Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.301
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovde je obećano da će se izneti mnogo toga što će narušiti reputaciju DV-a, konkretno od strane forumaša AR, pa me interesuje da li sam propustio ispunjenje tog obećanja ili je to bio samo patetični deo zadatka? Barem vidim da nisam uludo banovan....

A realno kakva sranja i gomilu lazi si ovde mogao da procitas o njemu ne znam sta bi moglo da te iznenadi kao ni mene?
Mozda jedino da je oralno zadovoljavao Tacija i Haradinaja dok je planirao atentat na blagopocivseg patrijarha Pavla.
Mislim nemam iluzija o njemu znam i da je sujetan i da ima brdo mana i talova, ali sranja koja sam citao o njemu kao da je uzeo sve te titule za cigane, a ne za nas.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Duško Vujošević je legenda Partizana, jedan od najboljih evropskih trenera.
Ulazkom u prozivke sa Čovićem i javnim prozivanjem psihopate uz dobro propraćen spin o Duletovoj bolesti, plasiranje izvučenih iz konteksta izjava u svim medijim uz javno napadanje igrača koje takođe lepo propraćeno kod većinske SRBije a i uz lepu pomoć i pojedinih partizanovaca. Ako shvatite da je preko 80% "javnog mišljenja" zgroženo ponašanjem ili ga ciganski mrze stvorila se idealna slika da nam uzmu premo milion evra sponzorstva i da nas finansijski zgome, poznavajući priču o našim dugovanjima. Uključili su BAT i sponzorisali svake pokušaju tužbe bivših a i sadašnjih igrača protiv nas. Svemu ovom vidim ozbiljan propust naše PR sužbe i prvenstveno svih službi nadležnih za ovo u klubu. Istovremeno Ćoki je "lobirao" kod ULEBa i taannaa evroligaška SRBska deset adresa Zvezdana sa svim ABA i KSL pratećim sadržajem.
Dule nije smeo sebi da dozvoli, jer verujem da ima kapaciteta da shvati šta nam se radi i sprema, da ga medijski linčuju, morao je da se kloni medija ko đavo od krsta i pokuša da nam spremi školu, naprimer mlad i razvojan tim u nekoliko kategorija. Nije smeo sebi da dozvoli da se posvađa sa ljudima koji su mu najbliži saradnici. Napravio je legendarne medijske nastupe ali su isti posle okrenuti protiv njega... Žao mi je i Pere Božića, pošto se plašim da ćemo ga potrošiti... Možda u neka bolja vremena Dule se opet vrati na klupu i napravi neki blic krik jer bez njega evrolige nećemo videti skoro...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Aman vise!

Nismo izgubili milione ulazeci u rasprave sa vucicem i covicem, vec smo usli u raspravu sa njima jer nismo imali milione!
Da smo svake godine imali 70% njihovog budzeta, bolio bi Duleta kurac i za patuljka i za vucica, prasio bi ih po 3-0 i cao zdravo. Tako je godinama i bilo, ali je postepeno doslo do toga da imamo 20% njihovog budzeta i na to je neko morao reagovati, jer titulu tako nismo mogli uzeti.

Prosto je - imate upravu FK-a koja se nije zamjerila psihu. I sta smo time dobili?
Imate novu upravu u KK koja se nije zamjerila psihu. I sta smo time dobili?
I onda neko kaze kako smo izgubili milione i sponzorstva zbog Duletove retorike :puke


Ne mogu jebneno da vjerujem da se ovde pola godine pokusavaju ljudi ubijediti da je kriv onaj ko se borio protiv nepravde i anomalija u drustvu, a ne oni koji su te nepravde stvorili i oni koji su ih bez borbe prihvatili?!?!
A smeta vam vucic? Smetaju vam botovi koji su izabrali istu tu liniju manjeg otpora? Nece da glasaju protiv vucica? Nece da izadju na proteste? Ma ajde...
Smeta vam uprava FK-a koja cuti na ovo sto drzava radi u Mitica rupi? Smetaju vam navijaci na JNA koji nece da prozivaju SNS upravu? Jeste normalni vi, jel hocete da nas ugasi psiho. Bolje da cutimo i...postojimo!

