Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Зашто мислиш да Дуле није испао фер? Па није он обећао новинару да ће прећутати ако нешто буде избачено? Могао је да направи причу само о Дулетовом тренутном раду у Клужу и онда би било ок. Овако, питао га за неке ствари а одговоре исекао.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
pa nije iznenadjenje, novinar (grobar, lozi se na gtr) je Duletu odmah rekao da nece moci sve da se pusti o AV i politici, dosta su pricali u offu i Dule se slozio sa tim.
Naš navijač? Na svom tviter nalogu on navijače Partizana zove "groblje", pravi kao neke ankete da dokaže da Bogdan nije najbolji srpski košarkaš...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Novinar kaze da nece moci da pusti sve sta kaze, vec ce samo dokle sme da ide (npr naravno da nece da pusti gde Dule proziva onoga za lupanje banane detetu, a radi u drzavnom mediju ) i Dule se slozio sa tim. Kad se vec slozio, onda ne ide da zove druge novine, opozicione, i da se zali na ovog sa kojim se ispricao i dogovorio, vec ako hoce jos vise da kaze onda isprica to sto hoce da kaze kao zasebnu izjavu, ne da proziva za cenzuru.
A pritom i slaze, Dule kaze Danasu nisu objavili moju izjavu o Trinkijeru, a nije sacekao da izadje drugi deo intervjua gde stoji ta njegova izjava o Trinkijeriju, samo naravno bez banane detetu.

Ok, za konkretnu situaciju znam sve sta je bilo, znao sam za intervju i pre nego sto je otisao tamo, kako je tekao, ushicenje posle istog i sve to, zato sam prosto reagovao jer me ovakve stvari nerviraju...a nemam nikakav razlog da stitim ovog novinara.

@tribiani

zove groblje? hahah jbte zaista ne mogu da objasnjavam ovo ako se ne razume, ako se nikad nije culo od nasih ljudi u raznim konotacijama, ili ako se ne prati duze taj novinar pa se ode samo sad na njegov profil
Vodja uzme na utakmici i kaze idemo Groblje, forumasi godinama pisali idemo Groblje pred utakmice

a za BB...to je bila anketa KSS o najboljem igracu u 2019...ja koji obozavam BB, takoreci sam ga izmislio :D vapio za njim pre nego sto je i dosao u KKP, uvek ga branio od drugih forumasa (jer je klinac nezreli) apsolutno smatram da nije smeo biti izglasan za najboljeg naseg kosarkasa pored Jokica.

ne mogu dalje da objasnjavam ocite stvari
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.233
Reaction score
10.301
Локација
underground
Kad smo vec kod tog intervjua ,mene je zacudilo i da je u tom cenzurisanom obliku izaslo to sto je izaslo,s obzirom da se radi o rezimskom mediju,i ne bi me zacudilo da taj novinar ima problema i zbog tog cenzurisanog intervjua,nego sad psiho ima vecih problema
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Novinar kaze da nece moci da pusti sve sta kaze, vec ce samo dokle sme da ide (npr naravno da nece da pusti gde Dule proziva onoga za lupanje banane detetu, a radi u drzavnom mediju ) i Dule se slozio sa tim. Kad se vec slozio, onda ne ide da zove druge novine, opozicione, i da se zali na ovog sa kojim se ispricao i dogovorio, vec ako hoce jos vise da kaze onda isprica to sto hoce da kaze kao zasebnu izjavu, ne da proziva za cenzuru.
A pritom i slaze, Dule kaze Danasu nisu objavili moju izjavu o Trinkijeru, a nije sacekao da izadje drugi deo intervjua gde stoji ta njegova izjava o Trinkijeriju, samo naravno bez banane detetu.
ako je ovo tacno, onda dule nije ispao fer

