Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Pa nisu samo njih dvojica u mogucnosti, sirok je dijapazon. Na primer:

Untitled.jpg


Untitled.jpg


Untitled.jpg
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
ФК и КК нису освајали титуле захваљујући Тадићу или Томи Николићу (који су "Партизановци") него упркос њима, немојте да се лажемо. То што роми сада освајају захваљујући психу, који је и отерао Дулета, то је друга прича. Ми у нашим редовима немамо политичара који би тако уништавао конкурентски клуб кад би дошао на власт. То што глупи роми мисле да смо их ми гасили јер нам је то држава омогућавала, посебна је прича и очигледна измишљотина.
Дуле је Бориса предложио невезано за његово навијачко опредељење. И сам Дуле најбоље зна колико је Тадић "ваљао" Партизану док је био председник. Његова чувена изјава да би као председник, иако Партизановац, волео да једне године шампиони буду једни а следеће други....
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.858
Reaction score
10.835
Иако није било питање за мене, ја ћу да гласам за било кога против Психа. Али да то значи да су ми срцу и идеолошки блиски сви наведени, нимало. Дулету није први пут да има политичке ставове који су супротни мојим, али то не значи да га мање волим. Али Тадић... Јебем ти живот докле су нас довели кад бих и за то говедо гласао само да циганско говно оде...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.514
Локација
Žrnov
Možda grešim, ali na osnovu ove vaše diskusije, rekla bih da ste pročitali samo naslov, pa evo da vam "sažvaćem"...
"Ja sam za Borisa Tadića, ali moram da objasnim. Naknadna pamet nema neku veliku težinu, ali u njegovom slučaju mislim da bi imala. On je video ko je bio pored njega, da ne pominjem... Nebojša Krstić, ovaj, onaj... I Vučić je 5. i 6. oktobra zvao urednike televizija da Šešelja puste na televiziju jer kad prolaze ulicama ljudi hoće da ih tuku. To znam provereno od tih ljudi koje je zvao, da ih ne dovodim sad u nezgodnu poziciju. Ta Vlada je napravila određene greške, gledam i iz svog sektora. Na primer nije bilo dovoljno za sport. Ali, prosto mislim da je on jedan urban čovek, da su grešku napravili i beli listići, da je patriota, da ga je Merkelova praktično sklonila sa te pozicije da bi na tu poziciju došli oni koji su potpisali Briselski sporazum, odnosno Vučić koji je rekao da se to potpiše. Zato mislim da bi sada sa mnogo više opreza mogao da gleda sve, zna kakvi su ljudi i da bi u ovoj situaciji znao da se ponaša adekvatno", zaključio je Vujošević.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
243
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Au gde baš u politiku..
 
  • Like
Reactions: Oki

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.841
I vazduh koji disemo i voda koju pijemo je postala politika. Svi mi imamo ne pravo, nego obavezu da se bavimo istom. Ako general povede, poserem se na svakog grobara koji izgovori "nemam za koga da glasam".

„Mi smo prijatelji, ali opet ja cenim i njegovu urbanost i demokratičnost i smatram da je kvalitetan čovek. Imam u njega poverenja. Onog momenta kada me je on pozvao da budem to, s jedne strane, jeste čast, a sa druge strane nisam oduševljen, odmah da vam kažem. Međutim, smatram da ne možemo svi da se smestimo u neku komfornu poziciju i da svoju savest smirujemo povremenim ‘hrabrim’ javnim istupima, a da nemamo nikakvu aktivnost“, kaže Vujošević za Nova.rs.
 
Top