Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Ko je po vama najbolje resenje za trenera KK Partizan ? Ko je najbolji trener KK Partizan od 1991. god. ? Da li treba smeniti debelog Duleta ? I da li je Muta Nikolic bolji trener od Debelog ?
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.096
Reaction score
240
Dule je legenda!!! Bolji je trener od Mute Nikolica...Uostalom pet uzastopnih titula govori sve!
Istina, kod njega postoji neki luzerski cip koji ga sprijecava da postigne nesto vise u Evropi iako mu to ponekad uslovi dozvoljavaju.. Kako god, mislim da od Duleta ne postoji bolji trener u Srbiji
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Samuraj је написао(ла):
Dule je legenda!!! Bolji je trener od Mute Nikolica...Uostalom pet uzastopnih titula govori sve!
Istina, kod njega postoji neki luzerski cip koji ga sprijecava da postigne nesto vise u Evropi iako mu to ponekad uslovi dozvoljavaju.. Kako god, mislim da od Duleta ne postoji bolji trener u Srbiji
Sta mislis kad cemo s njim proci u drugi krug Evrolige ? Svaka cast za domace titule, ali u Evropi smo smesni. Dokle da sluzimo za lecenje komplexa Evropskim klubovima ?
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Da li Dule ima preveliku slobodu u izboru igraca ? Oterao je jednog Milana Gurovica koji je velika igracina, trenutno je najbolji igrac kod gargana i u Jadranskoj ligi, oterao je jednog Nikolu Loncara koji je legenda kluba,Brauna,zamalo i Kamingsa. Doveo je malog Bakica koji nema blage veze sa kosarkom. Kad pobedjujemo preuzima sve zasluge na sebe, kad gubimo uvek su krivi igraci. Muta bi nas uveo u Top 8 Evrolige sa ovakvim timom. Dokle vise da trpimo debelog ?
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.096
Reaction score
240
Hajde ne kenjaj...Koji to strasni tim ima Partizan?
Pogledaj kakve timove imaju ostale evropske ekipe pa onda pricaj. A Muta NIkolic je vec bio trener Partizana i nesto se bas i nije proslavio...Koliko se sjecam on je imao seriju od 8 uzastopnih poraza u Evroligi pa je tim preuzeo Bogojevic koji nas je odveo na Final Four....
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Da nije Muta trenirao taj tim ne bi nas ni Bogojevic odveo na Fajnal Four ! Da neces da kazes da je Bogojevic neki sjajni trener ? :buhaha :buhaha
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Kad smo vec kod strasnog tima Partizana: Ko je uopste selektovao taj tim ?! Da su ostali Gurovic,Loncar,Suput imali bismo tim za drugi krug. Zasto je uopste Suput otisao ?! Svake godine nam je sve mladji tim. Uskoro ce morati da im menjaju pelene na poluvremenu ! :buhaha Da li i koliko Dule dobija novca od transfera igraca iz Partizana ?!
 

Method Man

Guest
Теби се Дуле баш замерио за нешто. :?
 

engineer

Guest
Па мислим да ове титуле довољно говоре ко је Велики Тата! :lol:
Тешко да би са тимом од прошле године било који тренер направио нешто више у Евролиги.
 

seki

Guest
Moje misljenje je da je Vujosevic dobar trener i provereni grobar ali ja neznam zasto su pustili Suputa da ode meni je on sasvim zahvalan igrac
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
1. Dule je veliki trener. 2. Kime Bogojevic je odlican trener. 3. Muta je "ispucao" svoje kredite i preveliki je materijalista (znam to jer mi je sugradjanin) i to mu je glavni cilj a ne rezultat. Npr. Dule bi u slabijoj italijanskoj, spanskoj ili grckoj ekipi imao vecu platu... Njemu se svasta moze zameriti (od recnika kojim se koristi tokom utakmice, preko ponekad nerezonskih izmena i neobjasnjivih padova u igri prilikom kojih ne trazi tajm aut...) Ipak, rezultati govore njemu u prilog i ima moju punu podrsku. Neka samo nastavi ovako...
 

