Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Чекало се да генерал аминује.
Било би добро да Жоц тражи повратак Дулета у клуб, сами као саветника или неке врсте координатора за рад са млађим селекцијама. На тај начин би мање деца хрлила у Мишкову ергелу а Дуле би брусио таленте за први тим.

Mislim da bi to bilo idealno, ukoliko Dule ne bi smatrao da mu je to ispod casti. Naravno, ne bilo sta u vezi Partizana, nego sto renomirani trener, najbolji u Evropi u jednom trenutku, treba da vodi mladje selekcije. Inace bi dobro doslo i za njegovu dnevnu dozu kosarke kao leka, a ne bi morao kroz kaljugu rezervisanu za seniore da se vuce.

A u toj hipotetickoj situaciji, da Dule vodi juniore, a Zeljko seniore. Pa ne znam sta tada nastaje od talentovanog kosarkasa, neko mitsko bice :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.064
Локација
Yaoundé
Чекало се да генерал аминује.
Било би добро да Жоц тражи повратак Дулета у клуб, сами као саветника или неке врсте координатора за рад са млађим селекцијама. На тај начин би мање деца хрлила у Мишкову ергелу а Дуле би брусио таленте за први тим.
Au, brate, ovo je i meni prošlo kroz glavu...

Samo što se nisam usudio da razmišljam glasno...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni bi jača scena bila da DV pristane da bude deo Željkovog stručnog štaba i sedne na klupu kao pomoćnik, skaut protivnika i sl. I onda zamislite sledeće godine u EL igramo tekmu protiv BAY i u dvoranu redom ulaze DV, Žoc i Trinkijeri!

Ali nije tu kraj. Nakon tekme KZN i pitanja novinara razna a prenosi cela Evropa. Navijači grme i skandiraju ime svoj trojici i svi pišamo zajedno od plača i prejake emocije!!! Partizan je postojbina košarke u Evropi! Tačka.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Dule bi mogao da bude deo PR sluzbe, odgovorno lice za komunikaciju sa sindikalnim zastupnicama, sa udruzenjem kafe kuvarica, kao i za komunikaciju sa sudijama za vreme meca.
Pravi covek na pravom mestu.
Sve im jebem poltronsko, dolazi polako djavo po svoje.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bilo bi lijepo da DV bude nešto što je prof. Nikolić bio dok je godinama sjedio iza Dude i Željka.
Međutim, dok je žvalavi ili bilo ko od ostrašćenih Egipćana na vlasti, sve je to vrlo upitno.
 
  • Like
Reactions: BaX

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

- Sa velikom dilemom sam otišao u Kluž, znaju svi na koji način sam se pre toga rastao sa klubom u kojem sam proveo najveći deo karijere. To naravno nije bilo u skladu sa mojim trenerskim rejtingom, ali moja zdravstvena situacija i veliki problemi sa dijabetesom i bubrezima nisu mi ostavljali previše prostora za biranje. Nosim iz Kluža lepe uspomene. Oni su posle uspeha koje smo postigli očigledno osetili da dalje mogu sami i da im ne treba nikakvo tutorstvo i supervizija, pa su mi dali ponudu koju sam morao da odbijem. Suprotno od onih koje se ne mogu odbiti - rekao je Vujošević u razgovoru za Danas.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Jel mi se čini ili sam Pantera video da potpisuje ugovor u majici sa generalovim likom? Izgleda da stvarno novi vetrovi duvaju, tako nešto mi je do sad bilo nezamislivo dok je SNS tu...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Последња измена:

Jony91

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
6
Reaction score
13
Локација
Novi Sad
Nisu preneli celi intervju, izostavili deo o Vucicu

 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Na današnji dan pre 6 godina desila se najveća sramota u istoriji kluba. Oteran je Duško Vujošević.
Nakon njega Partizan nijednom nije bio šampion države, regiona, niti učesnik Evrolige.
Podsetnik u kakvom okruženju živimo i pokazatelj da kad opet budemo na vrhu, mora postojati jasan razmak između onih koji su za to zaslužni i pasjih sinova koji će se priljubiti uz svaki uspeh i biti najglasniji. A u stvari će uvek biti pasji sinovi.

Dule hvala na svemu. Čekamo te da se vratiš kući.

Screenshot_20210908-080300_Instagram.jpg
 
Top