@ Paki

Ja sam jos ljetos napisao doticnom gospodinu da DV nije uradio nista protivzakonitio, nemoralno, niti je svjesno uradio nesto na stetu Partizana. Nisam nikakv insajder, fala Bogu, ali sam evoluirao malo dalje od paramecijuma i mogu da zakljucim da bi tako nesto patuljak i vucic sigurno iskoristili za sve ove godine dudlanja Duletu, umjesto da trose milione, godiene i toalet novine da bi konacno ostvarili cilj.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Tako je godinama i bilo, ali je postepeno doslo do toga da imamo 20% njihovog budzeta i na to je neko morao reagovati, jer titulu tako nismo mogli uzeti.

Prosto je - imate upravu FK-a koja se nije zamjerila psihu. I sta smo time dobili?
Imate novu upravu u KK koja se nije zamjerila psihu. I sta smo time dobili?
I onda neko kaze kako smo izgubili milione i sponzorstva zbog Duletove retorike :puke

Добили смо, да имамо сада 10% њиховог буџета, с тим да њихов има тенденцију раста.
Ја слабо пратим кошарку, ретко када идем на утакмице. У задњих 5 година, дај Боже да сам био на 15 утакмица. Као и остали, у окружењу имам доста цигана, који тренутно навијају за ИЛР. Само им кажем да би са буџетом Човићевог клуба Дуле играо на Ф4.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Grešiš, sa pola ćokilegendabuDJeta bi igrao F4, sa tim budžetom, Dule bi to njesra osvojio... To ti garantujem...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ова тема не може бити замена за остале кошаркашке теме. Ваљда је то довољно јасно да не морамо да се санкционишемо.
Хвала
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Nigde nije receno da Dule nije bio u pravu kada se bunio na odnos prema nama... Dule nije smeo da dozvoli da od njega naprave predmet podsmeha vecinske SRBije. Zbog toga je trebao da prepozna situacju i da se povuce. Dule nista nije postigao tim konferencijama, cak naprotiv... Mi bi bili na njegovoj strani i bez toga cigani su cigani, a vecinsko SRBstvo informaciju dobija iz medija... Najveci greh Duleta je to sto je dozvolio sebi da ga posvadjaju sa najblizim saradnicima i sto je dozvolio hijenama da izvlace njegove reci iz konteksta aludurajuci na njegovu bolest. Ko razume shvatice...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ова тема не може бити замена за остале кошаркашке теме. Ваљда је то довољно јасно да не морамо да се санкционишемо.
Хвала

Koji goD da je razlog zatvaranja ostalih tema moralo bi se raspraviti na koligijUmu predškoLaca u vrtiću VEseljko.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Teme su zatvorene da malo ohladite glave.
Pljuje se i sa razlogom i bez razloga i dosta se preteruje.

Ako već nećete da podržite novu upravu, nemojte ni da joj zabijate klipove posle nepuna dva meseca rada. Svi mi bi bili srećniji da su dugovanja anulirana i da imamo tim koji može da konkuriše za prva 4 mesta. Na veliku žalost svih nas ovde pristunih, to je samo naša želja.
Ove sezone jedini uspeh koji se MORA ostvariti je plasman u ABA ligu naredne sezone.
Srbija će pre imati 3 nego 4 mesta, to ćemo videti na kraju ABA lige.
Uprava nije došla u junu, pa da celo leto traži talente i da pravi perspektivnu ekipu. Došla je u 5 do 12, tim se srkio za početal lige i još se sastavlja.

Imao sam potrebu da prospem koju "pametnu", što ne znači da sada treba da se nastavlja na moje pisanije i tema odvlači u pravcu zaključanih.

Svi koji su u mogućnosti neka dođu večeras da izguramo tim do pobede!!!

NEKA SE PIONIR TRESE KAO U NAJBOLJIM DANIMA!!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
A realno kakva sranja i gomilu lazi si ovde mogao da procitas o njemu ne znam sta bi moglo da te iznenadi kao ni mene?

