Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Sto je najgore, Dule je taj dug rasporedio na vise godina, tako da taj iznos ne bude teret klubu. Kada se isti dug podeli na mesece, mesecna rata ispada smesna za klub kakav smo mi, pa makar bili i u ovoj krizi. Ovde je jasna namera i naredjenje da se Duletu ne placa redovno.


Mnogo ih boli Duletova dominacija. To se tesko zaboravlja...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Pisalo je negde, da mora prvo da odradi stent(ove), pa tek onda transplantaciju.
Najverovatnije ne smeju da ga podvrgavaju dužoj anesteziji, dok ne sredi krvotok.

Sve je to od dobrog i lagodnog života.
:banghead:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
A ovamo nece da oprosti posteno zaradjeni novac, sram ga bilo :)
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
^ E, inače mi dan danas i nije neki, a sad je dodatno usran... :( Dule naš, dobro izgleda...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.471
Reaction score
22.890
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
"Sve bih radio kao Dule, posvećenost, to neko ludilo"

http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Lea...adio-kao-Dule-posvecenost-to-neko-ludilo.html

"Kad bih bio trener sutra, mislim da bih radio kao Dule. Znaš kako, on je bio toliko strog koliko i pravedan. Znao je svaki dan da te pita: Kako si? Kako su tvoji? Kad ti se obrati, došao si do toga da ti baš prija. Jer je i on sa druge strane toliko posvećen,"poručio je Veličković.

"Tripković dođe u sedam ujutru da ubaci hiljadu lopti. Mi dođemo u pola deset da radimo teretanu, on završava na primer taj trening, radi u pola deset teretanu. Mi izlazimo, radimo sat i po individualnu tehniku, posle ostanemo još. Znali, ja sam došao u pola deset, izašao sam, na primer, u dva, pola tri, a on je u sedam došao i izašao u dva, pola tri. Znaš, a Dule sve vreme tu. Aj' da nije tu, nego je Dule sve vreme tu i gleda, nema nigeča što bi moglo da ga poremeti. Stvarno ne postoji ništa. Ta neka njegova posvećenost, to neko njegovo ludilo... ne znam kako to nazvati," dodao je Veličković.

Novica = KK Partizan :clap
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Kojim povodom? O čemu je emisija? Nešto staro, ili nešto novo? Šta je General rekao? Itd...
 
Top