Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Dragi cika Dule..
Setim se pocetka pisma,koje ti je u ono tesko vreme, napisala devojcica, o tome koliko si za njenog tatu ti bio vazan,dok gledam snimak utakmice Kluza sa nasim Partizanom i gledam Tegija kako se smeje dok kao nekada izgovaras sarkazam koji te vecina jos uvek ne moze razumeti...
Koliko li je samo vremena proslo...kao u velikim tugama ili radostima,ne mogu da razjedinim jesi li otisao jako,jako davno,ili si do juce bio tu..
I ne mogu da ne osetim mnogo,bas mnogo toga...kao kada se zaplaces jer ti neko jako nedostaje a opet ti je na licu smesak,jer si ga imao,pa sve to pomesas..
I setim se svega...cini mi se,samo to nikada nisam ni zaboravio,sve drugo je nekako proslo...valjda je to i jedino objasnjenje naseg Partizan i sustina i definicija ljubavi za koju nas sve vise uce da ne postoji.
I pisao bih ti dugo..dragi cika Dule...a opet,ni pola ne bih rekao..
i mi polako starimo...
Jos uvek je sve kako si rekao...predali smo se i mrtvi smo svi...samo se redom sahranjujemo..precutno..kao sto su i tebe oterali,u zemlju u kojoj sve mozes..sem da imas stav..tako drugaciji od njih..
Godine su prosle....ruze nisu procvetale..a meni si kao i ocu te devojcice i dalje jako bitan...poslednji smisao,uzor i simbol borbe i otpora bezumlju i ludilu na koje si nas sve upozorio...
"Biće Partizana i kada ne bude Duška Vujoševića"..rekao si...hoce..i ima ga...ali nikada nije i nikada nece biti isti..ni njima,ni nama...
Hvala ti jos jednom za detinjstvo...i za radost i za suze...❤
Dušan Beli Medić
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
E sad upućeniji neka kažu kakvog je zdravlja i može li? Ako može nek se prihvati posla. Znao je da buši Trinkija iz čiste trenerske sujete, tvrdeći da je "trener za skupe ekipe" i da je "njegov odlazak izdaja".

Meni je ovo razumljivo i ne zameram ništa ali neka dođe sada i vodi nikad skuplju ekipu Partizana. Glasam za njegov povratak. Za tako nešto bi zaista trebao imati neslućenu i neopisivu hrabrost. Nije srušio mit o sebi do sada a treba rizikovati i preuzeti odgovornost (ponovo) u ovo ludo vreme.

Ubeđen sam da bi napravio rezultat a čak i ako ne bi, uživao bih u njegovim konferencijama za štampu... Živeo general! Živeo Partizan!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Dok je ovaj na vlasti to je nemoguća misija.
To je jasno kao dan.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Spalding Kako da se vrati Dule,kada je i dalje vlast ista ? On nije ni odlazio svojevoljno .Ne znam zasto bi bilo neopisivo hrabro sve i da moze da se vrati sada ,on je bio trener i u gorim uslovima .Jeste,prosle sezone ,imali smo nikad veci budzet ,koji je opet aminovan od vlasti, u sezoni kada su ovi preko brda imali nikada veci budzet,sto ce reci duplo veci od naseg .Kada je bio Dule,imali su 3 do 5 puta veci budzet .

Sto se tice ovoga ,da je busio Trinkijerija iz sujete,ne znam kako je on to mogao da busi Trinkijerija ,kada nije ni na jednoj funkciji.Pretpostavljam da ce odgovor biti da on ima kredit kod navijaca,koji je iskoristio za neopravdanu kritiku Trinkijerija.Verovatno da to nije uradio,navijaci bi sprecili odlazak Trinkijerija,kao sto su sprecili smenu Duleta ili Stanojevica ,a uzgred ne vidim ni da je Trinkijeriju narocito smetao odlazak,ma koji god da je razlog njegovog odlaska .Ja izuzetno cenim Trinkijerija kao trenera i kao osobu ,zao mi je sto nije sto nije ostao ali je za mene to ocekivano. Ja sam mu zahvalan sto je uopste dolazio u situaciji u kojoj je tek bilo naznaka ,da cemo se izdici iz duboke krize .
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
neka dođe sada i vodi nikad skuplju ekipu Partizana
Ubeđen sam da bi napravio rezultat a čak i ako ne bi, uživao bih...
Kolega, Duleta Vujoševića pamtimo zauvek kao legendu, ali on je čovek u nekim godinama, sa problematičnim zdravljem, ide na dijalize, pa kako misliš da bi mogao da vodi Partizan na gostovanjima, da putuje dva puta nedeljno širom regiona i Evrope, itd...