Naravno, svestan sam ja toga u potpunosti. I van foruma sam čuo dosta "proverenih informacija" o Duletu od strane njegovih "kućnih prijatelja". Toliko kućnih prijatelja nema ni Siniša Mali u Bugarskoj. I od svih njih sam čuo gomilu neistina, a samo nisam od jednog čoveka koji mu je zaista prijatelj i sa kojim razgovara o svemu sem o košarci... Samo mi je čudno iz svih tih priča kako je Dule još na slobodi. Pored priče da je prso od šećera, najviše se insistira na tome da su on i Danilović krali u Partizanu. Iskreno, ne vidim kako tu činjenicu veliki vođa ne bi iskoristio na najbolji način, bilo da zatvori,optuži i osudi, bilo da ućutka najglasnijeg neprijatelja.

I ja znam da od tih priča nema ništa, samo želim da s vremena na vreme podsetim ovaj deo javnosti na neka davno data a neispunjena obećanja u nadi da ćemo barem mi ovde biti malo pametniji nego što nam je nacija. Gde će to odvesti, nisam siguran jer ne bih bio prvi koji strada zbog postavljanja pitanja :D
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Odvesce gdje i svaki put. Ljudi pisu neistine i poluistine, ti ih demantujes, trazis argumente, postavljas potpitanja, oni vrte istu pricu i ne jebu ni 1% to sto ih pitas i tako u krug. Ako budes bas uporan, napuste forum ili podforum, lisivsi sektase svog prisustva.
Slicno kao kad politicara pitas o predizbornim obecanjima. Prvih par puta spinuje i mijenja temu, a poslije se ljuti i histerise sto ga svi spitaju za to, a niko da spomene rekordan rast BDP-a od 0,1%...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Prvo niko nije posvadjao DV sa saradnicima vec je to sam uradio. Drugo niko nije lagao o njegovoj bolesti, DV je imao ozbiljnih zdravstvenih problema zbog kojih je morao na dijetu sto je imalo za posledicu njegovu redukciju kilograma. Svako ko kaze da ovo nije istina laze. Ukjucujuci i intervju DV gde je rekao da nije bolestan.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Pa napisao sam da je dozvolio sebi to... a sad da li je sam ili uz pomoc nekoga nije vazno...
U vezi zdrastvenih tegoba koje je imao, upravo to su iskoristili SRB mediji, da povezu sa njegovim daljim izjavama... Ko se god razume u PR shvata da je to veoma bitno u funkcionisanju jednog javnog drustva. Nasi su bili tanki da li zbog toga sto Dule nije hteo da slusa ili nisu bili strucni u proceni, zaista ne znam.
Okrenuli smo list, Duletu hvala do neba za sve, idemo dalje...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.824
Vanja nije mogao da se sastavi od pocetka sezone, a onda je Dule Vujosevic dao izjavu za medije, vezanu za njega.Rezultat smo upravo videli.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nigde nije receno da Dule nije bio u pravu kada se bunio na odnos prema nama... Dule nije smeo da dozvoli da od njega naprave predmet podsmeha vecinske SRBije. Zbog toga je trebao da prepozna situacju i da se povuce. Dule nista nije postigao tim konferencijama, cak naprotiv... Mi bi bili na njegovoj strani i bez toga cigani su cigani, a vecinsko SRBstvo informaciju dobija iz medija... Najveci greh Duleta je to sto je dozvolio sebi da ga posvadjaju sa najblizim saradnicima i sto je dozvolio hijenama da izvlace njegove reci iz konteksta aludurajuci na njegovu bolest. Ko razume shvatice...

Pa, cekaj, koga zabole sta "vecinska Srbija" misli? Sta moze da misli o nekom ko ih je silovao vise od jedne decenije?
Problem je sto su neki od onih iz "manjinske Srbije" poceli da zastupaju misljenje vecine...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Najlakse je ici linijom manjeg otpora, pa tako i deo manjine ide...

EDIT:

Kasno sam video gresku u svom prethodnom postu, pa nisam mogao ispraviti, 'funkcionisanje', ne zamerite :D
 
Top