MRTAV ZVUK

Guest
Ko malo vise prati kosarku,uopsteno a ne samo rezultate,shvatice zasto je pusten Suput.
Dulu je Dule. :ziveli
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Immortal је написао(ла):
1. Dule je veliki trener. 2. Kime Bogojevic je odlican trener. 3. Muta je "ispucao" svoje kredite i preveliki je materijalista (znam to jer mi je sugradjanin) i to mu je glavni cilj a ne rezultat. Npr. Dule bi u slabijoj italijanskoj, spanskoj ili grckoj ekipi imao vecu platu... Njemu se svasta moze zameriti (od recnika kojim se koristi tokom utakmice, preko ponekad nerezonskih izmena i neobjasnjivih padova u igri prilikom kojih ne trazi tajm aut...) Ipak, rezultati govore njemu u prilog i ima moju punu podrsku. Neka samo nastavi ovako...

1. niko iz italijanske,spanske,grcke lige ne bi zvao Duleta da bude trener nekoj od ekipa

2. Nerezonske izmene i neobjasnjivi padovi u igri prilikom kojih ne trazi tajm aut...izbor igraca,oterao je neke

fantasticne igrace iz Partizana i neke velike potencijale ( npr. Mirko Kovac,Gajic,Samardzijski...),taktika ne

postoji,napadi su neizgradjeni (igraci BEZE od lopte !!! videlo se to protiv Cibone ),nerezonski sutevi iz neizgradjenih

pozicija,spora dekadentna kosarka bazirana SAMO na odbrani,lako se raspada igra Partizana,nema cvrstine u igri...

Dule jeste grobar,ali bojim se da ne sahrani Partizan ! Trenirao je i zvezdu i nisam bas mnogo siguran da je on neki veliki Partizanovac.Sam je rekao da navija za svaku ekipu koju trenira.Za lovu koju prima nije tesko biti veliki Grobar ! A ako moze da zaradi vise u Italiji ili Grckoj neka ide onda tamo,naravno ako ga oni zele.
 

MRTAV ZVUK

Guest
Tebi je mozda zao sto smo osvojili 5 (pet) uzastopnih titula.I o kakvoj sahrani pricas :shock:
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Meni je zao sto 5 (pet) godina u Evroligi ne mozemo da prodjemo ni prvi krug, za razliku od Cibone pa i Olimpije. Ne mozemo da skrpimo vise od 2 (dve) ! pobede a bili smo PRVACI EVROPE !!! Prosle godine bili smo NAJGORI tim u Evroligi. A u ovakvom domacem prvenstvu mozemo da skupimo 15 (petnaest) ! uzastopnih titula ! Partizan je Evropska velicina i vreme je da ponovo budemo neko i nesto u Evropi !!! Dosta smo bili tim za nabijanje kos razlike.

Sa ovakvom igrom nijednom necemo dobiti Cibonu,ni u Evropi ni u Guma ligi,ni u Beogradu ni u Zagrebu. O Makabiju,Panatenaikosu,Huventudu,Lotomatici da i ne govorim. :(
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Nemojte mnogo da se cudite ako ne budemo imali ni jednu pobedu u Evroligi.Hteli ste Duleta za trenera. Trazili ste,gledajte.

Da je toliko dobar trener ne bi ga navijaci terali iz kluba prosle i preprosle sezone. "Debeli,odlazi." !
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Pantic_PFC је написао(ла):
Immortal је написао(ла):
1. Dule je veliki trener. 2. Kime Bogojevic je odlican trener. 3. Muta je "ispucao" svoje kredite i preveliki je materijalista (znam to jer mi je sugradjanin) i to mu je glavni cilj a ne rezultat. Npr. Dule bi u slabijoj italijanskoj, spanskoj ili grckoj ekipi imao vecu platu... Njemu se svasta moze zameriti (od recnika kojim se koristi tokom utakmice, preko ponekad nerezonskih izmena i neobjasnjivih padova u igri prilikom kojih ne trazi tajm aut...) Ipak, rezultati govore njemu u prilog i ima moju punu podrsku. Neka samo nastavi ovako...