inace
koliko znam pavle valjda jeste nas ( i ako je u mladosti navijao dal za rad?! )
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Bogdan nije smeo da bude izglasan pored jokica... bas svasta,
jedan bio najbolji strelac (a bio bi i najbolji igrac da smo otisli u finale) svetskog prvenstva, a drugi bio jedan od vecih krivaca (ako ne i najveci) zato sto smo prosli kako smo prosli... stvarno je velika dilema.
Ne znam o kakvom je dogovoru rec (novinar-Dule) ali ako nemas petlju da objavis sta Dule prica u celini onda nemoj nista ni da objavljujes, a ne ovako, kao sve je ok, eto svi mogu da kazu i da izjave sta hoce, nema cenzure, cveta cvece i u nase preduzece...
E pa nije ok, NISTA NIJE OK
PS. A o vredjanju Duleta ovde na ovom forumu i o sprdnji sa nazivom dulo i gde on da zajebe... valjda ce neko od moderatora da primeti i odradi svoje.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Svaka čast Bogdanu, ali to što Jokić radi u Americi nikada nije radio nijedan naš košarkaš i teška je sprdačina to što neko ko je All-Star i u 1st All-NBA timu nije proglašen najboljim domaćim igračem za prošlu godinu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ovo nije tema o Bogdanu ili jokicu, ali je sprdnja ne uzimati za merilo igre na SP nego se voditi onim cirkusom od regularnog dela NBA gde 90% lige igra kako im se hoce, vecina skoro bez odbrane jureci samo statistiku.
Katastrofa je sto mnogi odavde ni dan danas nisu nista naucili od Duleta, ni o kosarci, ni o sportu, ni o zivotu.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovo nije tema o Bogdanu ili jokicu, ali je sprdnja ne uzimati za merilo igre na SP nego se voditi onim cirkusom od regularnog dela NBA gde 90% lige igra kako im se hoce, vecina skoro bez odbrane jureci samo statistiku.


hahaha
najjaci argument zauvek, cirkus bez odbrane
da se uzme SP gde je osvojeno peto mesto kao glavni favorit?
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Jokić je sve te brojke samo podigao u plejofu, raspametio je ljude, samo što su njegovi saigrači bili slabiji.

Da ne dužimo, treba gledati košarku.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.115
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
hahaha
najjaci argument zauvek, cirkus bez odbrane
da se uzme SP gde je osvojeno peto mesto kao glavni favorit?
Da, tek 5. mesto ponajvise zahvaljujuci tvom ljubimcu koji je bio medju najgorima.
Ozbiljni igraci uzimaju titule (vidi pod mark gasol), ozbiljni igraci ne cascavaju prisustvom (vidi pod Dule Vujisevic), cirkuzanti igraju za zabavu u napadu dok im u odbrani prolaze svi koji to zele, a i oni koji ne zele, dovoljno samo da pogledaju kos.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.104
Reaction score
27.531
Локација
Из Чикага (моји...)
1) новинар (притом навијач партизана) заказује интервју са Дулом Вујошевићем
2)Вујошевић пристаје
3)Новинар напомиње да пошто ради у (полу или скроз) државном медију неће моћи да објави неке дијелове интервјуа
4)Вујошевић пристаје
5)Интервју излази а Вујошевић се онда жали опозиционим медију (у овом случају Данасу) да је цензурисан иако је ПРИСТАО да дијелови интервјуа не изађу.

И вама је ово ок и није јадно? :clap
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pa to zavisi sta su se dogovorili... Mozda je trebao da mu posalje osakacenu verziju, prije nego je objavi, mozda je trebao izbaciti kompletne odgovore koji su skakljivi, a ne ostaviti kritiku prema Trinkijeriju bez obrazlozenja iste.... To samo njih dvojica znaju.

Sto se Bogdana i Jokica tice, Jokic je bio najbolji igrac, bez ikakve dileme. Na stranu to sto smatram da je najveca Saletova greska sto ga nije poslao kuci kad se pojavio na ptipremama u onakvom stanju.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Lik od prvog upisa ovde vredja Duleta, na nacin kako to rade najgore cigansture, koristi za to svaku priliku ili "polupriliku" krijuci se iza nekakve zatucane ideologije, zbog koje mu je od strane moderatora i "oprosteno" jer eto imamo pravo na svoje misljenje, na razlicitost...
Meni je lako, ide na ignore, ali zasto se to dozvoljava ne znam...
A sto se "debelog" somborca tice, on ni u Somboru nije najbolji, bez ikakve dileme.
 
Top