Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија

Prepošteni Ostoja.
Невероватно колико словних грешака има у овом тексту, до те мере да је тешко читати. Осакатили су Дулетову изјаву. Велика срамота за СК.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Koja gologuzija zajebavaju čoveka za 130k evra kao da su jebeni MILION! Mi smo u kurcu totalnom, pocrkali dao Bog svi!!! Dopisuju se preko advokata umesto da čoveku pošalju helikopter i crveni tepih zbog svega što je uradio za nas! I još da ga jebu za 24.000.

Deluje sve jako konfuzno. Ako je neko razumeo potpuno ovo objašnjenje neka baci neki tepih. Kako god, ovo je sve jako žalosno. Jebi se Stojko!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Znaci ipak je lagao ostoja i tek nakon Duletove izjave mu je isplatio dug,i jos se time i hvali...
Partizan isplatio dug prema Dušku Vujoševiću
Vreme čitanja: 2 minuta
| sreda 19 maj 2021 14:05
1621428178072_SD_PARTIZAN-SKUPSTINA_32_(1).jpg

Duško Vujošević (©Star Sport)
15


To je potvrdio prvi čovek kluba Ostoja Mijailović
Košarkaški klub Partizan više nema ni evrocent duga prema legendarnom treneru Dušku Vujoševiću, saopštio je predsednik Parnog valjka Ostoja Mijailović.
On je u izjavi za portal 24sedam rekao da je “dug prema Vujoševiću od danas prošlost“ što je zapravo odgovor na optužbe dugogodišnjeg stručnjaka crno-belih da je klub falsifikovao dokumentaciju...

“Umesto odgovora, Duško Vujošević može da proveri račun u banci. Videće da je priča o dugu Partizana prema njemu od danas prošlost. Još jednom mu hvala na radu, posvećenosti, titulama, igračima koje je razvio, ali i razumevanju za kašnjenja kada ih je bilo… Ubeđen sam da ćemo u njemu imati podršku i iskrenog navijača i dalje. A da mu niko nikada više neće spočitati da podržava Partizan zbog toga što mu aktuelna uprava plaća dug koji je nastao u neko drugo vreme”, rekao je Mijailović za 24sedam
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Ako sam dobro pohvatao onda je Kluž trenutno u finalu plej-ofa u Rumuniji. Danas izborili finale.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
  • Like
Reactions: Zex

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Osim što mu se nekako nije dalo da osvoji EL, Jokić je njegova najveća omaška u karijeri. Moj ortak koji je Somborac i lično poznaje Jokićevu porodicu mi je pričao da Dule nije hteo da ga uzme ali da ovaj to i nije zasluživao. Osim što je bio debeo, nije mu disiplina bila najjača strana. Joka inače navija za Partizan :D
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
I Nikola Mirotic navija za Partizan.... ali je bio previse mrsav...

NBA zvezda navijač Partizana OD MALIH NOGU! (VIDEO)
Velika mu je želja bila da zaigra za voljeni klub, ali se to nije dogodilo


U jednom od svojih intervjua koje je davao, i sam je istakao kako mu je najveća žal što nikada nije zaigrao, a verovatno i neće za svoj voljeni klub - Partizan.

- Od malih nogu sam bio vatreni navijač Partizana. Bio sam presrećan kada sam došao, odradio trening i odigrao jednu prijateljsku utakmicu za voljeni klub. Gledao me je lično tadašnji trener crno-bijelih Vujošević, ali se na kraju nažalost nismo dogovorili - ispričao je tada Mirotić.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne može se baš svakom klincu ukazati šansa, treba i dosta stvari da se poklopi.
Puno ljudi otpadne, jako malo njih dobije šansu da se pokaže, izbrusi u top igrača.
Svi ti igrači koji su postali to što jesu danas (Jokara brat), možda su bili dodatno motivisani time što nisu uspeli u voljenom klubu.
Možda im je to probudilo želju za radom na sebi.
Propusti se dešavaju i skautima u NBA, a kamoli kod nas.
Siguran sam da je Dule radio sa hiljadama klinaca, pa sami procenite koliko je teško napraviti pravu selekciju od svih njih.
Svako u svojoj okolini zna bar 10ak talenata koji su bili najnaj, nebitno koji sport, a zatim bukvalno propali iz raznoraznih razloga.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Promenila se kosarka dosta u poslednjih 10 godina. Plus ne vidim magiju da bi Jokic uklopio sve i da je dosao kod nas. Zna se kod Duleta sta je posao centra, ne vidim kako bi Jokic tu prosao sa svojim ne igranjem odbrane. Drugo nema sanse da bi on imao ovoliko slobodu kod nas pa samim tim ne bi ni postao igrac kao, sto je sad. Ukratko u Duletov sistem se Jokic ne uklapa nikako.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
I Nikola Mirotic navija za Partizan.... ali je bio previse mrsav...

NBA zvezda navijač Partizana OD MALIH NOGU! (VIDEO)
Velika mu je želja bila da zaigra za voljeni klub, ali se to nije dogodilo


U jednom od svojih intervjua koje je davao, i sam je istakao kako mu je najveća žal što nikada nije zaigrao, a verovatno i neće za svoj voljeni klub - Partizan.

- Od malih nogu sam bio vatreni navijač Partizana. Bio sam presrećan kada sam došao, odradio trening i odigrao jednu prijateljsku utakmicu za voljeni klub. Gledao me je lično tadašnji trener crno-bijelih Vujošević, ali se na kraju nažalost nismo dogovorili - ispričao je tada Mirotić.

Sve se menja ali bombarder nikad, na jednoj temi pljuc po Žocu na drugoj po Duletu, pljuc....
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
A zašto mu je dopušteno da piše ako se već sve to zna?
Ja razumem stare zasluge i sve ali valjda se ne živi večno od njih
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Некa пише. Сваком са пола мозга је јасно да су баљезгарије у питању. Као што сваки крај има неку локалну дилеју. Ако те не насмеје, не обраћаш пажњу на лупетање.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija

SRBIJA KOŠARKA
Vujošević za MaxBet sport: Obradoviću samo mogu da poželim sreću u svemu što će da radi u Partizanu
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Чекало се да генерал аминује.
Било би добро да Жоц тражи повратак Дулета у клуб, сами као саветника или неке врсте координатора за рад са млађим селекцијама. На тај начин би мање деца хрлила у Мишкову ергелу а Дуле би брусио таленте за први тим.
 
Top