1. niko iz italijanske,spanske,grcke lige ne bi zvao Duleta da bude trener nekoj od ekipa

2. Nerezonske izmene i neobjasnjivi padovi u igri prilikom kojih ne trazi tajm aut...izbor igraca,oterao je neke

fantasticne igrace iz Partizana i neke velike potencijale ( npr. Mirko Kovac,Gajic,Samardzijski...),taktika ne

postoji,napadi su neizgradjeni (igraci BEZE od lopte !!! videlo se to protiv Cibone ),nerezonski sutevi iz neizgradjenih

pozicija,spora dekadentna kosarka bazirana SAMO na odbrani,lako se raspada igra Partizana,nema cvrstine u igri...

Dule jeste grobar,ali bojim se da ne sahrani Partizan ! Trenirao je i zvezdu i nisam bas mnogo siguran da je on neki veliki Partizanovac.Sam je rekao da navija za svaku ekipu koju trenira.Za lovu koju prima nije tesko biti veliki Grobar ! A ako moze da zaradi vise u Italiji ili Grckoj neka ide onda tamo,naravno ako ga oni zele.

1. To je veoma diskutabilno. Trener sa toliko trofeja ce moci da pronadje uhlebljenje u inostranstvu. Mozda ne u top klubu ali imace sansu u nekoj od jacih liga. Dule je vec radio u Italiji...

2. Tacno je da je oterao neke od perspektivnih igraca (od kojih niko jos nista znacajno nije napravio u karijeri i pitanje je da li ce). Medjutim, koliko je igraca Dule stvorio (neki su cak stigli i do NBA)? I o tome treba razmisljati...
Istina je da se kod Duleta tokom sezone javljaju utakmice u kojima nas napad izgleda bas kao sto si ga opisao. Vazno je da se to ne dogadja u kljucnim mecevima kada po Duletovom receptu osvajamo titulu!
Iluzorno je raspravljati o Duletovoj ulozi u Partizanu i dovoditi u pitanje njegovu privrzenost. I jedan Divac je igrao za Zvezdu. Da ne govorimo o Djordjevicu, Vujanicu, Bogdanovicu, Stanojevicu i pogotovu o Silobadu.
Duletova uloga visestruko prevazilazi ulogu trenera. On je skoro nesto kao generalni menadzer. :) Da on nije ostao u najtezim trenutcima dans bi smo bili na istom ili nizem nivou od cigana. Tamo igraci posle jedne prosecne sezone dizu sidro a kod nas ostaju i vise godina (Perovic, Bogdanovic, Tripkovic).
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пантићу,сабери се. Дуле је узео 5 узастопних титула+1 из 1987. а ти причаш како ће да сахрани клуб. Наравно да му се може штошта замерити,али човек има резултате и крај. То што није ушао у топ 16 Евролиге,и није неуспех-распитај се какве буџете имају остали европски клубови. Гамад из комшилука би продала буљу само да узму 1 титулу,а он их је Партизану донео 6,од тога 5 узастопних! И ако једном због лоших резултата буде морао да оде,Гробари ће му бити захвални за све што је постигао.
 

Pantic_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
20
Reaction score
2
Nagradno pitanje za danas:

Koliko je to velikih igraca Dule STVORIO ??



Sto se tice njegove privrzenosti Partizanu, ako bude presao u zvezdu bice veci Gargan i od Piksija i Dzaje !
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ајде лепо да ми сви тебе искулирамо и да ти оставимо ову тему,па ти пиши до миле воље против Вујошевића.
 
Top