Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
nije mi jasan komentar... naravno da znamo, ali je dobro da kaže neko čija reč ima težinu.
jer će inače biti "ma nisu to ovi, to su neki drugi" ... i tako u krug...
Nažalost, Duletova reč po mom mišljenju nema nikakvu težinu. Osim kod nas, koji ga volimo i poštujemo. A nama ovaj članak ne otvara oči ni najmanje. Sve smo to znali. A većinski deo Srbije (do kojeg ovaj članak neće ni doći), čak i dosta čitaoca NIN-a, će pomisliti šta priča ovaj košarkaški trener?! To je barem moje mišljenje.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Pušten je u etar njegov opsežan intervju (sa sve naslovnom stranom) u najprodavanijem nedeljnom listu u Srbiji, tako da se ne bih baš složio da je previše slabog dometa, pogotovo kad uzmeš u obzir da je pičkousti nedavno upisao fakultet za trenera i kada je tema uloga navijača u skorašnjim protestima aktuelna.

Ipak Dule ovde otvara neke teme, o kojima se ni u takozvanoj opozicionoj javnosti ne priča.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nažalost, Duletova reč po mom mišljenju nema nikakvu težinu. Osim kod nas, koji ga volimo i poštujemo. A nama ovaj članak ne otvara oči ni najmanje. Sve smo to znali. A većinski deo Srbije (do kojeg ovaj članak neće ni doći), čak i dosta čitaoca NIN-a, će pomisliti šta priča ovaj košarkaški trener?! To je barem moje mišljenje.
Ne bi verovao koliko ima naših koji to ne znaju... i sama sam bila u šoku kad sam shvatila... ovo i treba da dođe do naših, do tih "realnih" grobara.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Kaze juce onaj retard polukorak Sunturlic kao imali smo srece da igraci hoce da igraju za Zvezdu za male pare kao iz ljubavi prema Zvezdi. Volden i jos 5 stranaca da igraju za ljubav prema Zvezdi? Onaj politicar koji bude rekao ajde da vidimo gde to idu narodne pare u KK i FK CZ taj mozda nece moci da bude premijer ali ce zasluziti postovanje milion pravih navijaca Partizana a osim Duleta retko se ko bavi ovom temom koja je afera ozbiljnija od Jovanjice,Krusika i svega sto je isto vazno. Gledajuci rashode i prihode neka mi neko izvede racunicu po kojoj je Zvezda u plusu a mi u minusu kada se govori u fudbalu. Oni su u 3 dana raskinuli ugovore sa 3 igraca koja su platili skoro po milion NASIH PARA sa Melegom,Jirkom,Jevtovicem i fingiraju kao da imaju jaku ponudu za Garsiju a ponuda je 700.000 iz dve rate. Prodaje brace Ilic,Boacija i Degeneka su pranje novca i ponzijeva shema i neko mora da pocne da se bavi time od javnih licnosti onih kojima pravda i istina nesto znace. Da Grad Beograd u istom tromesecju ukine besplatne knjige za skolarce,ukine davanja za porodilje a da KKCZu da para u sveukupnom iznosu koji skoro premasuje davanja za prethodne dve stavke u jednoj fiskalnoj godini.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Duško Vujošević o Periodu Korone, Uniji Igrača, Problemima u FIBA i Evroligi | SPORT KLUB INTERVJU (04.08.2020)

 
Top