовић и првотимци Лазар и Саша Марковић.
Првотимци Партизана појавили су се на конференцији у дресовима са новим спонзором на грудима – Лав пивом. Од сутрашње утакмице са Хајдуком, захваљујући поменутом спонзорству на дресовима играча Партизана биће истакнут лого ЛАВ пива.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Cini mi se da je Liverpool imao natpis 'Carlsberg', bela slova na crvenom dresu. Da li je u tom slucaju ucinjen ustupak L'poolu sto nije zelenom ili ima jos primera ?!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
U rangu je sa imlekom,mozda za nijansu lepse :D
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
al nikako mi ne ide u glavu da je 'jelen' ovo dozvolio
ok,oni nisu klupski sponzor nego sponzor lige ali opet je ovo samar za njih
ili nisu vodili racuna o tome kad su postajali sponzor lige u fazonu da stave u ugovor da nijedan klub ne sme da stavlja neku drugu pivaru za sponzora,ili su imali takvu neku zastitu pa su sad za nekakvu nadoknadu odustali od toga
samo sto ta nadoknada mora ond da je bitna,velika
pojeo lav rogonju,makar na nasem dresu :D
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Talicni ja sam i napisao da ne moea da bude belo, neka bude plavo i odma je uocljivije i lepse od ovog sto imamo.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Cini mi se da je Liverpool imao natpis 'Carlsberg', bela slova na crvenom dresu. Da li je u tom slucaju ucinjen ustupak L'poolu sto nije zelenom ili ima jos primera ?!
Ne čini ti se Liverpul ima takav dres, ali ne možemo se mi koji smo jedva uhvatili sponzora, porediti sa Liverpoulom koji bira između milionskih ponuda, a i Liverpul ima jednobojan dres pa je to lakše izvodljivo.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Upravo to. Kao sto ne mozemo da se poredimo sa L'poolom, nemoze ni LAV sa Carlsbergom. Kko ce tek a jednobojnom ovo da ispadne ne smem ni da pomislim.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Добро си приметио, каква спрдња. :buhaha
На левом рукаву Јелен, на стомаку Лав, још само фали да уместо рекламе Реноа ставе Никшићко.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ovom logou se najvise raduje Stojkovic :D Sad nema sanse da primimo gol u LE hehe
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
al nikako mi ne ide u glavu da je 'jelen' ovo dozvolio
ok,oni nisu klupski sponzor nego sponzor lige ali opet je ovo samar za njih
ili nisu vodili racuna o tome kad su postajali sponzor lige u fazonu da stave u ugovor da nijedan klub ne sme da stavlja neku drugu pivaru za sponzora,ili su imali takvu neku zastitu pa su sad za nekakvu nadoknadu odustali od toga
samo sto ta nadoknada mora ond da je bitna,velika
pojeo lav rogonju,makar na nasem dresu :D

Нема то везе, Талични, немају они никаква права да нешто дозволе или не дозволе. Они су купили права на име лиге и ту сва њихова компетенција престаје. Таман посла да одређују да ли ће још неко да рекламира на свом дресу производ сличан њиховом.

Сматрају да је њима довољна реклама да се лига зове по њима, па макар сви прволигаши рекламирали по једно пиво на свом дресу.
 
Top