Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Dule gromada! I pored velikog egoizma, razočaravajućeg odlaska, širina da se gleda interes Partizana dominira... što se nažalost ne može reći za drugog učesnika intervjua koji na 30 apela Duleta vrti svoju pokvarenu ploču i ne da na svoju sujetu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Пантић га очигледно довео да би Дуле нападао КК и да се слаже све са њим итд. То је мој утисак, срећом Дуле још има мозга да не насиједа на то.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bilo je zanimljivo i čuti neka staložena mišljenja DV, bez one njegove ogorčenosti, i dosta je nekih sitnica otkrio od Vesića do priče sa Neltovcima, Koraćem, Hokejašima, ovog pokušaja sa San Antoniom itd...
Mada se ja generalno ne slažem sa tom njegovom teorijom da sport treba da plaća država jer je u toj ravni sa umetnošću generalno je imao i dosta zanimljivih tvrdnji oko finansiranja sporta.
Božja greota je što on nije koledž trener, bez preterivanja mislim da bi on na nekom jakom univerzitetu bio jedan od najboljih koledž trenera ikada. Takav rad i okruženje su stvoreni za njega. Doduše na nekom koledžu s jakim rivalitetom da ima koga da prangija redovno :D Ludake iz Kentakija ili Džordžtauna.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kolika je Dule veličina, kad cu i sopstvenu rec pogaziti. :)
Dule je tolika veličina da sve što kaže poslušaću čak i ako mislim drugačije. Znam sve i ne smatram sebe glupim, ali neka. Ako on kaže da treba podržati Ostoju, neka tako bude! Uzimam sezonsku i sledeće sezone čak i ako ostane odluka da igramo EC...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Nama trebaju i Zeks i Tegi, ali upereni protiv ovih olosa iz sistema.

Tegeltija, iako istrošen i rotiran za 360°, može još da posluži Partizanu na svoj neki način kako samo on ume.
Na Ž. P. se ni u ludilu niko ne sme osloniti kada je u pitanju bilo šta što ima veze sa Partizanom.
Za Duleta iskreno nemam više nikakav komentar, čovek je kralj i to je odavno dokazao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Zlatiborpfc brate za 180° ako se okrenuo :D
Tegi je veliki trn u oku ovoj ciganskoj državi... Zameram mu jedino što se spušta na njihov nivo i daje im na značaju tako što im odgovara na poruke, treba da ih kulira i da ih popiša elegantno kao pre neki dan što je postavio tekst..
 
  • Like
Reactions: Dzo

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Dobar je Dule, odavno ga nisam video ovako mirnog. Ziv nam bio, bas mi je drago.
Ludi Zeks je uz SVE svoje mane, ipak Partizanovac, a u mojoj evidenciji tim ljudima uvek dam i koju sansu vise.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Dule me, po ko zna koji put, oduševio. Ziv nam bio generale, pa da se vraćamo...
 
Top