Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
@kuki
ako vjerujes, iz istog razloga sam i otvorio Instagram nalog. :)

Ipak Dule nije kandidat za BG gradonacelnika. Samo je nosliac liste.
Upravo sam ga slusao na Prva shitu i bio je pravo osvjezenje na toj televiziji. Samo ovakvi ljudi koji nisu profi politicari mogu pokrenuti gradjanski tocak naprijed.
Ono sto mi se dopalo, izgleda da ce opozicija konacno da oproba CG trik i da krene u nekoliko kolona koje se nece medjusobno napadati.

Pa da skinemo ovog psiha sa vlasti. Vucicu pederu, vucicu pederu.
Ja ne znam brate u kojim bajkama ti živiš ako misliš da postoje ikakve šanse da on padne na izborima.

Što se Duleta tiče, ostavio je trajne psihičke posledice na veći deo naše nacije, kojima je nabio takve komplekse da neće moći nikad da ih izleče, a samim tim je sebi isključio pristup do polovine glasačkog tela. Što znači da tu nema nikakve šanse...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ima navijača i van Beograda koji nemaju pravo da glasaju.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ne sviđa mi se što je SDS u svoj predizborni "spot" ubacio delove dokumentarca tj reči Duleta "i tada se pali mašina"..
Ali opet ako će to oterati gamad sa sedla - neka su..
 
  • Like
Reactions: rus
Top