Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja ti garantujem da odredjeni ljudi imaju NALOG da cekaju Tosu na zicer.....bilo kakav i u to sam se licno uverio

Ako se Toša čeka na zicer a Mlađan statira za radni staž ,Peković zarađuje svoj leb na drugoj strani sveta i naravno Mića koji ne zna gde bije... ko ostaje?
GAMAD
I koji moj se postavlja to pitanje?
Znači postoje ljudi koji čekaju nekog na zicer,postoje ljudi koji ne jebu Mlađana za crvljivu šljivu, postoje ljudi koji su odlučili da Partizan nema visoke ciljeve u narednih 10 godina,postoje ljudi koji su uspeli da najure čoveka koji je jedini u ovoj državi otvoreno pričao o nepravdi prema Partizanu i uspevao da od vola napravi kola a ponavljam nisu svi oni nabrojani gore jer su manji od makovog zrna i poznati su vama , koji moj pitate forumaše da vam imenom i prezimenom odgovore?

Ne znam da li je normalno da se pita čovek posle sranja da da ime svakoj stolici kako bi mogli njih da okrive za smrad u kući.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Nasao sam vremena da odgledam emisiju.
Dule Vujosevic je hodajuca enciklopedija i riznica znanja o kosarci.

A mi kolika smo govna najbolje govori detalj gde ona gnjida mladenovic jednom takvom coveku, po saznanju da je uklonjen iz Partizana, mase u fazonu "cao, nema vise" i gde ta ista gnjida nije dobila pesnicom po labrnji pokvarenoj. Sto bukvalno poistovecujem sa pisanjem pojedinih "navijaca" Partizana po forumima i portalima, koji su slavili radosnim usklicima Duletovu smenu, pa bi takvi sada da moralisu sta je ispravno, a sta ne. Sa druge strane imamo vazuru i poslusnike koji "vode" FKP i mrtvog zeca koji se i dalje za sve pita. Apsolutno zasluzujemo kao navijaci sve sto nam se desava trenutno, kao i ono sto ce se tek desiti.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Joj , sad me podseti onih ironicno euforicnih napisa na ovom forumu prvog septembra kad se znalo da nece biti trener vise....i sad mi ti dele neke lekcije, pa da ste milione utovarili u kk posle tog prvog septembra ste nule da nekom drzite predavanja o karadjordju i milosu obrenovicu, sitne duse bedne
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Pa je u prici najebao ovaj sto mu je zabijen noz u ledja,ili... ?!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne vidim da je bilo ko najebao. DV se popickarao sa svima, Danilovicem, Tosom, svojim kumom itd, lista je beskonacna. Danilovic je podneo ostavku da ne bi on bio okrivljen za uskracivanje novog ugovora DV. Iz nekog ugla je to castan a iz nekog kukavicki potez. Znao je on da DV vise ne moze biti u klubu, ali nije hteo on da bude taj koji ce da presece. Tako da je malo i kukavicki. Znao sam da ce da bude ovako, nazivati Tosu SNS-om, bagrom i gnjidom. Kazete kako pojedinci brzo menjaju misljenje o nekom? Pa sto svi napljuvaste sada Tosu a do pre par meseci je bio legenda? Primetio sam da u vasim ocima sve i svako ko se ispreci ispred DV treba da bude unisten. Tosa, Pekovic, Bozic, Beric, Kecman. Svi su oni za par meseci postali gnjide i bagra. Samo je jedan covek nedodirljiv. A svi mi SNS.
Moj savet je da nikoga ne treba idealizovati toliko, istina je uvek negde tamo.
Juce sam pobrisao postove u kojima se pise da je DV pokrao pare, budite sigurni da cu brisati i postove u kojima pljujete Todorica. Veliko hvala Todoricu sto je spasio klub. Pa cak i po cenu zabijanja noza u ledja kako vi to kazete. "Noz" o kojem pricate je izvadjen iz Tosinih ledja prvo.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mozda se Dule popickao sa svima i za neke koji su prespavali prethodne godine, vrlo lako bi bilo da zakljuce da je covek odlepio i da je sa njim nemoguce saradjivati. To je pogled iz te perspektive. Medjutim, mi, koji smo uzivo pratili aparthejd koji se sprovodio nad nasim klubom, mogli smo da primetimo da osim njega, apsolutno niko kurcem nije mrdnuo da kaze neku rec u odbranu kluba, a pogotovo da nesto korisno i uradi. Sto ce reci da su svi cuvali svoje guzice i lepo im je bilo dok je Dule zajedno sa igracima pravio rezultate, a kad je njih ponestalo, dosao je momenat da se svima obelodani njegova mracna strana. Tako da te price da su svi dobri, vredni i posteni, a on nepodnosljivi psiho ostavite za one naivne, slepe i neupucene, mi smo ipak nesto videli i culi za sve ove godine. To sto je on ostao sam na jednoj strani, ne znaci da je ta strana pogresna, nego da su danas retki takvi ljudi, pogotovo partizanovci, kao sto je on.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.500
Reaction score
23.264
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Interesantno, on je njima zabio noz u ledja, a oni ostali na svojim pozicijami, neki cak i avanzovali, dok Duleta mozemo videti samo s vremena na vreme, u ovakvim emisijama...

