Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Na današnji dan pre 6 godina desila se najveća sramota u istoriji kluba. Oteran je Duško Vujošević.
Nakon njega Partizan nijednom nije bio šampion države, regiona, niti učesnik Evrolige.
Podsetnik u kakvom okruženju živimo i pokazatelj da kad opet budemo na vrhu, mora postojati jasan razmak između onih koji su za to zaslužni i pasjih sinova koji će se priljubiti uz svaki uspeh i biti najglasniji. A u stvari će uvek biti pasji sinovi.

Dule hvala na svemu. Čekamo te da se vratiš kući.

Погледајте прилог 13628

Ovo mora stalno da se ponavlja i nikada da se zaboravi.
Ogromno je moje postovanje prema ovom Gospodinu, i ogroman prezir prema onima koji su ga izdali i onima koji su naredili njegov progon.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Koliko znam Dule je tamo kao savetnik ali trener vise nije.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
242
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

Zar Dule nije otisao iz Kluza?
Ja koliko znam jeste, ovi verovatno nisu ni proverili da li je Dule bio na utakmici.
 
  • Like
Reactions: Dzo
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
242
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Top