Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
DthVTSwWwAAzB15.jpg:large





 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
Спејс, лик десно од Дулета са нешто дужом косом и у капуту, да није можда Мухарем Баздуљ?

 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Lol teško da je toliko propo :D...

Od ove verzije:

7e94a18033cef32f23ab9461909dd688.jpg


do ove zadnje :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Jbg, onda znamo gd ćemo... Gde Dule, tu i mi, a trebalo bi i forum, kao i svi grobari preko društvenih mreža pošalju i podele informaciju. Nije da nešto preterano varim onog cigana Đilasa, a posebno retkozubog puha jeremića, ali ovo zlu se mora stati na kraj pa makar i sa Hitlerom. Da smenimo gadost, da se on razboli i umre, pa onda da gledamo kako da se mlatimo sa ostalima. Mislim da forum treba da pozove na demonstracije protiv režima.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Jel se zna gde i u koje vreme? Samo sam video da je 8. decembar.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Slažem se sa tobom. I daleko od toga da mi je Borko nešto spec.simpa. Ali ja ovo posmatram malo drugačije. Ja želim da živim u društvu gde će svako, pa makar to bio i AV imati pravo da bez bojazni kaže šta misli, pa makar to bilo i potpuno suprotno od nečega što je opšte prihvaćeno i da mu niko ne rascopa glavu.
Mislim da ovo nema veze sa DVom, i niko ne treba tamo da se pojavi zbog njega ili Sergeja ili bilo koga drugog. Ako neko želi da ode, treba to da bude zato što smatra da mu/joj je tamo mesto i da tako iskaže neki svoj stav.

sve drugo je idolopoklonstvo, a vidimo dokle nas je to dovelo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
u nekim normalnim vremenima I okolnostima delio big mozda takvo misljenje, sada kada je na drugoj strani zlo koje apsolutno ne krije da zeli unistenje svega sto nosi ime Partizan nema mesta palamudjenju I filozofiji. Jebe mi se za politiku, Ali idem I nadam se nemirima. Prisustvo Duleta je onaj tas na vagi.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Top