Valjda je racunao na podrzku vlasti dok im je zabijao noz u ledja :confused
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
njacke necu se raspravljati sa tobom, jednostavno ne znas o cemu pricas.

Dr Mo, nemoj izvrtati moje reci. DV je otvorio front sa Tosom a ne obrnuto. I ne pricam o smeni nego o njihovim licnim odnosima. Popisao se na coveka sa kojim je bio prijatelj 20 godina zbog gluposti.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
@Sensei 014

Mislim da je krajnje vrijeme da nam ispricate to sto znate o DV-u. Da li je ukrao pare, kako i koliko, kome je i kako zabio noz u ledja i slicno. Nakon svega sto je o njemu ovde napisano, degutantna je prica kako necete jer ga postujete, jer treba da ostane u kuci i ostalo.
Popljuvan je maksimalno i ne vidim zasto se onda jasno i glasno ne bi napisalo za sta je kriv, da se ne svadjamo vise. Isto vazi i za Tosu.

Ne vjerujem da su Tosa i Dule bilo sta svjesno uradili na stetu kluba, ali sam rad da cujem argumente koji imaju ljudi koji pljuju i jednog i drugog. Puno puta sam se razocarao u ljude i nemam nikakav problem da promjeim misljenje o bilo kojem od njih, ali ce za to trebati malo jaci dokaz od ' kad ti kazem, on je kriv za sve'.

Evo Sens, kazes da se Dule popisao po Tosi, ovi drugi tvrde da se Tosa popisao po Duletu, ne vidim zasto je problem da, nakon svih ovih prica i uvreda koje smo imali priliku da citamo o obojici, vi koji tvrdite da znate istinu istu podijelite sa nama. Sigurno ne moze da bude gore od svih ovih insinuacija.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nikad ja nisam rekao da je DV ukrao pare , zato sam i pobrisao takve komentare.
Reci cu samo da je DV najstrasnije iznapusavao Tosu jer je ovaj primio jednu platu od 800 eura posle 6 meseci a DV nije od 30 000 za isti period. To je bio kraj izmedju njih dvojice. Sa svima se porokao iz nekih banalnih razloga, presmesnih u stvari.
Ja i dalje mislim da tu niko ne mrzi DV,s amo nije bilo sanse nastaviti saradnju sa njim. Sve ostalo se samo poklopilo.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Jebaše nam majku Lafajeti, Gistovi i Kurte u kombinaciji sa Picoustim smradom.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ajde onda da konacno zakljucimo da ni on ni Tosa nisu nista uradili na stetu kluba i da ne pisemo gluposti svaki dan. Mislim, 15. put se OVDE otvoreno pise da je DV ukrao neke pare...Dno dna.

Ta glupa nesloga nas je skupo kostala, ali i dalje u klubu imamo ljude koji mu zele dobro i to je, pogotovo kad pogledamo FK, nesto sto treba cijeniti. Krajnje je vrijeme da se pocnemo baviti sadasnjoscu i buducnoscu, a ovo sto je bilo ostavimo iza nas, bez obzira koga smatrali odgovornim za tu svadju.