Dakle, neku funkciju u Partizanu - DA (ali onu koja neće ugroziti njegovo zdravlje ili život).
A kao trener - NE - prvo zato da bi čovek još poživeo, a drugo, mi još imamo trenera i nije baš lepo da ga smenjujemo posle 4 utakmice (od kojih smo dve izgubili na poslednji šut)...

Uostalom, ajde i da ga smenjujemo ako treba, ali da drugog trenera pozovemo tek ako ovog stvarno smenimo (ili sam ode) - nismo unapred tražili drugog trenera ni Savi Miloševiću dok je bio trener u F.K...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
HAHAAHAHAHAHA :buhaha:buhaha
Ja bi popizdeo :buhaha :buhaha
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Kako godine prolaze, Duletova veličina sve više raste i postaje nedostižna, iako trenutno nije u klubu, iz dobro poznatih razloga.
Treneri se menjaju, ali to nije to, ni blizu.
Koliko je samo taj čovek nama lepog doneo, njegovo ime je bukvalno sinonim za borbu, rad, strast, posvećenost, Partizan.
Od muke sam došao ovde da napišem post, kada vidim kako se mučimo u ovim vremenima, ne mogu da ga se ne setim i ne pomenem.
Nadam se da će uskoro doći neka slobodna vremena, kada će mu biti omogućeno da bude nekom novom Duletu ono što je, recimo, gospodin Aca Nikolić bio Želji Obradoviću.
Živ i zdrav bio Dule sto godina!
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ne znam za koju je temu, neko tehnicki snalazljiviji bi mogao da postavi i snimak . Jovo Bakic, koji je sa druge strane, za Balkan Info pred kraj emisije je rekao o Duletu da je izuzetno pametan i cestit covek i da je jedan od ljudi koje najvise postuje iz sporta i pozvao ga u stranku.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
I što se tiće Đurića, najveće razočarenje mi je bilo Duletovo branjenje dotičnog. A onda, kada sam razmislila, i dobro pročitala i saslušala šta je pričao, Dule nikada nije branio Đurića kao Đurića, već instituciju predsednika FK (ko god da je na njoj) i način smenjivanja i postavljanja.

Da, treba uvek procitati malo bolje i razmislite, ako ti se ne dopadne kako to izgleda na prvu loptu.
Dule je zapravo veliki branitelj i postovalac predsednicke funkcije uopatste. Ja bih ga cak nazvao i predsednikoljubac.
Tu njegovu ljubav su osecali predsednici u KK, skoro svaki, KSS, pa i u drzavi. Sve ih je voleo i postovao odreda pre svega.
Obzirom da je posebnu ljubav gajio prema predsedniku Djuri, ali i podpredaedniku Ruzicu i da ga jako zanimao nacin smenjivanja predsednika, resio je da se spajtasi sa njima, sedi i vozi zejedno. Dok se novac zaradjen najvise Stanojevicevom zaslugom slivao u kasu SPS.
Kada ga je Djuroti obavestio da je Vucic resen da nas zgazi, nije Dule krenuo frontalno u rat, vec bio drag gost na stranackoj konvenciji.
I tako dalje i tako dalje, sto vise pisem, sve je ruznije.
A nema potrebe za tim.
Do duse, bio je principijelan u sporu izmedju Ostoje i Trinkija, pa stao na stranu predsednika, eto bude, nekad. Ne znam. Ta selektivna principijelnost me je naterala i pomogla da shvatim da idoli ne treba da postoje.

@Oplenac ta moja umisljenost da sam najmapetniji na svetu, vrlo je ruzna osobina.
Ako je tako, moja je nevolja.
Ti izvini ako sam te uvredio.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.598
Локација
Kipar
@espinosa
Ovde niko ne prica o idolima, tu si rec ti prvi upotrebio.
Ovde se ukazuje na olako pustanje, verovatnije teranje, trenera koji je imao rezultate i koji nas je vratio na staze uspeha.
Skretanje sa teme na njegovu izjavu o Vucicu je model spina koji svakodnevno gledamo i citamo.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Top