Naravno, to sto volim te ljude i sto sam sretan sto su u klubu, ne znaci da treba da aplaudiram na svaki njihov potez. Ovde se stvorila aatmosfera u kojoj ti za svaku kritiku na racun KK-a neko skoci za vrat sa pricom o tome kako mrzis Tosu i Peru i navijas za KK DV... Pa jbt, meni su Pera i Mica u top 5 omiljenih igraca u istoriji kluba i onda se nadju nekakvi likovi da da mi objasne da ja njih mrzim i navijam za KK DV :roll:
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@sensei

Niko ne trazi od tebe da ulazis u raspravu. Ja dobro znam sta sam gledao i slusao svih ovih godina. Sigurno ne Silobada i Todorica kako na KZS napusavaju premijersko pseto i pudlicu iz Zeleznika. Verovatno su i treninge drzali umesto Duleta...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.500
Reaction score
23.264
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sensei, nije se odnosilo konkretkno na tvoj post, vec na celu tu pricu oko toga koje kome okrenuo ledja.

Opet se vracam na sto puta ispricanu pricu, i necu vise:

Prethodnih nekoliko godina, gledali smo razne stvari, razvlacenje preko medija, podmetanja, ciganska izmisljanja i satanizovanje jednog coveka, samo jednog coveka iz kosarkaskog kluba!

Ja ne mislim da je DV, iznad Partizana, ali ti sto su nas rusili, su ocigledno mislili. Inace, meni puca za njihovo misljenje, ali sam ovo napisao jer se sad izgleda meri njihova mrznja prema nasima, nikakav problem gospodo, izmerite i to. Ne vidim ni u jednim novinama, medijima, pogrdan tekst o bilo kom iz KK-a.

Da se vratim na temu, dakle, ja ne znam, da li je DV tokom tog satanizovanja imao podrsku tih prijatelja, bar privatno, javno nije, i toga smo svi svedoci. Po njegovim recima, ne samo da nije imao podrsku, vec i saplitanja. Kome verovati, gde je on, a gde su oni?

Kaze Sensei, zbog plate od 800 eura, OK, nek bude, ali to je povod, a sta je uzrok, koji je uvek dublji? Ja mislim da je to ogradjivanje od prijatelja, u najtezim momentima. Zato nemam problem ako ih je sve ispickarao, i ja bih!

Naglasavam, sve ovo sagledano iz mog ugla, i kako sam to ja video.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
In 10 jel ti mene zezas? Pa rekoh ti da sam pobrisao postove u kojima se kaze da je DV pokrao pare. Tebi sad smeta sto neko tako misli. Pa ne mozes ti spreciti nekog da misli nesto.

Dr Mo upravo je u tome problem. Nema dubljeg razloga, DV je sve cesce imao totalno iracionalne ispade, ja zaista ne znam zbog cega.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne mogu sprijeciti nekoga da nesto misli, ali se sa sjetom sjecam vremena kad su se na ovom forumu davali rokovi od 24 sata da se neke stvari dokazu, kad su ljudi banovani zato sto su pisali protiv Djurica i Bogicevica stvari koje ne mogu dokazati, a sada se dozvoljava da ljudi svakih 15 dana pisu takve lazi o cevjeku koji je, ma sta ko o njemu kao cevjeku mislio, jedna od najvecih legendi u istoriji SD Partizan.
Nije to umjetnost pa da misli ko sta hoce. Ne moze neko da misli da je Moca Vukotic, Sasa Ilic, Dusko Vujosevic, Dragan Todoric, Petar Bozic ili bilo ko drugi ukrao pare od Partizana i da to pise svakih 15 dana. Jbm mu mater, ovo je valjda forum navijaca Partizana, a ne kurir.

Obrisao si postove i to je ok, nisam ja to ni pisao kao kritiku na tvoj racun, vec kao zamjerku na to sto se svaka diskusija na kk temama svede na ovakve stvari.
 
Top